Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Gece Empty Gece

Čet Jun 12 2014, 12:16

[You must be registered and logged in to see this image.]

GECE

Žanr: Drama
Uloge: Nurgül Yeşilçay, Mert Firat

Opis:
Susen je domacica koja ima los odnos sa muzem, ali uprkos svom trudu ne uspeva da taj brak okonca. Atasever ce ozivljavati njenog brata. "Gece" je prica o porodici koja je morala da se preseli iz Dijarbakira u Izmir i na taj nacin pocela da se raspada.
Ješilčaj i Firat će u filmu glumiti zaljubljeni par koji se neće odvajati jedan od drugog ni po koju cenu.
Završene su pripreme za novi film Erdena Kirala "Noć". Četvrtog jula u Izmiru počinje snimanje. Glavne uloge pripale su Nurgul Ješilčaj i Mertu Firatu, a potvrđeno je da će glumiti i Vildan Atasever.

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Gece Empty Re: Gece

Čet Jun 12 2014, 12:55

Imamo mi ovde svega a prevodioci nema da fale.  smajlic 
Poslato na prevod.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Gece Empty Re: Gece

Čet Jun 12 2014, 14:16
Ono što si mi ti slala razlikuje se od onog što je pisala Keii a meni se ne da da tražim  stare članke i informacije o filmu što su tada pisali. Valjda se pojavi negdje kratak sadržaj preformulisan da možemo smisleno prevesti.
Nešto sam razočarana, hebote prevode se neke gluposti, a mi se uvijek a baš uvijek mučimo za sve...da sam Muratov fan Cennet bi jedva čekala da prevede, ona i twittove prevodi.  tuzan :23597984:
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Gece Empty Re: Gece

Čet Jun 12 2014, 17:52

Ne znam jel Keii zna turski? Ona beše bugarka jel?
Ovaj naš prevod je tačan sigurno, jer da nešto Jeca nije mogla da prevede, ona bi rekla. Ono što ne može, ona kaže to uvek i onda Mine prevede. Evo baš ću sad Mine da pošaljem, da vidim šta će da kaže.  smajlic 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Gece Empty Re: Gece

Čet Jun 12 2014, 19:01
Evo prevoda:

Ješilčaj i Firat će u filmu glumiti zaljubljeni par koji se neće odvajati jedan od drugog ni po koju cenu.
Završene su pripreme za novi film Erdena Kirala "Noć". Četvrtog jula u Izmiru počinje snimanje. Glavne uloge pripale su Nurgul Ješilčaj i Mertu Firatu, a potvrđeno je da će glumiti i Vildan Atasever.
Susen je domacica koja ima los odnos sa muzem, ali uprkos svom trudu ne uspeva da taj brak okonca. Atasever ce ozivljavati njenog brata.
"Gece" je prica o porodici koja je morala da se preseli iz Dijarbakira u Izmir i na taj nacin pocela da se raspada.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Gece Empty Re: Gece

Čet Jun 12 2014, 19:18
Eto vidiš da sad ima više smisla nego ono prvo što si mi slala. i evo od Keii (ona je bugarka ali dosta razumije)
The movie "Gece" will tell us about a housewife who can't end her marriage because her husband is ill. "Gece" will tell us about one family drama. ::
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Gece Empty Re: Gece

Ned Jun 15 2014, 08:20
Mertov lik zvat će se Jusuf, i kaže da je lijepa priča.. i to je svo moje pozvavanje tuskog   :236589:   11:45 min [You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Gece Empty Re: Gece

Pon Jul 07 2014, 12:07
Prva slika
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Gece Empty Re: Gece

Pon Jul 07 2014, 12:29


Turci bez nasilja nisu onda Turci ako ne mlate žene.
Dobar su par, ovako na ovoj slici gledajući baš su dobar par. Super su ih spojili. Ja zadovoljna.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Gece Empty Re: Gece

Uto Jul 08 2014, 11:42
Pa u filmovima i nema toliko nasilja koliko ima u serijama, ali zato u filmovima ima više scena sexa zato što su u serijama zabranjene u većim količinama. Film će ići na festivale tako da je dobro da ima nasilja.
Elem, ovo će 100% tragično završiti, nema šanse da priču o jednoj bolesnoj vezi završe hepiendom, samo je pitanje ko će koga ubiti ili su mrtvi oboje... u Vicdanu (ne znam da li si gledala) prvo je scena kada ona upuca Murata Hana poslije ide priča, kako je došlo do toga.
Sviđaju se i meni kao par, mislim da je Erden Kiral pogodio s izborom glavnog glumca.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Gece Empty Re: Gece

Uto Jul 08 2014, 23:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Gece Empty Re: Gece

Sre Jul 09 2014, 12:26
smajlic 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Gece Empty Re: Gece

Sre Jul 09 2014, 13:56

Oni se izgleda super zabavljaju na snimanju filma i super je to.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Gece Empty Re: Gece

Pet Nov 21 2014, 16:39
Film je "puko" u turskim kinima, komentari su stvarno loši, slabo ko hvali, uglavnom pišu da su izgubili vrijeme gledajući film, bar onih 9000 ljudi koji je za 3 dana gledalo film, jedino je Mert kažu dobar. I moram priznati da mi je drago, koliko god sam ga jedva čekala, koliko god sam se nadala da će nadmašiti Vicdan, kada sam vidjela one slike scena sexa sve mi se zgadilo...Nurgul je već više dosadna, za 15 godina karijere i 11-12 filmova, bar 7-8 ih je bilo s tim nekim scenama. Kome je to već više zanimljivo gledati? Treba se više maknuti od toga i snimati nešto drugo.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Gece Empty Re: Gece

Sub Nov 22 2014, 12:15

A vala ništa čudno od Turaka i njihovih komentara. Ne znam, nisu mi zasmetale one slike verovatno zbog tematike filme ali hajde sačekaću film da pogledam pa ću onda dati mišljenje.

Sada čekam Nurgulicinu seriju, ove najave su mi dobre baš.
Sponsored content

Gece Empty Re: Gece

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu