Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Alacrán enamorado (2013)

taj Pet Jan 01 2016, 19:42
[You must be registered and logged in to see this image.]

Alacrán enamorado (Zaljubljeni škorpion)
Žanr:triler, drama, romantika
Glumci:Álex González, Javier Bardem, Judith Diakhate
Opis:
Urbana priča koja govori u Julianu, mladiću koji sa svojim najboljim prijateljem Luisom aktivno sudjeluje u neonacističkom nasilnom pokretu koji predvodi fanatični Solis. Julian počinje trenirati boks i uskoro primjeti kako ga stalni treninzi počinju mijenjati. No kada se zaljubi u Alyssu i kada se približi svom iskupljenju, Luis i ostatak bande će ga željeti spriječiti da ih napusti.

seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Re: Alacrán enamorado (2013)

taj Pet Jan 01 2016, 19:52
Mislim da otvaranje ove teme govori koliko sam ovisna hsfghs Pogledal film, mislim da je moguće naći ga i sa srpskim prevodom ali ja sam gledala na španskom. Zanimljiva pričica, Alex glumi boksera pa možete već zamisliti grtedjkdydfg , plus dosta scena koje nisu za djecu dovoljna su vam preporuka hgnjd
Ja sam kao mati koja se ne može pomiriti s time da joj je dijete loše pa u njemu uvijek vidi sve dobro, tako da se ni ja nisam mogla pomriti da je simpatični Alex s prelijepim očima koje zrače dobrotom (pukla sam totalno) i predivnim osmijehom neko ko ide ulicama i mlati nevine ljude samo zato što nisu njegove rase.
Mogli su mu naći i bolju partnericu, ali hajde nije ona bitna meni ni bila.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

taj Sub Jan 02 2016, 14:54

Hijaooo i ovaj mu je film mrak kao i onaj u kome glumi sa Adrianom Ugarte, Combustion.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu