Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Queen of the South Empty Queen of the South

Uto Avg 02 2016, 02:27

[You must be registered and logged in to see this image.]


Žanr: akcija, drama, triler
Uloge:Alice Braga, Veronica Falcón, Hemky Madera, Victoria Anuario, Annabelle Jones, Abby Glantz, Juan Felipe Barrientos

Radnja:
Američka verzija istoimene Telemundove sapunice “Kraljica juga” (La Reina del Sur). Teresa Mendoza rođena je u Culiacánu na obali Pacifika. Ulice njezinog gradića pune su dilera, lopova i korumpiranih policajaca koji su u stanju ubiti bilo koga da ne izgube kontrolu nad trgovinom kokaina između SAD-a i Kolumbije. Ipak u takvom okruženja mlada Teresa proživljava najljepšu ljubavnu priču s odabranikom svog srca, pilotom koji ima tajni život. No uskoro telefon zazvoni, a Teresa se mora suočiti s gorkom sudbinom, njezin odabranik je ubijen, jer je odao previše tajni narko dilera Epifania Varga. Sada su njegovi pomoćnici u potrazi za Teresom te je žele ubiti.



Serije se četvrtkom emituje u Americi na USA network kanalu u 21h, a na srpskom FoxCrime kanalu ide ponedeljkom od 22h, tako da tv pravi poslednju emitovanu epizodu kod njih, sto je odlicno za one koji ne gledaju serije na net. smajlic

Link za gledenja serije: [You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Queen of the South Empty Re: Queen of the South

Čet Jun 15 2017, 02:50
Druga sezona ove serije je počela 08.juna, prošlog četvrtka na USA kanalu u Americi.

Prva epizoda druge sezone odlična, videćemo za ostale. Ja zadovoljna, uvode nas u priču polako. Od prve epizode navijam da se Tereza i Jason spanđaju, prosto mi idu kao par. On je nju skontao odmah, i tačno je znao da ih neće izdati. A sada vidimo radi sa Kamilom, koja me je već u ovoj prvoj iznervirala. Epifanio joj lepo kaže potpiši papire za razvod i biće sve ok, a ukoliko ne potpišeš biće rata. Ona guska, naravno izabere drugu opciju, rat fgas

U svakom slučaju, odlična serija ok
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Queen of the South Empty Re: Queen of the South

Pet Jun 23 2017, 02:52
Ja jadna navijam za njih dvoje od prve njihove zajednicke scene. ooo yeeee Predivan je njihov odnos, koliko on ustvari nju poznaje i par puta je pokrio kod Camile. Evo npr kad joj je u drugoj epizodi ostavio novac i igracku za sina one njene ubijene prijateljice, a taj novac je uzeo iz torbe koju je vratio posto je onog lika ubio, jer ga je ona pustila da ide. James je odan Camili jako, ali eto sad imaju zajednicku tajnu. Iskreno, ne zelim sa onim njenim Guerom da se vidja i da bude u kontaktu sa njim. Lik mi je ljigav. :confused
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Queen of the South Empty Re: Queen of the South

Pon Jul 03 2017, 10:35
Je l zna neko koliko ce ova sezona imati epizoda?

Svaka epizoda je meni sve bolja i bolja od prethodne. Bas me zanima, zanimljivo su zavrsili cetvrtu epku, sta ce biti sa Guerom. :123265977:
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Queen of the South Empty Re: Queen of the South

Sub Mar 24 2018, 18:03
Treca sezone pocinje 21. juna! Zvanicno objavili na fb pages.

[You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Queen of the South Empty Re: Queen of the South

Pon Mar 26 2018, 00:27
Can't wait 3566485
Sponsored content

Queen of the South Empty Re: Queen of the South

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu