Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 9946
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

İstanbullu Gelin

taj Pet Mar 03 2017, 21:23
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Istanbulska mlada

Početak emitovanja: 3. mart
Završetak emitovanja: nepoznat
Ukupan broj epizoda: nepoznat
Kanal: Star tv

Ljubav Faruka i Sureje - PUNA STRASTI

Opis: Sureja je mlada, lepa, ponosna i gradska devojka koja se zaljubljuje u bogatog bizismena Faruka. Udaje se za njega i odlaze zajedno u Bursu. Faruk, iako izgleda kao savremen čovek, u dubini duše je tradicionalista. Od prvog dana ljubavi, ovo dvoje mladih ljudi proćiće kroz testiranje.
Sureja će pokušati da bude dobra sa svojom svekrvom Esmom, koja je glavna u kući u kojoj svi žive; snaja Ipek će pokušavati da stvori neprilike (probleme) mladoj pridošloj tek nevesti; sa braćom od muža (deverima), Osmanom i Muratom. Faruk će se boriti sa svojim neprijateljima... Konak sa svim svojim tajnama, gde živi cela porodica, koji je star 400 godina, biće dobro poljuljan zbog svih dešavanja koje će se tamo desiti. Svaki član porodice primetići da se vremenom sve menja.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1131
Datum upisa : 05.03.2017

Re: İstanbullu Gelin

taj Pon Apr 24 2017, 21:21
Ako bivsa upozna Faruka sa sinom onda ce i Sureja sve saznati, a tek tad joj predstoji hod po mukama. I ja bih volela da joj ova otvori oci ali tesko, sve dok Sureja onako slepo veruje Faruku nista od toga. Zna ona i sada kakva je matora i da se folira da je tesko bolesna, ali i dalje guta i trpi. A njemu je sve to oko mame kao decija igra, u fazonu ma pusti proci ce.... Hoce, al kad matore vise ne bude bilo, do tada ce svi sinovi igrati kako ona svira...
Sve dok Sureja sama ne otvori oci nista od njenog osvescivanja... A Faruk cim mu nesto nije po volji, otkanta je i odbija njene pozive, i uvek se ona njemu za nesto izvinjava.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Apr 25 2017, 21:49
Jelenak ::Sad sam bas gledala na yt, nisu jos pustili najavu.
Sve nesto mislim da ce Sureja sa bivsom da se sprijatelji, tj pocece mozda da se druze ne znajuci Sureja ko je ona.

Sudeci po fragiju izgleda si ipak bila u pravu

očljklj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Apr 25 2017, 21:51
Matora vestica odmah dobila dojavu da je ogrlica ukradena. Glupa tetka je samo Sureju uvalila u probleme
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Sre Apr 26 2017, 00:00

Ajme mene bak bak ti ovo, jos ce Sureju i sina da mu upozna očljklj
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Apr 26 2017, 00:29
Ahaaa.... upoznace i sina a nece imati pojma koga je upoznala.... kafa
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Apr 26 2017, 23:00
A on ce glumiti da je ne poznaje, eeee moj Faruke nula od muskarca 4fg4sdfg

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Apr 26 2017, 23:54
Ja od samog pocetka govorim da je on velika NULA od muskarca mad72
Presesce sve ovo Sureji i to vrlo brzo kafa
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

taj Ned Apr 30 2017, 16:20
Ajme ova ljiga od Ozcana kopirala i ovo oko vanbračnog sina kao u Asmali Konaku???
Da pitam kad već pišem, jel Asli (ili kako se Baharina kopija zove) već izgubila bebu?
Ako nije izgubit će je , sve po sistemu kopirajmo Asmali Konak...ufff samo će ih opadanja reytinga zaustaviti u ovom kopiranju, ljige ljigave...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 30 2017, 16:33
seeni ::Ajme ova ljiga od Ozcana kopirala i ovo oko vanbračnog sina kao u Asmali Konaku???
Da pitam kad već pišem, jel Asli (ili kako se Baharina kopija zove) već izgubila bebu?
Ako nije izgubit će je , sve po sistemu kopirajmo Asmali Konak...ufff samo će ih opadanja reytinga zaustaviti u ovom kopiranju, ljige ljigave...

Vratio se Sime kiss

Nije jos Suhejla izgubila, upoznala mu bivsu sevgili sa kojom ima dete za koje on ne zna. Esma Sultana je bivsu napujdala ko sto pokusava i sadasnju. I ja sam odmah rekla da je ovo kopija AK, samo sto ja AK nisam odgledala do kraja pa ne znam bas sta ce sve biti.
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Ned Apr 30 2017, 17:31
Pa jel mlad napravio sina kao u AK? Onda bi sin trebao imati nekih 24-25 godina, tamam parac za maćehu ma nemoj  
Jedna mi je Arapkinja napisala da je čak isto odglumio kao u AK kad je saznao da mu je draga trudna....ljiga ljigava...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Apr 30 2017, 21:56
Ja sam odgledala AK i to sa vanbracnim sinom je bilo odvratno... Nabiflao ga sluskinji u pijanom stanju, a onda to dete svi sutirali po konaku kao da je pokupljeno sa ulice. Za sada se taj deo price ne poklapa, jer Faruk ovde ne zna da ima vanbracno dete, ali su mi ispadi Sejman/Faruk na momente jako, jako slicni. Pa bogami i Bahar i Sureja.. Izludjuje me to sto samo okrene ledja kada je uvredjen i nema nameru da se izvini za bilo sta, i uvek je ona ta koja preuzima krivicu na sebe. Isto to je radila i Bahar u AK i to me je dovodilo do ludila. Ne znam uopste kako je neko u onom odnosu mogao da vidi neku vanvremensku ljubav, jer meni je ono da budem iskrena bilo bolesno. Nadam se da od Sureje nece napraviti jedan takav lik, i da ce ona imati vise dostojanstva i samopostovanja, da ce znati da lupi sakom o sto i kaze dosta..
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Pon Maj 01 2017, 11:21
ModestyM ::Ja sam odgledala AK i to sa vanbracnim sinom je bilo odvratno... Nabiflao ga sluskinji u pijanom stanju, a onda to dete svi sutirali po konaku kao da je pokupljeno sa ulice. Za sada se taj deo price ne poklapa, jer Faruk ovde ne zna da ima vanbracno dete, ali su mi ispadi Sejman/Faruk na momente jako, jako slicni. Pa bogami i Bahar i Sureja.. Izludjuje me to sto samo okrene ledja kada je uvredjen i nema nameru da se izvini za bilo sta, i uvek je ona ta koja preuzima krivicu na sebe. Isto to je radila i Bahar u AK i to me je dovodilo do ludila. Ne znam uopste kako je neko u onom odnosu mogao da vidi neku vanvremensku ljubav, jer meni je ono da budem iskrena bilo bolesno. Nadam se da od Sureje nece napraviti jedan takav lik, i da ce ona imati vise dostojanstva i samopostovanja, da ce znati da lupi sakom o sto i kaze dosta..

Ja kako sam skontala Aslin je lik taj koji publika voli, dakle simpatična, vesela mlada cura, Bahar br.2 (čitala sam komentare da bi voljeli da joj je neko drugi partner) došla među luđake. S obzoirom da im pada gledanost, može se sad očekivati njene patne, odlazak jer i Bahar odlazi, vjerovatno neće biti pokušaj silovanja kao u Ak, jer ionako Ozcana vide kao oca i baš bi ih to totalno ukopalo kao par.
Meni je smiješno što oni neki kritičari neke serije analiziraju do u detalje a ovdje se niko nije bavio time što je Ozcan prosto pravio novu verziju Asmali Konaka. Izbjegavam bilo šta vezano za ovu seriju ali eto iskaču mi da me nerviraju. čak sam neki dan naletila na neku promo sliku ili iz intervjua njih dvje, ista poza kao njega i Nurgul prije 15 godina...

Toliko je mladih novih glumica, em lijepe, em popularne a Ozcan sve stariji, život stvarno nije fer oci ispadaju oci ispadaju Do 70-te će se farbati i fotošopirati da bi sebi mogao birati mlade cure za partnerice i glumio momke u najboljim godinama.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Maj 02 2017, 14:37
Evo najave, veli Faruk coook je umoran. Izgleda se ona mala nagutala lekova fdgsfg
Unuk babanne poljubio ruku...

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Maj 02 2017, 15:36
Odgledala sam jos pre neki dan epizodu kod Ruskinja ali nikako da stignem da prokomentarisem. Za divno cudo, bila je to jedna od boljih epizoda, u smislu da nisam imala zelju da je odgledam sa konstantnim premotavanjem kao vecinu epizoda do sada. Nisu davili sa onim bradatim Ahmetom ili kako se vec zove, a to mi je u celoj seriji nevidjeni smor.
Uglavnom kako sam i pretpostavljala, bivsa Begum je pobegla glavom bez obzira posle Esminih reci da nikada nece biti snaja u toj porodici i da ce joj u slucaju trudnoce uzeti dete. Sto se mene tice to mnogo govori i o Faruku, jer da je imala poverenja u njega i njegovu ljubav ne bi se odlucila na taj korak. Videla zena da su mamini sinovi svi do jednog najobicniji mekusci i pobegla brzinom svetlosti... Ali vaj, vaj, Faruk nam je izgleda jako patio i pojma nema kako i zasto mu je sevgili nestala bez pozdrava. Sad se vratila jer je tesko bolesna, ali kao sto rekoh, naci ce Turci do kraja serije lek i za tu bolest. Kako god, putevi bivse i sadasnje se ukrstise pa mali Emir, inace Farukovo omiljeno musko ime, postade prvi ucenik Surejine muzicke skole, a njih dve preko noci dobre prijateljice. Klise i to onaj otrcani, jer malo li je serija u kojima vaskrsnu neke bivse sa sve detetom u rukama.
Esma ko Esma, sismis i ustogljeni botoksirani kreten, ali moze joj se kad ima 4 nesposobnjakovica bez onog na M da joj se suprotstvae. Pokusavaju oni, nije da ne pokusavaju, ali mamina je uvek poslednja.
Ipek, pih... klasicna isfrustrirana zena koja nedostatak ljubavi nadomescuje pakoscu i ambicijom da ona i nevoljeni muz joj budu glavne face u porodici. Uostalom i moze joj se, mama Esma joj je to licno obecala, prvo ona ogrlica, a onda i trabunjanje o tome da ce joj bas ona roditi Boran naslednika... I gde sad da Surejino i Farukovo dete spava u porodicnoj kolevci, pa tako kolevaka jednu noc ''sama od sebe'' sagori u dvoristu. Naravno da nije sama, jer Ipek ima u kuci svoju produzenu ruku u liku sluzavke koju ucenama drzi u saci. Dala joj novac za lecenje od steriliteta, i sad je vrti oko malog prsta. Naravno, Ipekica je odmah Sureju proglasila za krivca jer je baksuz koji samo donosi nesrecu Boran porodici.
Murat se zajubio ko tetreb u onu plavusicu iako mama nece da je vidi ni nacrtanu, pa mu cak i Faruk rekao da ne ulazi u ozbiljne veze dok ne zavrsi fakultet, a onda ce ga on po pitanju izabranice prvi podrzati. A dotle ko ziv ko mrtav. Uglavnom, i mala Bade shvatila da se Murat opasno zaljubljuje u bajkerku i resila da mu prizna ljubav, ali on joj na to rekao da vise ne ulazi u njegovu sobu, narocito ako vidi da je pijan. I naravno, ona odmah pocela da skuplja pilulice da sebi oduzme zivot....
Osman i dalje izdaleka zaljubljen u Sureju....
A tetka, omg koja budala... Resila da proda onako skupocenu ogrlicu i naravno odmah uhvacena na delu...

Eh da, Faruk i jos uvek nepoznati sin, klik na prvi pogled, a scena rukovanja cisti copy paste scene iz Su ve Ates... A morao nam je Ozi i tu pokazati svoje muzicke i pevacke sposobnosti, pa tako sin bas od tate nasledio sklonost ka muzici...

Ah, ah kakav fragi.... Faruk nam je umoran, uh evo me sve trnci neki prosli zbog toga...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Maj 04 2017, 23:29
Sadržaj 10. epizode

Povratak Begum posle toliko godina otvori kod Faruka puno pitanja. Begum ima puno toga da ispriča, ali Faruk zbog svoje ljutnje neće joj dozvoliti da se sazna istina. Sureja misli da su Begum i Faruk stari prijatelji. Ipek ima nešto u rukama što može da pokvari otvaranje muzičke škole. Senem zbog straha od gubitka Sureje pokoreva se Esmi. Esma je zadovoljna od činjenice što je saterala Senem u čošak.
Fikret, koristeći Adema kupuje novu kuću kako bi se pokazao dobar ispred žene.
Asije i Nurgul, koji su spasili život Bade, pokušavaju da prikriju incident od Boran porodice. Ali Sureja, koja je saznala da je devojčica pokušala da se ubije zbog nametnutog braka, neće je ostaviti tako. Sureja će se opet suočiti sa Esmom. Faruk je umoran od pokušaja da zadrži ravnotežu u konak. I zbog tog razloga, počinje nesvesno da pravi greške.
Faruk pravi porodičnu večeru, ali će se pojaviti nezvani gost koji će da pojača pritisak u kući.

[You must be registered and logged in to see this link.]

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Maj 05 2017, 00:00
Faruk POCINJE da pravi greske.... Ma nije moguce... kafa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Sre Maj 10 2017, 16:20
Evo najave za 11. ep
Faruk i Esma izgleda sumnjaju da je mali Boran, samo jadna Sureja nema pojma.

Nisam gledama par epizoda, ali sam čitala neke komentare i valjda je Faruk jako ljut na Begum i prebacio joj je to što se nije borila za njih i ljubav pošto je Esma Sultan umešala prste nego joj je najlakše bilo da se pokupi i ode. Kao nisi kao Sureja koja bez obzira na maltretiranje njegove majke ostaje sa njim i bori se za njega fgas
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 10 2017, 22:40
Evo ga i preveden fragi

Ja sam u zaostatku samo proslu epizodu ali nikako da se nateram da odgledam. Nesto sam sam se bas ulenjila u poslednje vreme i nista mi ne drzi paznju, a ovo jos moram da se napinjem i citam na ruskom.
Uglavnom, Faruk mi toliko pici po zivcima da mi je postao iritantan. Cuj, Begum se nije borila za njega kao sto to radi Sureja, e jado jadni. Valjda mu tu dodje normalno da u toj borbi Sureju njegova mamica sikanira i ponizava. Koja nula od muskarca nema reci ....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Maj 14 2017, 22:00
Odgledah upravo 10. i 11. kod Ruskinja...[You must be registered and logged in to see this image.]

Sureja dovela malog i vilu, i naravno, cim je rekla ko mu je majka svi su poceli da kontaju da je verovatno Farukov. Esma sultanija cak krisom uzela i casu iz koje je mali pio vodu zbog DNK analize, ali Faruk se odjednom priseti nekog engleskog doktora sa kojim je jednom zatekao Begum u bolnickom restoranu, i odmah klik.... mali sigurno nije njegov. Cak posalje Begum i poruku preko njene najbolje prijateljice da im ne gura klinca pod nos i da se kloni njegove zene. I dok se Faruk prema klincu odnosi sa rezervom, Sureja ga je istinski zavolela. Malo preterano cak i za jednu seriju, al ajde sad... Uglavnom, ta tajna o povezanosti Faruka i Begum se krije od Sureje, pa cak ni Fikret nista o tome ne govori svojoj ljubljenoj Ipek. Ali mala je opasna i odmah je skontala da se nesto desava, pa tako zatrazi od sluzavke da joj donese Farukove i Fikretove stare fotke, ko fol da upozna malo bolje porodicu, ali jasno je sta joj je bio cilj. I tako naleti na zajednicku fotku Begum i Faruka sa sve srceparajucom ljubavnom porukom na poledjini. Tu Ipekica krene da roni gorke suze, jer hebes Fikreta kad njeno srce i dalje hoce Faruka.
Ali Ipek ne bi bila Ipek kad ne bi smislila neku podlost, pa onako sva slatka ode kod Sureje da joj kaze kako je gledala Fikrine stare slike, medju njima i neke Farukove, pa eto, ako hoce neka ih pogleda....I Sureja sa osmehom krene da gleda jednu po jednu i onda boom... Inace vec je pitala Faruka da li njegova porodica ima problema sa Begum, jer nije glupa pa da ne skonta nesto po njihovim izrazima lica... I mogu misliti tog soka kad je videla fotku... I bas u tom trenutku njenog soka ulazi Faruk da joj prizna istinu..... A onda sok za mene...Krv koja joj se sliva niz noge....Jasna naznaka da ce izgleda izgubiti bebu 4fg4sdfg

E da... .Murata opasno pere savest sto se mala Bade zbog njega nagutala tableta, i malo malo pa sav zarozan pravo kod nje... Samo mala je izgleda preko noci odrasla i ne hebe ga dva posto... Jos ce se hebivetar i zatreskati na kraju, sve je moguce....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Maj 14 2017, 22:05
Rejting 11. epizode
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP

taj Pon Maj 15 2017, 06:20
Rekla sam ja da će izgubiti bebu bljak ...Ide se prema kraju sezone...Previđam opet, sledećom trudnoćom rodit će curicu koju će Seyman aga ili ti kako se već zove njegova nova verzija, voljeti više nego (vanbračnog) sina.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Maj 16 2017, 23:30
Odmah sam te se [You must be registered and logged in to see this link.] setila, jer znam da si ti napisala to za gubitak bebe. Po fragiju se ne da bas puno naslutiti, ali ja bih rekla da ipak jeste..

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Maj 16 2017, 23:31
Ojha DNK potvrdi da je mali Farukov sin

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Maj 16 2017, 23:32
[You must be registered and logged in to see this link.] u isto vreme smo postavile krez
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Maj 16 2017, 23:37
Sad sam videla da smo postavile u isto vreme .... krez

Cini mi se da ce ovo biti dobra epizoda, samo sto se Sureji tek sad ne pise dobro.... Ali nek je Faruk dreknuo na mamicu, a vala i onaj papucic Fikret na svoju odvratnu zenturacu...
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu