Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

İstanbullu Gelin

taj Pet Mar 03 2017, 21:23
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Istanbulska mlada

Početak emitovanja: 3. mart
Završetak emitovanja: nepoznat
Ukupan broj epizoda: nepoznat
Kanal: Star tv

Ljubav Faruka i Sureje - PUNA STRASTI

Opis: Sureja je mlada, lepa, ponosna i gradska devojka koja se zaljubljuje u bogatog bizismena Faruka. Udaje se za njega i odlaze zajedno u Bursu. Faruk, iako izgleda kao savremen čovek, u dubini duše je tradicionalista. Od prvog dana ljubavi, ovo dvoje mladih ljudi proćiće kroz testiranje.
Sureja će pokušati da bude dobra sa svojom svekrvom Esmom, koja je glavna u kući u kojoj svi žive; snaja Ipek će pokušavati da stvori neprilike (probleme) mladoj pridošloj tek nevesti; sa braćom od muža (deverima), Osmanom i Muratom. Faruk će se boriti sa svojim neprijateljima... Konak sa svim svojim tajnama, gde živi cela porodica, koji je star 400 godina, biće dobro poljuljan zbog svih dešavanja koje će se tamo desiti. Svaki član porodice primetići da se vremenom sve menja.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: İstanbullu Gelin

taj Ned Mar 26 2017, 01:19
:15 NOVA HEROINA U "ISTANBULSKOJ NEVESTI"

Ozge Borak tumačiće lik Begum, bivšu Farukovu devojku, koja je sve kapriciozne želje ispunjavala Esmi Sultan. Begum je ginekolog po zanimanju. Dugo vremena je živela i radila u London, ali odlučila je da se vrati u Bursu. Begunin povratak neće samo uticati na Faruka i Sureju, već na kompletnu porodicu Boran. Tajna koju zna Begum, zadaće novi udarac Sureji, i to će otvoriti novu stranicu.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Mar 31 2017, 16:10
Sadržaj 5. epizode serije "Istambulska nevesta":

Novi korak Esme Sultan je provera Farukove izdržljivosti!

Esma Sultan pravi potez kojim će testirati Farukovu izdržljivost. Sureja traži odgovor od Faruka, pre nego što donese konačnu odluku o razvodu. Ali ovog puta nije baš sve kako je očekivala Esma Sultan da će biti.

Dok Sureja i Faruk pokušavaju da izgrade novi zajednički život sa Esmom Sultan, Adem polako sa svih strana okružuje porodicu Boran. Počevši od Sureje, do Fikreta sa kojim pokušava da ojača njihovo prijateljstvo. Sada će se njegova majka Rejhan suočiti sa samom Esmom Sultan.

Sureja pokušava da se navikne na novi život, potreban joj je korak u ostvarenju svojih starih snova - na život u Bursi. Put na kojem će zajedno sa svojom prijateljicom Dilarom poći, otvara Sureji vrata za niz novih problema. Dok Ipek i dalje izbegava Fikreta, glasine o tome proćuće se u konak Boranovih. Kijamet će pokušati da zaštiti svoju ćerku Ipek ali tako će joj doneti još više problema.

Fikret saznaje da je vlasnik velike autobuske kompanije Adet. Dok Faruk pokušava da sazna nešto o novom konkurentu, svi odgovori na njegova pitanja sada su na pragu konaka Boran.

Večeras u 19:00h na Star Tv!

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Apr 05 2017, 00:49
Prevedena najava smajlic

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1133
Datum upisa : 05.03.2017

taj Čet Apr 06 2017, 22:09
Nisam neki fan ove serije, ali pogledam kod Ruskinja kad prevedu pa sam sto bi se reklo u toku. Sam naziv serije mi nije bio obecavajuci za moj ukus i slutio je na limunadicu sto se ispostavilo kao tacno, ali za razbibrigu je ok...
Asli mi je gotivna tako da sam pogledala i zbog nje, pa kao sto sam i ocekivala nije me razocarala.
Ne znam sta bih jos rekla o ovom do sada vidjenom jer prica sama po sebi ne izvlaci bas previse inspiracije za bilo kakvo ozbiljnije analiziranje. Kalsicna ljubavna pricica koja je vidjena vec xy puta.. On bogat, ona uboga bez igde ikoga, svekrva zlo i naopako... Naravno, uz obaveznu zlobnicu koju ovde imamlo u liku Ipek. Od cetiri sina Faruk je na prvom mestu dok su ostali zapostavljeni.
Sve u svemu gledljiva mi je, ali nisam pala na d**e niti sam u neizvesnosti od epizode do epizode. Ono kad te fragi zaintrigira pa ne mozes da docekas sledecu epizodu... Ruskinje je brzo prevedu pa onda nedeljom pred spavanje sednem i odgledam, ali mi za sada lik Sureje najvise prirastao srcu. Tome je sigurno doprinela i Asli koja je i mene kupila ovom ulogom. Gledala sam je u Suskunlaru, ali ovde mi je pogodila zicu.
I dalje sam pri stavu da mi se lik Faruka uopste ne dopada, a od njih cetvorice jedino mi je Osman drag kao lik, ostali nit smrde nit mirisu. I da, ona mala Bade koja na zalost vec dozivljava gorko iskustvo zbog ljubavi. Inace sam i Osmana gledala u Suskunlaru i podjednako mi je mio i drag kao i tamo.

Ova mala sto igra Ipek je toliko plasticna i izvestacena da mi je vec sama njena pojava iritantna, sa sve onim usnama kao da je ljubila plotnu, a na stranu jos i ovakva uloga.

A sad da se vratim na Faruka koji me nicim nije kupio, ali mi je zato u par situacija bio iritantan do besvesti, tako da bih da sam na Surejinom mestu i njega i njegovu mamicu odavno odhebala u troskocima. Da budem iskrena, vec mi je muka od toga da se zene po serijama tretiraju kao niza bica koja treba da peze i ljube zadnjicu svojim muskarcima ili njihovim mamicama, da se zaboga ne uvrede ili ne osramote.

A sto se tice Faruka, pitanje... Gde je to gospodin upoznao Sureju? Da li je ona njemu glumila da je nesto sto nije, ili je taj gospodin Faruk sedeo u restoranu i balavio za jednom pevacicom u koju se usput zatreskao kao balavac?! I? U cemu je sada problem? Kada mu je lepo rekla da oni nisu jedno za drugo ili kad je onako docekana od buduce svekrve, njemu je sve bilo lako, a onda ocekuje da se ona preko noci resetuje i postane ono sto nije. Pa ja se izvinjavam, onda je trebao da joj pre vencanja napise pravilnik po kome sada treba da se ponasa njegova buduca zena, i koje su to granice koje nikako ne sme da predje. Mozes misliti biznismen koji ne sme da bude osramocen, e pa onda je trebao da ozeni onu lutku na navijanje koju mu je mama namenila i svi srecni i zadovoljni. Da mu se smeska, radi sve po protokolu i klima glavom i njemu i njegovoj mamici. I sta je to ona uradila tako strasno na svojoj devojackoj veceri? Popila malo vise sa svojim prijateljicama, sve ono sto je radila i do pre par dana, jer to je ONA, a gospodinu ako se to ne dopada onda je to njegov problem. Ili zamisli jos vece sramote, popela se na istu onu binu na kojoj je do juce zaradjivala za hleb da otpeva jednu pesmu, i gospodin Faruk je u sekundi zaboravio da je odvaljivao vilici dok ju je onomad tako gledao. A sad je to tolika sramota da je onako vuce i ponizava pred svima kao da je neka drolja, jer se sad setio da to njegovoj zeni ne prilici. Pa sve i da je u pitanju samo ljubomora poneo se kao najobicniji primitivac, jer nije ona njega osramotila, on ih je oboje osramotio onakvim ponasanjem. Do tog trenutka nikome za onim stolom nije bilo fuj i neprimereno Surejino ponasanje, pa cak ni onoj naduvanoj Ipek, ali je sve odrukala svekrvici bas zato sto je gospodin Faruk napravio scenu i od Surejinog ponasanja napravio neprimereno. Prostak i primitivac koji bi od mene dobio jednu takvu samarcinu i nikada me vise ne bi video u zivotu.
Za ovo sa Omerom je pogresila sto je cutala, ali to nije njihov najveci problem, vec nesto mnogo dublje i ozbiljnije, a to je pre svega njegov tezak karakter i nadobudno ponasanje. Jako je bitno da ona njega ne ponizi i ne osramoti, ali je zato njemu kao muskarcu sve dozvoljeno, a po meni je on do sada nikakav muskarac. On od samog pocetka zna da mamica ne prihvata njegov izbor, da se prema njegovoj zeni ponasa neprimereno, i onda se on pred tom istom mamom i celom kucom izdere na svoju zenu, da se neprijatelji jos malo nasladjuju. E pa to ne ide tako, jer pravi muskarac to radi u 4 zida i nikada nece dozvoliti da njihovi privatni problem izadju kroz vrata njihove spavace sobe. A nadobudni gospodin Faruk ide cak i korak dalje pa niti sa svojom zenom razgovara, niti joj se javlja na telefon niti ima nameru da se vraca kuci.... woooow bas onako primereno muskarcu koji je strpao toliko godina u zadnjicuu...I kad mu ona dodje na noge da se po ko zna koji put izvini on je sutne kao stari kofer, otperja je da se sama i ponizena vrati u onu kucu gde njegova mamica jedva ceka da je vidi...
Gospodin Faruk je zamerio svojoj Sureji sto mu je precutala neke stvari vezane za onog manijaka, a ja pitam da li je on njoj nesto ispricao? Evo sad se najavljuje neka bivsa sevgili, pa me bas zanima da li je Sureja o tom delu njegove proslosti obavestena.... .Ili je opet samo privilegija zena da budu kao otvorena knjiga, dok je muska proslost samo njihova....
Njena zatajena proslost im je nacinila stetu, ali imam osecaj da ce to biti mala maca naspram njegove zatajene prolosti koja ce Sureji krv piti na slamcicu...

Moram jos samo da dodam da se nikako nisam uzivela u glavni par, jer mi vise deluju kao tata i cerka nego kao ljubavni par. Znam da Asli nije duplo mladja od Ozcana, ali mi tako deluje.
Scenario je inace radjen prema istinitoj prici, znaci stariji muskarac i mlada devojka, ali kako god ja tu ne vidim nikakvu hemiju i ne mogu da se uzivim gargaretg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Apr 06 2017, 23:56
I meni pili na nerve Faruk, zbog svog nadobudnog i nakaradnog ponašanja prema Suhejli. I dok mi je on odvratan, ona je mi je cok slatka i tako nekako umiljata i draga. Osman ili Uča kako sam mu nadimak nadenula mi je ok lik, kao uostalom i sva ostala braća. Još uvek oni nisu došli tako do izražaja, jer ovde je akcenat na kahramana Faruka ili ti Ozcan bey fgas

Nisam pogledala ovu petu još sam prevodom, vidim i bugarke je prevele kao i ruskinje. Na movtex ne gledam.

Sadržaj 6. epizode serije "Istanbulska nevesta":

NOVA KRIZA U LJUBAVI FARUKA I SUREJE!

Adem Sezgin se već infiltriro u kući porodice Boran. Kada Faruk sazna da Adem, njihov glavni konkurent sedi preko puta za stolom, jedva suzdržava svoj bes. Počinje hladan rat između Faruka i Adema.

Faruk ne zna da se njegova bivša devojka vratila u Bursu, sa kojom ga je rastavila Esma Sultan. U periodu dok je ljubav Sureje i Faruka ojačala, ova vest o povratku Farukove bivše ljubavi uticaće na njihovu budućnost.

Esma Sultan je sav svoj bes usmerila prema Ipek, nakon onoga što je čula. Nakon iznenađenja koje će joj prirediti Esma Sultan, Ipek ostaje u šoku.

Najsrećniji dan za Sureju i Faruka neočekivano će se pretvoriti u najveću noćnu moru.

Nova epizoda je u petak, na Star Tv u 19:00!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Apr 08 2017, 01:24

Ajmeee sta je sad kriva Suhejla, a matora se pretvara izgleda sve samo da bude po njeno. 4fg4sdfg
Jel ste gledale veceras cure, kakva je bila epizoda? Vidim ubacili su delove na yt, jel to Fikret silovao Ipek? dre

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Apr 12 2017, 22:28
Ja kasnim sa gledanjem i upravo se spremam da pogledam epizodu kod Ruskinja, ali sad kad sam videla fragi za sledecu i ne gleda mi se 4fg4sdfg
Sta jos treba da dozivi ova Sureja pa da konacno pobegne glavom bez obzira iz te kuce. Zar je ljubav prema Faruku toliko jaka da je vredna svih ovih ponizenja?!

Mamica i ljubljeni sincic... Strpao toliko godina u zadnjicu a jos uvek ne moze da se otkaci od mamine suknje

Fikret izgleda stvarno silovao Ipek [You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Apr 12 2017, 23:36
Ja tu ljubav uopste ne vidim, ma koliko mi je ona draga i super lik ali nemaju hemije ni malo 4fg4sdfg
Silovao je kreten, a sultana matora se izgleda pretvara samo da bi ova obigravala oko nje. Ni Sureju ne razumem, dal je stvarno ovaj kreten vredan toga? fgas
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Apr 13 2017, 00:40
Mama je mama, ali ono je tragikomicno. Rodila mama trojicu mlakonja da joj se okace za suknju. Ajd onaj najmladji i Boze pomozi, jos uvek za njega ima sanse, ali Faruk kao najstraiji no comment. A Sureja ni meni nije jasna, da onoliko trpi pa da je ne znam koja ljubav u pitanju stvarno je to much... Ja se vec 5 epizoda nadam da ce se okrenuti na petama i otici, ali ona se ne mrda sa mrtve tacke. Onaj Faruk ni M od muskarca nije...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Apr 16 2017, 00:32
Odgledah upravo dve zaostale epizode kod Ruskinja...

Uh... ne znam sta bih rekla...Zla svekrva koja glumi da je bolesna, hajd Boze pomozi, na to sam se vec navikla u tr serijama pa mi dodje kao obavezni deo dizi folklora, ali ona Farukova bivsa koja jos ima i sina (naravno njegovog to se podrazumeva) eee to mi je vec bilo to much...

Sureja nam hamile a buduci tata srecan da njegovoj sreci nema kraja.
Srecni i svi ostali, samo zla svekrva tu srecu deli sama sa sobom, Ne daj Boze da Sureja vidi tu radosta pa da pomisli kako joj se status u kuci promenio.
Ohrabrena ovom trudnocim i otkucajima bebinog srca koju su ona i Faruk upravo slusali, Sureja konacno digla glas i objavila rat svekrvi koja je mrzi a da ni sama ne zna tacno zasto, kad ono medjutim... Svekrva odglumi srcani napad, prijatelj doktor prihvati igru, i evo vec prve bitke koju je svekrvica dobila. Sinovi se skupili oko nje i opet je postala majka sultanija jer njena satro troisna tiki tiki moze svakog casa satro da zasteka.  E sad, to sto Sureja zna da se matori sismis folira moze da okaci macku o rep.... Njen voljeni Faruk je potrsen do koske i ne zna kako ce i sta ce niti sta bi da se ljubljenoj mamici nesto desilo... E pa Faruk dragi moj vreme ti je da se privikavas, majka ti jeste sismis sultanija, ali nije robokap i nije besmrtna...

Fikret i Ipek konzumirali brak silovanjem....
U normalnim okolnostima bih to popljuvala bez daljnjeg, ali kad je Ipek ekspresno presla preko toga zarad nekih visih ciljeva, i ja cu se uzdrzati od daljeg komentara. Konacno je prihvatila mamin savet da  iskoristi svoju zenstvenost i Fikretovu zatelebanost i tako svog muza stavi u status poslusnog kucenceta... Od nje nista drugo nisam ni ocekivala...

Osman zaljubljen u Sureju, to je jasno jos od prve epizode

Murat i mala Bade, omg... ne znam sta mi je tu ogavnije... On koji koristi zaljubljenu sluzavku za svoje nocne aktivnosti, ili ona koja kao zatelebana guska svaki put zavrsi u njegovom krevetu.... On se ujutru naravno nicega ''ne seca'', a ona i dalje ostaje guska.
On se u medjuvremenu zatelebao u plavu bajkerku koja pored motora ima i decka, a Bade moze samo da ocekuje trudnocu... Cudi me da do sad vec nije ohamilila...

Sureja pored svekrve otresla i Faruka... Bravo! Konacno iz njenih usta da izadje sve ono sto od pocetka ocekujem. Ja jednom napisala a ona sad i izgovorila, ako si hteo takvu i takvu zenu trebao si da ozenis onu koju ti je mama namenila. A gospodin Faruk ne bi da njegova zena radi zato sto je hamile, e pa sad.. da li je to njegov stav ili stav sultanije koja je to koji minut pre izgovorila spremna da dobije jos jednu bitku protiv neposlusne snajke... hmmm... ali sta god da je motiv doticnog gospodina, Sureja mu je dobro ocitala...  I ja taman happy sto je to tako, kad ono opet medjutim... Malo zajednickog tusiranja, i Sureja vec spustila loptu... Nece raditi bas sad, ali nek on ipak zna da hoce kad se porodi. A ja kazem e moja Sureja, radices ti i brze nego sto mislis, jer ovo sa Esmom su jos i tvoji dobri dani, jer.... Tu na korak od ove idile zaljubljenih buducih roditelja seta jedna Farukova bivsa, i to ne neka obicna, vec jedna velika ljubav bivsa. Ali ne samo to, ta ljubav bivsa ima i povelikog sina...Naravno, vec je jasno ciji je taj malisa i eto uskoro crnih oblaka.
Sve u svemu ne bila ja u Surejinoj kozi kad se njen voljeni Faruk nadje u oci sa bivsom sevgili i kad uz to upozna i sina. Nema njoj vise mira i zivota ni u toj kuci ni uz voljenog Faruka. Zaplet vec svima poznat i toliko puta vidjen, a za mene eto Gumus 2 u najavi... Ko je gledao sve mu je jasno...

I za kraj onaj bradati Adem koga sam da budem iskrena preskakala, i nisam pogresila... Ode on na kraju 7. epizode u vecna lovista, ali ode nam i Faruk iza resetaka... Cim sam videla onaj pistolj koji pada iz ormara pravo na Surejinu glavu znala sam da to nije slucajno...

Sve u svemu, dobro dosli u Mexiko kafa
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 16 2017, 02:10
Ja jos sestu kod ruskinja nisam pogledala, ali sam scene na yt. To imam sutra u planu da odgledam. Kad sam pogledala drugu epku cini mi se, u sceni u kojoj ona Esmina sluzavka potrcko dolazi kod Sureje da joj kaze tj pita da je obicaj da snajka okupa svekrvu u hamam, a Faruk se onako kurvanjski smeska dok se oblači, ko fol to je običaj, tako to treba. Heboooooteeee pa ova je dočekala kako nije, i sad očekuje od devojke da ispostuje neke zatucane običaje. Još joj Faruk nije rekao, a odlično je znao kad joj je rekao da posto je Sureja odnela veceru i ova odbija, da je korak koji ce napraviti Esma taj da pozove snajku da je okupa u hamam. Mislim ludilo majke mi. fgas

Nazalost, ovaj scenario koji ova serija ima je ama preslikano stanje sa Balkana, tako da kad je budu otkupili ovo ce biti hit, prognoziram 4fg4sdfg

Znaci, Murat nam opet umocio hmgm Neka ga neka, jedino mi on po meraku tamo tako luckast krez A mala ko guskica, sta ce jadna, ne zna da odbije patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Apr 18 2017, 18:13
Taman sam se obradovala da je onaj bradati smor otisao u vecna lovista, kad ono nije mu nista...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Apr 18 2017, 18:55
Jedva cekam kad ce da se sazna za ovog Adama da im je polubrat, da je babo varao sultanu a sultano to vesto sakrila, nemoj bruka da pukne fgas A i da vidimo Farukovu reakciju kad sazna da ima dete sa onom prethodnom sevgili...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Apr 18 2017, 18:59
Meni je najzalije Sureje, jer kad gosn Faruk sazna za bivsu sevgili, pa upozna klinca, pa krene bivsoj sevgili u posete ..... ne bila joj ja u kozi....
Gumus 2 u najavi... 4fg4sdfg
spotuk
Broj poruka : 94
Datum upisa : 26.06.2015

taj Sre Apr 19 2017, 12:55
Slazem se za bolji izbor glumaca ali prica mi je skroz ok. i ja sam pocela da pratiim ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Apr 19 2017, 13:46
spotuk ::Slazem se za bolji izbor glumaca ali prica mi je skroz ok. i ja sam pocela da pratiim ooo yeeee

Bas mi je drago da nam ima sto vise na ovoj temi hmjjf

Sadržaj 8. epizode

Igra, koju će igrati Adem sa Farukom uticaće na svakog. Ljubav Sureje i Faruka takođe će biti testirana. Sinem, koja se ponovo suočava sa svojom prošlošću, koju pokušava da zaboravi, pokušaće da sakrije istinu od Sureje, izložiće se sama još većem riziku.

Kuća, koju Fikret želi za Ipek, prouzrokovaće nezadovoljstvo u porodici. Zahlađeni odnosi između Faruka i Fikreta ići će na ruke Ademu. Dok se u porodici sprema oluja, Esma Sultan će ponovo pokušati da preuzme kontrolu nad svima. Došlo je vreme da Begum počne da deluje.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Apr 19 2017, 13:48
ModestyM ::Meni je najzalije Sureje, jer kad gosn Faruk sazna za bivsu sevgili, pa upozna klinca, pa krene bivsoj sevgili u posete ..... ne bila joj ja u kozi....
Gumus 2 u najavi... 4fg4sdfg

Ona je jadna ubi oko njega i njegove matere, jadnica. Jos sad kad sazna da ima i dete, ma bice veselo stvarno. kafa
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Apr 20 2017, 00:38
Jelenak ::

Ona je jadna ubi oko njega i njegove matere, jadnica. Jos sad kad sazna da ima i dete, ma bice veselo stvarno. kafa

Sudeci po drugom fragiju idila ce trajato jos samo jednu epozodu jer na kraju fragija Faruk je izgleda ugledao bivsu sevgili

A onda jao si ga i kuku Sureji. Hajde sad sto ce ga zdrmati bivsa, ali tu je i dete, a sa time ce se Sureja tesko izboriti sama samcata i bez icije podrske. Faruk je do sad bio rastrzan izmedju nje i mame, ali to nije ni blizu rastrzanosti u kojoj ce se tek naci, a u svemu tome ce Sureja izvuci deblji kraj.
Ja se sve hvatam za Gumus, ali nekako mi se cini da cemo ovde gledati potpuno isti scenario. On ce polako upoznavati klinca a to znaci provoditi vreme i sa bivsom. A jos ako bivsa bude imala pretenzija prema ozenjenom ocu svog deteta svasta ce tu biti. I zato opet kazem ne bila ja u Surejinoj kozi, jer ubice je ljubomora zbog bivse a kako da mu zabrani da vidja klinca. Pa sad kad jos bude tamo provodio vreme ko ce se sa tim izboriti...  Nadam se samo da ce Sureja biti jaci karakter od Gumus i da ce u tom slucaju pokupiti svoje pinkle i napustiti i kucu i Faruka.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Apr 21 2017, 01:24
Ja to i očekujem od nje, da pokupi prnje i napusti i njega i onaj konak. On se definitivno treba malo uzeti u pamet, da se prosvesti i postavi prioritete, a prioritet treba da mu bude Sureja i dete koje čekaju. U najavi vidimo da mu je ex sevgili svesna da je druga u njegovom srcu, i pitanje je sad da li će ona to prihvatiti mirno ili će se i u njoj probuditi neki inat pa pokušati preko deteta da dođe i do njega, da ga ponovo osvoji. Na njoj je da pokuša a na njemu da postavi granice i prioritet. Pošto to nije uspeo sa majkom, valjda će se prosvestiti pa će ovde uraditi.

Prevedene obe najave:

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Apr 22 2017, 02:25
Interesantno... Tetka ima prljavu proslost i kriva je za smrt Surejinih roditelja... A bivsa sevgili resila da propeva jer ima sve manje vremena... Hmmm.... misli  pitam se za sta? Bolesna? Ili ima nameru da rasturi Faruka i Sureju dok njihov odnos ne ode predaleko?
Kaze Faruk da njihovu ljubav moze da unisti samo nepoverenje, znaci da smo blizu kraja... Bivsa je vec na kapiji.... plete
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Pon Apr 24 2017, 01:59

Bivsa je izgleda bolesna, ono povracanje mi je slutilo na neku bolest. Mislim da otud i to da malog sto pre upozna sa ocem, mozda joj ponestaje vremena. Mozda je ozbiljno bolesna... Jos ako za bolest sazna Faruk pa krene oko nje da obigrava, bice veselo za Sureju. Zao mi je Sureje bas. Mislim da je Faruk ni malo ne zasluzuje.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Apr 24 2017, 20:39
SmizLa ::
Bivsa je izgleda bolesna, ono povracanje mi je slutilo na neku bolest. Mislim da otud i to da malog sto pre upozna sa ocem, mozda joj ponestaje vremena. Mozda je ozbiljno bolesna... Jos ako za bolest sazna Faruk pa krene oko nje da obigrava, bice veselo za Sureju. Zao mi je Sureje bas. Mislim da je Faruk ni malo ne zasluzuje.
Ma kakav Faruk, taj se jos uvek drzi mami za suknju. Da je bio pravi muskarac ne bi mu mama oterala tu bivsu sevgili. Ja imam neki osecaj da je ona samo nestala bez pozdrava, jer matora joj je rekla prakticno istu stvar kao i Sureji. Ako je trudna ili zatrudni dete ostaje njima, a majka je tu potpuno nebitna. Bivsoj je rekla da ce joj uzeti dete ali da ona nikada nece biti njena snaja, a Sureji kao vencanoj zeni isto to za dete, ali da se za nju kao majku ne zna da li ce i dokle ostati u toj kuci. Ona mucenica od bivse se verovatno prepala da joj matori sismis stvarno ne uzme dete i pobegla u London, a Sureja se jos uvek nada da ce sismis da spusti loptu. Sve se uzda u Faruka ali on mi je po tom pitanju potpuno neozbiljan, voza ih matora sultanija ko mlade majmune. Meni je smesno dok ih gledam onako kao 4 papucica koji se drze mami za suknju i ni jedan ne sme da joj se suprotstavi.
A ovo za bolest sam i ja pomislila jer sve navodi na to, samo sto kod Turaka i ono nemoguce do kraja serije postaje moguce. Kad je ona iz Gumus mogla da prezivi udarac slepera i da jos izgura trudnocu do kraja i rodi zivo i zdravo dete, zasto ne bi i ova bivsa sevgili vrlo brzo ozdravila.... fgas
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Apr 24 2017, 20:51
Sad sam bas gledala na yt, nisu jos pustili najavu.
Sve nesto mislim da ce Sureja sa bivsom da se sprijatelji, tj pocece mozda da se druze ne znajuci Sureja ko je ona.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Apr 24 2017, 20:54
Jelenak ::Sad sam bas gledala na yt, nisu jos pustili najavu.
Sve nesto mislim da ce Sureja sa bivsom da se sprijatelji, tj pocece mozda da se druze ne znajuci Sureja ko je ona.
Njih dve su se vec slucajno srele i fino su se ispricale, s tim sto bivsa zna ko je Sureja a ova pojma nema da je to Farukova bivsa velika ljubav. E sad, bivsa je vec dosla na kapiju vile da kaze Faruku za klinca i Faruk ju je video, tako da mislim da to ne moze jos dugo da bude tajna.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Apr 24 2017, 21:10
ModestyM ::
Jelenak ::Sad sam bas gledala na yt, nisu jos pustili najavu.
Njih dve su se vec slucajno srele i fino su se ispricale, s tim sto bivsa zna ko je Sureja a ova pojma nema da je to Farukova bivsa velika ljubav. E sad, bivsa je vec dosla na kapiju vile da kaze Faruku za klinca i Faruk ju je video, tako da mislim da to ne moze jos dugo da bude tajna.

Da, da zato i kazem da Sureja ne zna a ova zna. Mozda joj ex otvori oci pa se sirota Sureja prosvesti gde je upala.
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu