Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Верни мою любовь

Pon Maj 11 2015, 04:36

[You must be registered and logged in to see this link.]

Верни мою любовь

Žanr: Melodrama
Glumci: Олеся Фаттахова, Станислав Бондаренко, Дмитрий Пчела

Opis:
Serija "Vrati moju ljubav" je priča o devojci Veri koja svira violončelo. Ima dobar karakter i zato je malo naivna. Desilo se tako da je Vera upoznala dva mladića, koji uopšte ne liče jedan na drugoga. Vlad je slikar, veseo je i dobar mladić. Njegov otac Sergej Orlov je bogat i poznat čovek. Vlad ne može da oprosti ocu što je ostavio njegovu majku i okrivljuje ga za samoubistvo devojke.
Anton je uspešan i ambiciozan mlad čovek, oženio se Orlovom kćerkom, i sanja o tome da preuzme njegovu kompaniju. Vera je zbog svoje naivnosti dala prednost Antonu. Kasnije saznaje da je oženjen. Vera je već bila toliko zaljubljena da je pristala da i dalje bude ljubavnica. Za njihov odnos saznaje Iliona, Antonova supruga, ona je histerična devojka koja nije navikla da kontroliše svoje emocije. Iliona odlučuje da Veri da lekciju, i bira svirepi način za to. Toliko je pretukla devojku, da je ruka ostala jako povređena. Sada Vera više nije mogla da svira na svom omiljenom instrumentu. Kasnije, devojka saznaje da je trudna, a Anton je odbacuje. Ali to nije sve što će zadesiti Veru, još mnogo toga će imati da preživi.



Poslednji izmenio Jelenak dana Pon Maj 11 2015, 15:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Pon Maj 11 2015, 14:19

Opcinjena sam serijom, jako lepa i jala prica.

A njih dvoje prelepi jaooooo

[You must be registered and logged in to see this image.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Uto Maj 12 2015, 03:34
Evo i mene si opčinila :D

Odgledala sam prvu epizodu i sviđa mi se. Dobar uvod naocare Jedva čekam sledeću. sreca
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Uto Maj 12 2015, 11:26

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Sre Maj 13 2015, 22:59

Puno je metafora kroz seriju, u prvoj epizodi kada je Sergej kaže Antonu nešto o prevelikim poslovnim apetitima, koji ne mogu da se izdrže, i propada se, kao što se, pri jelu, stomak od velikog apetita nadima. Dijalozi su im prejaki, pogotovo u razgovorima Vlada i Vere, pa onda Antona sa tastom, Sergejem. A luda Ilona je meni kraljica, ona sve redom pod*ebava. Prosto su mi ona i Anton prazne duše željne ljubavi a medjusobno jedan drugome je nedaju. I Ilonu uopšte ne razumem zašto ga želi pošto poto pored sebe. Mada pored onakve majke, koja je meni sva hladna, žena bez emocija prosto nije ni mogla bolja ispasti. Lepo joj je rekla na kraju prve kad je pitala mater na "na koga si takva" a ona joj odgovara "na tebe, majko".

A ova glumica koja igra Veru je tako lepa, mila i draga da se prosto čovek pogubi u u onoj lepoti dok je gledaš. Ne možeš je voleti, ne možeš. jkt02

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao i Vlad, na stranu to što je glumac prelep, lik je pa mogu reći prosto savršen za jedno muško. Takvi u reali ne postoje, kako on zna da voli i da se bori za osobu koju voli. Ah, neću više, mada su me opili svojom lepotim, glumom, pričom. Prekrasni su mi nsfg jaooooo

[You must be registered and logged in to see this image.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Čet Maj 14 2015, 02:36
Evo ja sam upravo odgledala drugu epizodu sa prevodom, preko veze plez

Vera je prelepa, meni još malo fali da se u nju zaljubim i da zaboravim na Vlada patos Meni je žao nje jer se vidi da voli Antona. Ali Ilona im ne da mira. Da ne znam da će kasnije biti sa Vladom mislila bih da su Anton i Vera glavni par u ovoj seriji. Nisam razumela zašto je Vlad otputovao? Da li je to Aljona umrla ili? Nismo ništa videli, a bilo bi mi nelogično da on nju ostavi tek tako i ode za Ameriku. Moram i ovde da prokomentarišem, i pored lepog lica Ilona mi je kao terminator kad ulazi u prostoriju. Čemu ono širenje ruku? :D I još nešto nisam shvatila. Na početku prve epizode roditlji Veru ispraćaju na put ili na drugi kraj grada? Jer posle kad ona ode na sastanak sa Antonom, oni su tu sa njom. fdgsfg

Evo malo gifova iz prve epizoda, a biće uskoro i iz druge:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Čet Maj 14 2015, 12:19

Vlad odlazi za Ameriku jer je tamo Aljona otisla. Ona ce tamo i umreti, tj prerezace vene. E da, to ni meni nije jasno, ta prva scena kad je ispraćaju ali igleda da je drugi grad u pitanju a ona i porodica Orlov žive u istom gradu. Ovo je valjda u drugom gradu, mestu bila samo ta svadba na kojoj je ona svirala. Ja sam tako nešto skontala.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Čet Maj 14 2015, 14:18

abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Pet Maj 15 2015, 21:04
Posle odgledane treće epizode mogu da kažem da je Ilona crazy bitch oklagijaa Vere mi je baš žao, a još više jer se zaljubila u mlakonju od Antona. Mislim, razumem i ja njega, nije mogao zbog majke. Ali posle kad je majka izašla iz zatvora mogao je bar da zaduži nekog da prati Veru i javlja mu šta je sa njom. Izgleda da je Ilonu to više zanimalo od njega. Ali definitivno je na mene najviše utiska ostavila poslednja scena. Ne znam šta da kažem sem da jedva čekam sledeću epizodu sa prevodom. Svaka vam čast devojke i veliko hvala love hej
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Sub Maj 16 2015, 00:32

I meni je to najgore od svega kod Antona. Mogao je bar da se interesuje šta je bilo sa njom, da ga neko obaveštava da li je cura dobro a ne on onako ko mlakonja neki. Ma koliko mi ga žao toliko je i sam kriv.

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Pon Maj 18 2015, 10:44

Scena iz 8.epizode, "Obećanje u crkvi"

Vlad: Ja sam dugo bežao. Živeo bez cilja. A sada sam sreo ovu devojku. Da, mi smo mnogo različiti, ali ja volim Veru. Ona me je podigla na noge i sada hoću da stojim čvrsto na zemlju. Ovo ja pričam tebi, Gospode! Zbog nje, ja ću biti jak. Radiću neprekidno. Zbog nje, neću više sam sebe lagati. Dok moje srce kuca, ja ću se držati ove zakletve.

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Čet Maj 21 2015, 22:15
Počela sam gledati ovu seriju. Odgledala prvu ok mi je. Ima nelogičnosti, nekako ne osjećam tu ljubav Antona i Vere..Sada gledam drugu i moram reći da mi je ona pravo glupo žensko. Ne znam da su bar Antona prikazali kao  nekog lafinaša, da vidimo kako je to on nju zaveo pa da pristaje biti s njim oženjenim...ali hajd.
Antonova žena (nisam dobra s imenima) je prelijepa, odavno nisam vidjela ženu s tako lijepim očima.

Nisam baš oduševljena da gledam glupe žene,a Vera pada i na koljena pred ženom, mislim koja glupača, ali dat ću joj šansu još jednu epizodu.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Čet Maj 21 2015, 23:03

Ne odustaj, glavna priča počinje sa 4 epizodom. Nije Verka ni malo glupa. Samo se tada zaljubila u pogrešnu osobu, koja nju ne zaslužuje. I u pravu si, to sa Antonom nije ni malo ljubav, više neka strast i njegov beg od onakvog života i lude žene. Gledaj dalje, gutaćeš seriju svakog novom epizodom smajlic
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Pet Maj 22 2015, 04:38

OLESA ALEKSANDROVA FATTAHOVA, VERA iz serije.

Kratka biografija:
Olesa Aleksandrova Fattahova rođena je u Kaliningradu u zimu 1989 godine. Završila je Sveruski državni institut za kinematografiju Gerasimov 2010 godine u klasi Igora Jasuloviča.
Kao student, Olesa Fattahovaova igrala je u kazališnim predstavama "Revizor" i "Ljevakinja". Njen filmski prvijenac bio je u drugoj sezoni melodrame "Dvije sestre" u 2009. godini. Prva glavna uloga - u 2010. godini, u filmu "Oh, kalina (šibikovina) cvjeta." Danas se filmografija Olese Fattahove značajno povećala : 2012. Fattahova je igrala jednu od glavnih uloga – pilotkinju Zinaida Sticky – vojnoj televizijskoj seriji „Noćne laste“. Nakon toga je uslijedila uloga u filmu "Ja sam ga oslijepila" (2012) TV serija "Grleći nebo" (2013.), "Jednostavan život" (2013.), "Obala nade" (2013.), "Vrati moju ljubav" (2014).
Olesa svira klavir i profesionalno cimbalo, dobitnik je nagrada na međunarodnim glazbenim natječajima.

Osobni život Olese Fettahove
Glumica ne voli pričati o svom privatnom životu, ipak je poznato da je udata i da zajedno odgajaju kćer Mašu
Zvijezda serijala „Vrati moju ljubav“ Olesa Fatthova: Želim da moja kćer postane sretna žena“
Nositeljica glavne uloge u serijalu „Vrati moju ljubav“ Olesa Fattahova o sličnosti sa svojom heroinom, o ljubavi prema glazbi i o neobičnim situacijama na setu.

Olesa, prvo želim da vam čestitam rođendan koji je upravo prošao i da vam poželim sve najbolje! Recite nam kako ste ove godine proveli taj dan?
- Velika hvala za čestitke, jako mi je drago! Znate svoj rođendan ja jako volim, pa to je dan kad sam se ja pojavila na svijetu! Zar je moguće to ne voljeti? Ali kao i većini ljudi meni je ugodnije darivati već primati poklone, da, ne volim bučne proslave, zato smo slavili doma u krugu obitelji. Uz tortu, svijeće i tradicionalne lijepe želje.

Danas svi aktivno komentiraju o serijalu „Vrati moju ljubav“. Recite nam nešto o svojoj heroini Veri: u čemu ste slične, a u čemu se apsolutno razlikujete?
- S Verom je sličnost u tome što kao i većina žena želimo voljeti i biti voljene, odgajati djecu i biti nekome potrebni, baviti se time što vam se sviđa. Sve su to tako shvatljive i jednostavne želje koje čine život smislenim, daju snagu i nadahnjuju.
A mi se razlikujemo po temperamentu, po logici postupaka, po emocionalnošću, po plaču. Ja bi, na primjer, vidjevši da je moj voljeni čovjek zbog mene doživio nesreću, odmah pojurila pomoći mu, ne čekajući da li će ga ubiti auto.
Vera i ja smo slične u ljubavi prema glazbi općenito i prema violončelu djelomično – to je instrument začuđujuće ljepote i čarobnog zvuka.

Prema scenariju Vera je profesionalni glazbenik svira violončelo. Vi ste isto svojevremeno dobili glazbenu izobrazbu. Kako vam je to pomoglo na snimanju?
Jako mi je pomoglo! Od svih umjetnosti glazba ima najveći utjecaj na čovjeka, a na mene posebno. Kroz glazbu moguće je naći ključ za scenu i odigrat je u jednom dahu, brzo se snaći. Jedanput je u šminkeraj došao Stanislav Bondarenko i rekao: Takvu sam kul pjesmu čuo! Sad ću je pustiti! I pjesma na nepoznatom jeziku odmah me je „pogodila“. Jako. Čim sam saznala kako se zove dodala sam je u svoju „kolekciju“. Slijedeći put ona se čula u šminkeraju prije snimanja scene rođendana Vlada (dan rastanka Vere i Vlada).

U stvarnom životu vi ste udati i odgajate kćer, a u serijalu vaša heroina je sudionica složenog ljubavnog trokuta u kojem bjesne strasti. Da li je bilo teško igrati takve osjećaje ispred kamere kada je izvan njenih granica sve apsolutno drugačije?
- Takve emocije općenito teško je glumiti neovisno od toga što se događa u životu. Ali, znate, kada proživljavaš u kadru sve što se nakupilo, postaje mirnije i lakše.

Što vam je pomoglo da savladate potrebnu sukladnost s junakinjom na snimanju? Kako ste vi ulazili u lik Vere?
- Osim glazbe pomogao mi je režiser: bilo je zanimljivo proučavati svoju ulogu s Ženjom Baranovim, razgovarati o uzajamnim odnosima glavnih junaka sa svojim partnerima. I, kako je to neobično, za vrijeme snimanja ja sam čitala Anu Karenjinu. Zašto? Ne znam, jako, jako sam htjela, uzela sam je i „progutala“. Lav Tolstoj nevjerojatno detaljno opisuje unutarnji život, osjećaje svojih junaka. Možda je upravo to meni nedostajalo u scenariju i ja sam se trudila napraviti paralele, "krišom promatrati" u drugom strašću uzburkanom djelu kako je to bilo.

Serijal se snimao devet mjeseci – dovoljno dugo razdoblje za taj žanr. Da li se na setu događalo nešto neobično?
- Oh, čega sve nije bilo za vrijeme snimanja! Kod nas je bila čarobna posljednja scena! Zamislite: 2 sata su ujutro, snima se epizoda kada Vlad u smokingu zastaje u zastoju na cesti a ide u filharmoniju, zatim iskače iz auta i trči Veri. Po naredbi redatelja svi vozači u kolima počinju trubiti. Stanovnici obližnjih kuća izlaze na balkone da vide što se događa i pred očima im se ukazuje slika: Crni šator, tračnice i kamera „na nišanu“, desetak auta postavljenim prema kadru „u zastoju“, rasvjetna tijela, gomila ljudi…..
Za to vrijeme ja sam sjedila pored pomoćnika redatelja Julejema i potiho govorila: "Pa mi se više ikada nećemo susresti svi zajedno. Pojedinačno u drugim projektima hoćemo. Ali to će biti nešto drugo...Koja sreća da sam ja ovdje i sada. Kako ćete mi svi nedostajati!". A zatim se čuo glas redatelja: "Poštovana ekipo! Svima veliko hvala! Snimanje je gotovo! Film je završen!". Eksplodirao je projektor i sručila se kiša kao znak odozgo. Svi sudionici su glasno uzviknuli, aplaudirali i jedan drugoga grlili.

Vi ste počeli kao kazališna glumica, ali sada više snimate na filmu. Nedostaje li vam teatar?
- U devetom razredu maštala sam da dospijem u kino, ali sam dospjela u teatar, zatim sam krenula u „Studio Stvaralačkog iskustva“ da ispitam sebe, da shvatim što će biti moja buduća profesija. Završivši VGIK , ja sam se dotakla mašte, ali scenu jako volim i jako mi nedostaje. Upravo u teatru izlazeći pred živog gledatelja dobivaš to čega nema u kinu – energiju emocionalnog odaziva. Tamo izoštravaš svoje majstorstvo i dobivaš novo iskustvo i navike.

Da li biste željeli da vaša kćer Maša postane glumica?
- Ja bih željela da moja kćer postane sretna žena, a što će on biti, ona će to sama riješiti. Sve što ja mogu je da je podržim i pomognem da uspije!

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Pet Maj 22 2015, 11:15
Jelenak ::
Ne odustaj, glavna priča počinje sa 4 epizodom. Nije Verka ni malo glupa. Samo se tada zaljubila u pogrešnu osobu, koja nju ne zaslužuje. I u pravu si, to sa Antonom nije ni malo ljubav, više neka strast i njegov beg od onakvog života i lude žene. Gledaj dalje, gutaćeš seriju svakog novom epizodom smajlic

Ok dat ću joj šansu do 4-te epizode. Gledam treću i dalje je glupa. Sorry zbog svoje gluposti izgubila je karijeru, postat će samohrana majka, roditelje stavila na muku i uz to voli kretena koji je ostavio.
Ok mi je bila na početku, zaljubila se, nije znala da je oženjen, ali poslije mi je glupa. Ja očito nisam toliko romntična da mogu sve opravdati s ljubavlju...da bar sad na njoj vidim razočarenje, da vidim da se to pretvara u mržnju...nego ne, glupača i dalje voli.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Pet Maj 22 2015, 12:25

To šta je imala sa Antonom je ništa u odnosu na ono šta će imati sa Vladom. Jer on je pravi muškarac koji se bori za voljenu ženu. Od 4 epizode pa nadalje su sve prelepe epizode sa njom i Vladom. On onakav šarmer jasno njoj pokazuje osećanja a nju strah na početku da se prepusti a isto oseća.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Pet Maj 22 2015, 17:24
Jelenak, hvala za intervju od Olese. poklooon Ona je meni prelepa žena. A posle ovog intervjua shvatam i da je dobar čovek i profesionalac. Stvarno svaka čast.

Inače, seeni, ni mene nije dotakla ljubav između Antona i Vere. Ako je tu i bilo ljubavi uopšte, onda je bilo sa Verine strane. Anton je nju voleo, ali ne dovoljno. Više je voleo novac i položaj koji mu je omogućavao brak sa Ilonom. Kasnije je i on uvideo svoju grešku i jednom prilikom kad je posle mnogo godina sreo Veru rekao "Napustio bih sve i pošao sa njom, samo kad bi ona htela da mi oprosti". Nešto u tom smislu. Ali previše kasno. Trebao je to da uradi pre nego što joj je život pretvorio u pakao. Nažalost, to što joj je Ilona priredila i to što možemo videti u trećoj epizodi je samo početak njenih muka. I sve zbog naivne zaljubljenosti u Antona. I ja sam tada bila ljuta na nju. Ali veruj mi, život će je dobro opametiti, zadaće joj bolan udarac, tako da će ona morati da stane na svoje noge i bori se ili propadne. A boriće se... Vlad je divan prema njoj. Mene je oduševio u 11. epizodi. Vera pobegla od njega, on kreće za autobusom kolima. Ispred njega udes, on preskače automobil, nastavlja da trči za autobusom, udara ga auto, on ustaje i nastavlja da trči za autobusom. Znači, ja stala i gledam sa otvorenim ustima i pitam se gde je Veri pamet. U tom trenutku bih kroz prozor od autobusa iskočila samo da ne nastavlja onako ranjen da trči. I još kraj 11. epizode, ona opet odlazi. ljutasamm Mislim stvarno... A Anton je sada tek pokazao kakvo je đubre. I posle svega što je zbog njega propatila, ne dozvoljava joj da bude srećna, iako ga ona preklinje da ne kaže ništa Vladi.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Sub Maj 23 2015, 11:03
Gledam 8. epizodu. I nešto mi nije jasno. Vera ne konta ko je Vlada? Mislim povezanost njega i Antona, pa saznala je ona čiji je Anton zet, zna čiji je Vlada sin i ona se ne pita uopće o toj povezanosti.

E malo o Vladu, nisam se kao naša Jelena uljubila, ali sviđa mi se njegov lik, sviđa mi se kombinacija malo se zahebaje, malo postaje ozbiljan pa emotivan. Glumac stvarno dočarava dobro sve to i u jednoj sceni.

Nije mi se svidjela Verina reakcija kada je prvi put vidjela Antona, mislim kad se srela s njim ona s onim djetetom. Sve dok je ona takva prema njemu, uopće ne mislim da se zaljubljuje u Vladu...i onda mi je žao što njega navlači, mada on to sam želi.

Ovo je prva ruska serija koju gledam. I moram reći da Ruse nisam ovakve zamišljala...nego svi su mi bili tipa Putin i hladni...eto razbila je serija neke predrasude.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Sub Maj 23 2015, 15:37
Ja mislim da Vlad njoj nije rekao da je Orlov. Mada sad više nisam ni sigurna... :123265977:
A što se tiče prvog susreta Vere i Antona posle mnogo godina... Ja bih pre rekla da Vera nije htela da on nju vidi kao jadnu devojku kojoj je uništio život, nego da misli da je ona srećna sa drugim čovekom i da imaju dete. Pre toga ona je videla Katju i verovatno je u tom trenutku osetila udarac... Anton je nastavio život sa svojom suprugom kao da se ništa nije desilo i plus dobili dete.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Sub Maj 23 2015, 20:16
Jedno pitanje hoće li sukoro Veri promijeniti frizuru? Puno mi je ljepša bila na početku s puštenom kosom. Ove šiške su već više dosadne, gledam 9 ep. upravo je spavala s Vladom frizura je postojana.
Možda im je bio cilj promjenom frizure da izgleda starije 5 godina, ali baš i da spava s ovim i da joj se ne pomakne niti jedan pramen, malo je previše.
hahahh eto čime se ja zamaram.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Sub Maj 23 2015, 20:30
Seeni, i meni je bila lepša na početku. Mislim da će joj još jednom menjati frizuru, ali tako da samo ima puštenu kosu, a šiške će ostati do kraja serije. Inače, mislim da su te šiške umetnute, a ne prave. Bar meni tako deluju.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Sub Maj 23 2015, 22:27
i meni izgledaju umetnute..
Gledam 10-tu ajme koja glupača. Kakvo je ovo ljubljenje Antonovih ruku, i približavanje njemu na par milimetara?? E stvarno je cura glupača, stvarno ne zaslužuje da je voli lik kao Vlada.
Ja uvijek u serijama navijam za žene, a ova me opasno nervira.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Ned Maj 24 2015, 00:57
Seeni, čekaj tek da vidiš 11-tu i trčanje Vlade za njom.

Mada je mene u toj sceni iz 10-te epizode više nervirao glupavi Anton.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Ned Maj 24 2015, 02:02

Ah ova 12 epizoda je konačno gotovo, na uploud je.

Da, taj prvi susret sa Antonom je baš to što je rekla @abandoned2829. To je ona i rekla sama sebi u bradu, odmah nakon susreta u onom parku "Bože, kakva sam, na šta ličim"... u tom smislu.I tad je isto rekla da je mislila da će mu u lice sasuti sve ali je u tom susretu osetila žal. A meni je to gore nego da mu je sve rekla. Na ovo se nema reči šta reći, već samo osetiš da nekog žališ, da ti je jadan.

Pa verovatno je to da su sa tim šiškala hteli da naprave taj razmak od 5 godina, mada su te šiške mogli da joj stave u prve 3 epizode a posle da nam bude onako lepa kao na početku, bez njih. Jer ona je meni prelepa, stvarno. dhjdg
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Ned Maj 24 2015, 15:43
I eto odgledala 11 i moram napisati Vera je kokoš. Nikad nisam gledala gori ženski lik. Ona definitivno ne zaslužuje muškarca kao Vladu. Mislim po čemu je to ona dobra, posebna, da se on onako ponižava?
Od kako je s njim sva je nekako kisela, da ne pričamo o tome da je s Antonom prvi dan uskočila u krevet a sada nešto glumi pa neće ni da da poljubac u obraz... Ja sam uvijek bila za to da jeu serijama muškarac uporniji, žena se kao nećka, ali ova njega toliko odbacuje, on pravi budalu od sebe, kao da je ona premija a on neki jadnik.
Ne znam, sve manje imam želju da gledam ovu seriju. Ako trebam navijati za njihovu ljubav to ne mogu. Glupo mi je i što joj on ne kaže da zna istinu i da mu ne smeta, ovdje se svi prave ludi.

Ima li kakva serija gdje Ilona glumi glavni (pozitivni) lik? Toliko je lijepa da bih je rado gledala?
Sponsored content

Верни мою любовь Empty Re: Верни мою любовь

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu