Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

X Factor Empty X Factor

Sre Apr 29 2015, 01:45
[You must be registered and logged in to see this image.]

X Factor

Žanr: Rijaliti Tv
Voditelji: Željko Joksimović, Aleksandra Kovač, Tonči Huljić, Masimo Savić

Opis:
X Factor je srpska verzija svetski poznatog talent šoua The X Factor. Audicije za kandidate su osim u Srbiji održane u CG,BiH, Makedoniji i Hrvatskoj. Kao originalna britanska verzija X Factor Adria je muzičko takmičenje koje traži nove muzičke talente.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

X Factor Empty Re: X Factor

Pon Maj 04 2015, 15:10

Jel prati mozda neko?
Ja sam sinoc nesto malo bacila pogled i nisu losi kandidati. Zeljka ne podnosim, meni je on tako ljigav da nemam reci. bljak
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

X Factor Empty Re: X Factor

Pon Maj 04 2015, 15:36
Ja sam gledala prošle godine, kad je vladala magija zvana Danijel Kajmakoski  hmjjf
Ove godine me ne privlači, prvo mi se nije svidio žiri, radije bi gledala ove skadal pevaljke u žiriju nego one dosade, a poslije mi se nije svidjelo kada sam vidjela da se takmiče već afirmisani pjevači, npr. Amel Ćurić, pobijedio na prvom OBN Supet talent show-u bio je strašno popularan tada (ja sam svojim dosađivala pa su me vodili na jedan njihov (finalista) nastup u Tuzlu), čovjek ima svoje pjesme, spotove, 12 godina nastupa i on da se takmiči s nekim klincima od 16 godina kojima je ovo prvo pojavljivanje? Kažu na forumu hr da ima neki isto iskusni i već poznati lik iz HR.
Tako da, odgledala sam neke nastupe, sviđaju mi se ona dva momka iz Sarajeva oni su u Toncijevoj grupi i sviđa mi se Magdalena iz Željkove grupe. Ne privlači me da gledam na tv-u
Sponsored content

X Factor Empty Re: X Factor

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu