Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

İstanbullu Gelin

taj Pet Mar 03 2017, 21:23

[You must be registered and logged in to see this link.]

Istanbulska mlada

Početak emitovanja: 3. mart
Završetak emitovanja: nepoznat
Ukupan broj epizoda: nepoznat
Kanal: Star tv

Ljubav Faruka i Sureje - PUNA STRASTI

Opis: Sureja je mlada, lepa, ponosna i gradska devojka koja se zaljubljuje u bogatog bizismena Faruka. Udaje se za njega i odlaze zajedno u Bursu. Faruk, iako izgleda kao savremen čovek, u dubini duše je tradicionalista. Od prvog dana ljubavi, ovo dvoje mladih ljudi proćiće kroz testiranje.
Sureja će pokušati da bude dobra sa svojom svekrvom Esmom, koja je glavna u kući u kojoj svi žive; snaja Ipek će pokušavati da stvori neprilike (probleme) mladoj pridošloj tek nevesti; sa braćom od muža (deverima), Osmanom i Muratom. Faruk će se boriti sa svojim neprijateljima... Konak sa svim svojim tajnama, gde živi cela porodica, koji je star 400 godina, biće dobro poljuljan zbog svih dešavanja koje će se tamo desiti. Svaki član porodice primetići da se vremenom sve menja.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: İstanbullu Gelin

taj Pet Mar 03 2017, 21:24

Prva epizoda je postavljena na zvanični YT kanal serije:

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Mar 04 2017, 00:46

Najava druge epizode:

- Ti?! S kojim pravom si dosla ovde?
- Ja ne mogu biti deo ovog rata, razumes?
- Ona ce nas razumeti, kada vidi koliko volimo jedno drugo.
- Ja, Murat, Osman... Kada cemo postati/biti tvoji sinovi, mama?
- Ti si mlada Esme Boran.
- Majka i moja braca su moja briga.
- A ja? Gde vidis mene na toj slici.
- Udala se za Faruka, ali ti si moja nevesta. Kada dodje dan, izacices iz tame...
- Gdjo Esma, ja sam Farukova supruga, i to je dovoljno za mene.

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Sub Mar 04 2017, 14:16
Message reputation : 100% (1 vote)

Gledala sam sinoc premijeru prve epizode. Pocetak epizode mi je bio kao film, ustvari moze se reci da je kompletna epka od preko dva sata bila kao film. Mladi par se upoznao, zaljubio, nakon komplikacija od strane njegove porodice rastao i tugovao, i onda na kraju on je pronalazi, prosi i cica mica zavrsena prica. krez

Hemiju izmedju glavnog para nisam osetila. Ozcan mi je malo mator za ovakvu ulogu, a Asli mi je slatka ko secer, bas joj legla ova uloga. Inace, ona je meni sasvim solidna, dobra glumica. On joj nekako moze biti otac, nikako si fizicki ne pasu. Ovo mi nesto dodje ko moderna verzija Asmali Konaka, gde su Ozcan i Nurgulica glumili glavne likove.

Videla sam najavu, vencavaju se pa hajde da vidimo kako ce to sultana Esma da prihvati. Mada vec vidim da je njoj gelin Ipek 4fg4sdfg

jasminalozic1@hotmail.com
Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.03.2017

taj Sre Mar 08 2017, 18:33
Da li mi moze neko poslat link gdje da gledam seriju
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Mar 08 2017, 18:38
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Da li mi moze neko poslat link gdje da gledam seriju

Par postova iznad, postavila sam link sa yt za prvu epizodu.
Mislim da seriju na nasem jos niko ne prevodi. Ako znate ruski, onda je na vk.com mozete pogledati, ruskinje su je vec prevele.

P.S. Imate privatnu poruku od mene.
jasminalozic1@hotmail.com
Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.03.2017

taj Čet Mar 09 2017, 21:48
Da li ima neko linkove za serije i filmove gdje glumi ozcan deniz
Npr.film Ya sonra,Ikinci sans itd
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Pet Mar 10 2017, 00:13
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Da li ima neko linkove za serije i filmove gdje glumi ozcan deniz
Npr.film Ya sonra,Ikinci sans itd

Za ovakva i slična pitanja, molim Vas pišite na temi predviđenoj za [You must be registered and logged in to see this link.], ovo je tema o seriji. Hvala smajlic

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Mar 10 2017, 00:18

Evo druge i trece najave. Bogami, oci su poceli zestoko smajlic

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Mar 11 2017, 01:58
Evo večerašnje 2. epizode na yt. Je l' gledao neko?

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Mar 11 2017, 02:01
Najava 3. epizode

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Mar 15 2017, 11:58
Imacemo duplo vencanje

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Mar 15 2017, 23:20

Sadržaj 3. epizode serije "Instanbulska nevesta":

Esma Sultan koristi svoj adut i izbacuje Sureju iz konaka!

Pošto Faruk neće odustati od venčanja, Esma Sultan koristi svoj najveći adut kako bi izbacila Sureju iz konaka. U konak Boran ućiće samo snaja koju je Esma Sultan izabrala.

Dok se Fikret raduje venčanju sa Ipek, u koju je godinama zaljubljen, Faruk se za to vreme raspravlja sa majkom u vezi njegove odluke. Esma Sultan još davnih dana započela je pripreme kakve dolikuju takvoj porodici u čitavoj Bursi, za dolazak jedne neveste u konak Boran.

Ljubav Faruka i Sureje sve je jača i jača uprkos problemima i nezgodama koje su ih snašle. Dok Esma Sultan pokušava da pritiskom isprovocira Sureju, Sureja se neda tako lako i svu svoju snagu usredsrediće za ljubav prema Faruku.

Dok se u kući vrše uveliko pripreme za duplo venčanje, dolazak tetke Senem uznemiriće sve. Dok Esma Sultan sprema svadbu sinovina dostojnu za Boran konak, mišljenje Sureje je ne zanima, a bomba koja će pasti na dan svadbe u toj noći, biće prokletstvo za konak i celu porodicu.

Četvrtak, u 18:00h na Star Tv!

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Mar 17 2017, 14:19
Upravo sam odgledala drugu epizodu sa bugarskim prevodom. Joooooj ti lisice Esme Sultan šta je ona osmislila, a i Ipek je lija, kaže Esma zar sam ja rekla za koga ću udati Ipek, pa nisam. A njena majka ne može da se načudi čudu, još Ipek potvrđuje patos Sad kad se udruže, jadna Sureja. I ono kupanje u hamamu, i ispriđivanje te da proba prstom jel dovoljno topla voda i ostalo, znači sve po pravilima, da ti se život smuči fgas

Ako neko prati seriju i nešto nije razumeo, slobodno pitajte.

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Mar 17 2017, 17:33
Jelenak ::Upravo sam odgledala drugu epizodu sa bugarskim prevodom. Joooooj ti lisice Esme Sultan šta je ona osmislila, a i Ipek je lija, kaže Esma zar sam ja rekla za koga ću udati Ipek, pa nisam. A njena majka ne može da se načudi čudu, još Ipek potvrđuje patos Sad kad se udruže, jadna Sureja. I ono kupanje u hamamu, i ispriđivanje te da proba prstom jel dovoljno topla voda i ostalo, znači sve po pravilima, da ti se život smuči fgas

Ako neko prati seriju i nešto nije razumeo, slobodno pitajte.

Evo i mene, počela sam i ja da pratim seriju krez Nije da sam nešto oduševljena radnjom, radnja već viđena ali bih onu Esmu Sultan na kolac pa na sred Taksima krez Koje ona odvale ima, pa to je haos znači patos

Moram da priznam da me i Faruk polako nervira, pogotovo ona scena u krevetu nakon večere i kad je Sureja ovog matoroj veštici odnela večeru, on joj kaže da je sad red na majku da napravi korak i očekuje da to bude uskoro. I mi taj korak vidimo već ujutru, kad pošalje služavku da pita gelin hoće li da je okupa u hamam fgas Znaci, da ona ovamo predstavlja jednu zenu koja postuje obicaje i tradiciju, ali taj cin je bio ono u fazonuuu "E, pa sad ćeš da vidiš šta ja mogu". Ne znam ali stekla sam utisak da je htela Sureju da ponozi. I da, Faruk je trebao da joj kaže, objasni a ne onako da se smeška kad je Sureja počela da negoduje. vbcbv
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Mar 19 2017, 02:51
[You must be registered and logged in to see this link.] jesi pogledala ovu 3 ep?
Rekla sam [You must be registered and logged in to see this link.] da je serija dušu dala da odličnu sprdačinu i komentarisanje patos

LelaLejla
Broj poruka : 96
Datum upisa : 07.03.2017

taj Ned Mar 19 2017, 02:56
Jelenak ::[You must be registered and logged in to see this link.] jesi pogledala ovu 3 ep?
Rekla sam [You must be registered and logged in to see this link.] da je serija dušu dala da odličnu sprdačinu i komentarisanje patos

ALI za sve bukvalno sve...Nakon one glume u KYG seriji ovaj se pogubio...TAMO ljubio u celo, a ovde samo baca po krevetu...Pa sad jel to do ugovora glumice pa ova hoce da glumi, a ona tamo glumatala ne znam...SAMO znam da nam se gospodin uziveo u ulogu samo tako!!! patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Mar 19 2017, 03:02
Jesi nam ti to zavirila, priznaj krez
Bogami, jes se ovde bacio na ljubljenje i nasrce mnooogooo krez Mene interesuje najmlađi brat, opalio služavku. Doduše, sama mu cice postavila pod glavu, fino ih pomiriso patos

Molim jedan gif te scene kako mirise cice patos

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Mar 20 2017, 12:03
Prevedena treća epizoda sa ENG titlom

Najava za četvrtu epizodu:

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Mar 23 2017, 14:07
Sadržaj 4. epizode serije "Istambulska nevesta":

Zbog metaka koji su leteli na veče venčanja Boranovih, Sureja će to skupo platiti. To što je Omer uradio na venčanju, biće razlog da Esma Sultan dokaže da je taj brak nemoguć, i zbog toga se Faruk i Esma Sultan jako posvađaju. Uprkos svemu, Faruk veruje u Surejinu nevinost i staće protiv svoje porodice. Međutim, Ipek se želi osvetiti Sureji što je ona krivac zbog onoga što se dogodilo na venčanju, a to će stvoriti jaz između Sureje i Faruka.

Fikret je konačno pored voljene žene Ipek, ali uprkos svemu, ne može da je dodirnte.

Adem Fikreta koristi kao mamac, uključuje ga u svoje poslovanje kako bi napravio novi korak da se osveti Sureji.
Zahvaljujući Ademovoj pomoći, Sureja upada u zamku, postaje žrtva Esme Sultan, i neće imati odgovor. Ovog puta, iza nje neće stajati Faruk na koga će moći da se osloni i ko će moći da je zaštiti.

Petak, u 18:00h na kanalu Star!

Ana
Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.03.2017
Godina : 24
Hobiji : cvecarstvo

taj Čet Mar 23 2017, 16:12
Dobra tema ali izbor glumaca je mogao biti drugaciji..no moze se gledati smajlic smajlic smajlic
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Mar 23 2017, 17:07
Ana ::Dobra tema ali izbor glumaca je mogao biti drugaciji..no moze se gledati smajlic smajlic smajlic

welcomeeee Nadam se da ti se sviđa ovde sa nama i da ćemo se lepo družiti na temi i forumu.

Da, slažem se. Radnja jako potseća na Asmali konak, tu je isto Ozcan Deniz glumio sa Nurgulicom. Nisam Ozcanom fan, ne sviđa mi se ni njegov stil (način) glume ali mogu ga gledati i komentarisati. Jer mi je serija onako laganica za dobru analizu i zezanje usput. Esma Sultan je hit npr sa onom uštirkanom košuljom i ogromnom kragnom ko stoljnjak patos

Konkretno mene ovde interesuju braća, ovaj najmlađi je šećer pravi a i vragolan, opali on služavku uzh3 drt
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Mar 25 2017, 13:25
Cure, jel ste gledale sinoc epku? Znaci, koje zlo je ona Esma Sultan 4fg4sdfg
Jako mi je zao Fikreta, voli ovu gusku bas a ona nista od toga ne zasluzuje.

Evo cetvrte epizode

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Mar 25 2017, 13:29
Najava pete epizode

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Mar 25 2017, 15:43
Nemojte mi reci da je Esma u dogovoru sa Ipek namestila one slike kako bi Sureja potpisala razvod dre Jadna Sureja tuzan
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu