Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

Vatanım Sensin

taj Sub Nov 12 2016, 15:52

[You must be registered and logged in to see this link.]

Žanr: Istorijska drama
Glumci: Halit Ergenc, Berguzar Korel

Opis: Azize je žena brine o svojoj troje dece i svekrvi u teškim godinama rata i usled odustva svog muža. 1919. godine Jildiz je postala prelepa mlada devojka koja puca na visoko, a Hilal pravi rodoljub i borac za svoju domovinu. Ali Kemal je mladić koji pokušava da živi sa ljubavnom boli u srcu i tajnama o skrivenom blagu. Sve ih potresa vest da je Izmir okupiran od strane Grka. Međutim, ta okupacija će im vratiti nekoga koga su davno izgubili i to na neočekivan način. Narod umoran i posrnuo od uzastopnih gubitaka, moraće da položi još jedan ispit na proleće 1919. godine, a to će Azize i Dževdetu doneti potpuno novi period. U senci vidljivih i nevidljivih neprijatelja, njihovi putevi će se opet ukrstiti to će izazvati poremećaj u njihovom životu. Videće pobede i poraze, rastanke i sastanke, nade i beznađe i saznaće šta su prava ljubav, požrtvovanost i izdaja. Priča Dževdeta i Azize biće ispisana zajedno sa rađanjem jedne zemlje iz pepela.

Jane11
Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.03.2017

Re: Vatanım Sensin

taj Uto Mar 14 2017, 21:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Zdravoo, prvi put pisem ovdje krez Prati i ko ovu serijuuu? Da podijelimo utiskee krez
Amira
Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.03.2017

taj Sre Mar 15 2017, 00:23
Serija je odlična. Glumci savršeni.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Sre Mar 15 2017, 01:28
Message reputation : 100% (1 vote)
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
welcomeeee
Jane11
Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.03.2017

taj Pon Mar 20 2017, 20:55
voljela bih da nas se sto vise ukljuci da mozemo komentarisati, mislim da je ovaj forum odlican, ali da malo ko zna za njega :/ Jedva cekam epizodu u cetvrtak , moji miljenici su Hilal i Leon, o njihovoj ljubavi bih mogla pisati danima, a posebno me se dojmio Leonov lik, savrseno uklopljen, mada momak koji ga glumi ( Boran Kuzum) to fantasticno radi. Mozda ne bi upola bio takav da je neko drugi u toj ulozi, svaka mimika mu je savrsena, pokret, drzanje tijela, nacin kako pogleda, iz tog pogleda sve izlazi, ljuzbav, patnja, bol, iznenadjenje, skrivenih osjecaja milion! Kada ga je Hilal upucala, kao da je mene haha, ali sreca odmah je najava izasla pa me sve to malo smirilo :P Azize, Dzevdet, Yildiz, Ali Kemal...ma citava ekippa odlicnaa, svaka cast Berguzar, zena glumi za 10 oskara, njen svaki krik za svoju djecu me tako potrese, bas je tematika takva da patimo zajedno sa njima, a ujedno nas tako drze prikovanim za tv ekrane, da je nemoguce ne gledati ih. Sto se zloca tice, Tevfik je car, jako je negativan, ali ujedno i veoma komican, a za ovakvu tematiku je trebao bas takav i da bude, inace bi sve bilo jos veci crnjak...Meni takodjer lud lik, Stavros..volim zloce koje me ne tjeraju da saltam i ubrzavam kada su oni u kadru...eto raspisah se...o Dzevdetu nema svrhe pisati, to je pravi insajder, a ne Sarp ( da prosti ko voli Cagu, ali stvarno ga unakazise u Insajderu). Veliki pozdrav od Jane, nadam se da ce nas ovdje biti sto vise l.klčopčioč
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

taj Ned Apr 30 2017, 18:14
Znam da se Berg željela po svaku cijenu utrpati u ovu seriju da glumi s Halitom i na kraju je i uspjela. Ali ne znam kakav joj je cilj igrati majku ovako odrasle djece koja se već uveliko ljupkaju, udaju i sl 34/35 godina joj je...Nekako prerano je počela igrati majke odrasle djece a jednom kad se profiliraš s nekim likom nema ti više igrati ništa mlađe. Da ne govorim o tome da joj je faca u svakoj seriji ista, sve neke mučenice, niti jedan veseli lik ona nema. Ali eto željela je biti partnerica Halitu, a on star dovoljno da igra oca ovoj djeci pa mora i ona..

Ali od svega toga pored Halita i Berg serija je spala na djecu. Halit i Berg prodaju seriju u svijetu, a djecu guraju u prvi plan zbog gledanosti.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Maj 01 2017, 21:00
seeni ::Znam da se Berg željela po svaku cijenu utrpati u ovu seriju da glumi s Halitom i na kraju je i uspjela. Ali ne znam kakav joj je cilj igrati majku  ovako odrasle djece koja se već uveliko ljupkaju, udaju i sl 34/35 godina joj je...Nekako prerano je počela igrati majke odrasle djece a jednom kad se profiliraš s nekim likom nema ti više igrati ništa mlađe. Da ne govorim o tome da joj je faca u svakoj seriji ista, sve neke mučenice, niti jedan veseli lik ona nema. Ali eto željela je biti partnerica Halitu, a on star dovoljno da igra oca ovoj djeci pa mora i ona..

Ali od svega toga pored Halita i Berg serija je spala na djecu. Halit i Berg prodaju seriju u svijetu, a djecu guraju u prvi plan zbog gledanosti.

Porasli su joj apetiti a svesna je koga ima za muža pa da iskoristi. Daleko je ona od dobre glumice, nema veliki raspon glume da može sve da glumi. Meni je ona solidna tako da kažem. Ali vidim po društvenim mrežama da ono dvoje dece pali i žari, čak su bolji od Hrabriše i Guzelice na društvenim mrežama krez
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Uto Maj 02 2017, 10:34
Jelenak ::

Porasli su joj apetiti a svesna je koga ima za muža pa da iskoristi. Daleko je ona od dobre glumice, nema veliki raspon glume da može sve da glumi. Meni je ona solidna tako da kažem. Ali vidim po društvenim mrežama da ono dvoje dece pali i žari, čak su bolji od Hrabriše i Guzelice na društvenim mrežama krez

Ne bih se složila da je iskorištavanje, nije da je ona nepoznata, pa Karadayi joj je išao 3 sezone, popularna je u cijelom svijetu. Mislim da je razlog lične prirode, njena ljubomora, nesigurnost, želja da ga drži na oku, da je stalno s njim. Pa kad si jednom bila švalerka oženjenom čovjeku kako znaš da neće i tebi napraviti kao i toj ženi koju je s tobom varao..
Ma ona je dobra glumica, u moru ovih manekenkih koje dižu pare a gluma im je samo što su lijepe, Berg je sjajna. Ali eto pomalo me nerviraju već više u svakoj seriji njene tulave face mučenice.

Djecu gledaju djeca, pa zato žare i pale na društvenim mrežama, a publika Guzelice i Hrabriše je već ostarila za to, imali su i oni nekad društvene mreže. Ali meni nisu pokazatelj društvene mreže, mnoge baš gledane serije i ne postoje tamo, jer to gledaju ljudi pred tv-om a ne ovi što gledaju u twitter. Samo će VS uništiti kao i svaku seriju gledajući društvene mreže, tako je Keriman bila popularna na društvenim mrežama pa su ubijali s njom u Paramparči.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Maj 02 2017, 13:44
seeni ::

Ne bih se složila da je iskorištavanje, nije da je ona nepoznata, pa Karadayi joj je išao 3 sezone, popularna je u cijelom svijetu. Mislim da je razlog lične prirode,  njena ljubomora, nesigurnost, želja da ga drži na oku, da je stalno s njim. Pa kad si jednom bila švalerka oženjenom čovjeku kako znaš da neće i tebi napraviti kao i toj ženi koju je s tobom varao..
Ma ona je dobra glumica, u moru ovih manekenkih koje dižu pare a gluma im je samo što su lijepe, Berg je sjajna.  Ali eto pomalo me nerviraju već više u svakoj seriji njene tulave face mučenice.

Djecu gledaju djeca, pa zato žare i pale na društvenim mrežama, a publika Guzelice i Hrabriše je već ostarila za to, imali su i oni nekad društvene mreže. Ali meni nisu pokazatelj društvene mreže, mnoge baš gledane serije i ne postoje tamo, jer to gledaju ljudi pred tv-om a ne ovi što gledaju u twitter. Samo će VS uništiti kao i svaku seriju gledajući društvene mreže, tako je Keriman bila popularna na društvenim mrežama pa su ubijali s njom u Paramparči.

Ona ce taj problem imati celi zivot dok je u braku s njim, a i drugo pa Halit je omatorio. On je odlicno izgledao u Binbir Gece ali posle je poceo da stari. Nazalost, izgleda da nije od onih koji lepo stare tj nije mu priroda bas lepo naklonjena. Meni za svoje godine izgleda dosta starije, verovatno zbog ono malo sedih dlaka na kosi pa brada pa lice koje od te brade i nije nesto negovano i eto...
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Uto Maj 02 2017, 16:31
A šta ćeš lik nema kosu, bilo bi sad glupo da farba ono malo što mu je ostalo da nema sijedih...Iskreno gori su mi ovi uvijek friško ofarbani nego on. On meni nikad nije bio lijep, ali lik zna glumiti i ima neki šarm i time nadoknati svoje ne baš lijepo lice. Čak mi je npr ljepši sad nego mlađi (u Aliye seriji i još jednoj ne znam kako se zove bila na BHT) tad je bio mlad i vidi se da nije lijep, sad je već stariji pa eto ne tražiš ljepotu od njih. Otac mu je bio švalerčina koji se puno puta ženio, pa eto možda se Berg boji da opet ne prorade ti geni.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Maj 04 2017, 23:17
seeni ::A šta ćeš lik nema kosu, bilo bi sad glupo da farba ono malo što mu je ostalo da nema sijedih...Iskreno gori su mi ovi uvijek friško ofarbani nego on. On meni nikad nije bio lijep, ali lik zna glumiti i ima neki šarm i time nadoknati svoje ne baš lijepo lice.  Čak mi je npr ljepši sad nego mlađi (u Aliye seriji i još jednoj ne znam kako se zove bila na BHT) tad je bio mlad i vidi se da nije lijep, sad je već stariji pa eto ne tražiš ljepotu od njih. Otac mu je bio švalerčina koji se puno puta ženio, pa eto možda se Berg boji da opet ne prorade ti geni.

Mlađi je tek bio ružan i meni. Sećam se gledala sam ga u film "Moj sin" ako nisam furala naziv filma. Nisam znala to za babu mu, pa onda opravdano ga Bergica prati u stopu hmgm
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Sre Maj 31 2017, 20:17
15. juna finale sezone...

Čitam komentare fanova na raznoraznim temama turkish serija i moram reći da su fanovi ove serije najzadovoljniji od svih..
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu