Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:15 SVE NOVOSTI U VEZI SERIJA, FILMOVA, GLUMACA I SVEGA OSTALOG MOŽETE PROČITATI NA NAŠEM SAJTU DESPINE.NET hej

Delite
Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10023
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.forumsr.com

İstanbullu Gelin

taj Pet Mar 03 2017, 21:23
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Istanbulska mlada

Početak emitovanja: 3. mart
Završetak emitovanja: nepoznat
Ukupan broj epizoda: nepoznat
Kanal: Star tv

Ljubav Faruka i Sureje - PUNA STRASTI

Opis: Sureja je mlada, lepa, ponosna i gradska devojka koja se zaljubljuje u bogatog bizismena Faruka. Udaje se za njega i odlaze zajedno u Bursu. Faruk, iako izgleda kao savremen čovek, u dubini duše je tradicionalista. Od prvog dana ljubavi, ovo dvoje mladih ljudi proćiće kroz testiranje.
Sureja će pokušati da bude dobra sa svojom svekrvom Esmom, koja je glavna u kući u kojoj svi žive; snaja Ipek će pokušavati da stvori neprilike (probleme) mladoj pridošloj tek nevesti; sa braćom od muža (deverima), Osmanom i Muratom. Faruk će se boriti sa svojim neprijateljima... Konak sa svim svojim tajnama, gde živi cela porodica, koji je star 400 godina, biće dobro poljuljan zbog svih dešavanja koje će se tamo desiti. Svaki član porodice primetići da se vremenom sve menja.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1388
Datum upisa : 05.03.2017

Re: İstanbullu Gelin

taj Sre Maj 17 2017, 23:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Fotke iz 12. epizode
[You must be registered and logged in to see this image.]

Po ovoj fotki bih rekla da ipak nije izgubila bebu[You must be registered and logged in to see this image.]

Valjda ce ovom Faruku konacno doci iz dupeta u glavu, da vec jednom otrese ovog sismisa, pa nek mu je 100 puta majka[You must be registered and logged in to see this image.]

Retko odvratno stvorenje...

Teski dani za Sureju tek dolaze

Sazetak 12. epizode

Faruk ce se suociti sa istinom !
Faruk je ocajan zbog Sureyinog krvarenja.
Saznanje o fotografijama koje je Ipek dala Sureyi stvara nove napetosti izmedju Fikreta i Ipek.
Faruk je zabrinut zbog bebe a nova poruka koja stize bice zadnja kap.
Ipek ce nastaviti sa igrama protiv Sureye usprkos situaciji.
Esma pokusava da se suoci sa rezultatima DNA testa i uverena je da ih ceka prava oluja.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pet Maj 19 2017, 19:07

Ako je po ozetim, u svakom dolazi oluja ili okreće se sve naopačke patos

Nadam se da nije izgubila bebu.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Maj 21 2017, 15:11
Nesrecna serijska ljubav.... [You must be registered and logged in to see this image.]
...... ali zato srecna u realnom zivotu ma nemoj

''Dve zene koje daju smisao mom zivotu''
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Inace, odgledala sam ovu poslednju epizodu ali o tome cu kasnije. Taman kad pomislim da Faruk ne moze vise da me izuje iz cipela i digne pritisak na 1000, on me svaki put razuveri kafa  4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Maj 21 2017, 17:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Znaci, Sureja ustvari uopste nije videla fotku na kojoj su Faruk i Begum srecni i zaljubljeni, niti je to izazvalo krvarenje zbog koga je zavrsila u bolnici... Problem je sasvim druge prirode sto se razjasnilo tek na kraju. Sa plodom ipak nesto nije u redu i zato je neophodno sto pre uraditi amniocintezu... Ali to nije jedina Surejina muka, jer sokovi je tek ocekuju u buducnosti, a ako kojim slucajem ne bude smela da rodi ovo dete, onda je to tek tragedija po nju.. Jer uz svu tu muku njen Faruk vec ima sina, a i Ipekica nam je trudna. Inace kad sam vec kod Ipekice, koja razlika u Esminoj reakciji, koje odusevljenje u poredjenju sa saznanjem da je Sureja trudna. Samo sto se nije srusila, kao da su joj saopstili da je neko umro...

Faruk saznao da je Emir njegov sin i pravac kod Begum. Ocekivano, vika i dreka jer ga je lisila sina, a to sto mu ona prica sta je tome prethodilo, naravno, Faruk niti cuje niti ga zanima. Ali mi je odmah upala u oci jedna recenica... ''A ti.. ti si tako bio vezan za nju'' (mamu)... E moja Begum, 10 godina je proslo, a tu se nista nije promenilo. Njemu ustvari i ne treba zena, njemu jos uvek treba mamina suknja.
Inace, ovo je epizoda u kojoj mi je bilo uzasno zao Begum... Prvo se bas ona zadesila kao dezurni lekar i morala da gleda svoju bivsu ljubav kako sa drugom zenom slusa otkucaje bebinog srca dok je ona sve to prezivljavala sama, a onda i njihov razgovor kad mu kaze da umire, i da joj ne treba njegova kazna jer je ovom bolescu vec dovoljno kaznjena.
Faruk je tu spustio loptu i krenuo da se obracuna sa mamicom, ali matori sismis je spreman na sve i uvek dva koraka ispred svih. Upada sva vazna sa nalazima DNK testa i krece po sistemu napad je najbolja odbrana... Cccc, sta nam je ta zena uradila... Ukrala tebi sina a meni unuka.... I taman kad sam pomislila da ce Faruk onom drekom i lomljavom konacno da postavi mamicu na mesto, ona ga obrlati kao mladog majmuna... Ah, pa ona je samo majka, ona je sve uradila samo da ih zasti, a onda odglumi da joj je pozlilo i Faruk ponovo ko mala maca... Budala ja sto sam drugacije ocekivala... kafa
Uglavnom, on zapreti mamici da o tome ne sme da zucne nikome, narocito Sureji, jer sledeca tri meseca su za nju najrizicnija... Al hebe se bas Esmici nesto za Sureju, njoj je sad najveca briga kako da se jos tri meseca pravi da nema unuka...  I kud ona da se ne negde umesa, ako vec mora da slusa Faruka i cuti, umesace se na drugom mestu, pa pravac na Begumina vrata. Dosla ona da ocita bukvicu jednoj majci koja je valjda sad izgubila sva prava da to bude, jer kad se rodis kao Boran, onda pod obavezno pripadas samo Esmi. A ja se mislim, jadno li to dete koga ona bude vaspitavala... I usput se cudim Begum sto je nije iste sekunde naglavacke izbacila napolje...
I dok se u kuci polako ali sigurno sprema oluja, jedino Sureja potpuno neobavestena. Svi znaju za Begum, svima je vec jasno da je Emir njen i Farukov sin, samo se ona i dalje smeska misleci da je Begum samo doktorka i prijateljica, a Emir njen mali slatki ucenik. A muceni Farku, ah jadni Faruk, kako je njemu tesko.... Em saznao da ima sina od 10 godina, em Sureja trudna, em kako da joj uopste saopsti istinu, em kako da Emiru kazu da mu je on otac.... Ma evo mi sve suze teku kolko me je njegova muka potresla... fgas  Covek strpao toliko godina u guzicu a i dalje pusta mamu da mu se mesa u zivot i kroji sudbinu. Jedno dete mu je 10 godina bilo ''izgubljeno'', a on jos uvek nikakvu pouku iz toga nije izvukao. Da vec jednom pusti maminu suknju.....

Sad cekam sta dalje jer ni jedna tajna ne moze zauvek biti tajna, a mali Emir ce sasvim slucajno pokrenuti mnoga pitanja. Elem, Esma je onu noc u Beguminoj kuci izgubila bros, a mali ga sav vazan, misleci da radi nesto dobro, vadi iz dzepa i daje matoroj gospodji...''Ovo ste sinoc izgubili kad ste bili u nasoj kuci'' ... A Esma, Faruk, Begum, Sureja... izrazi lica i kamera koja kruzi kao u indijskoj seriji...
Faruk kao balsamovan jer se Esma ponovo mesa gde joj nije mesto, Esma izbecena jer je uhvacena na delu, a Sureja zblanuta, jer sta ce Esma u Beguminoj kuci.... Pa ko prezivi pricace....  kafa
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Maj 24 2017, 00:57

Kao sto sam i ocekivala, igranka tek sad pocinje. Tako predvidiv i ocekivan zaplet kad se pojavi neka bivsa i to jos sa detetom. Faruk naravno nadoknadjuje izgubljeno vreme sa sinom
sto podrazumeva i jako puno provedenog vremena sa majkom svog deteta...
A onda jednu takvu scenu zatice i Sureja, koja verovatno i dalje nema pojma sta se oko nje desava....
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Maj 27 2017, 23:50

Serija zavrsava sezonu 16.juna sa 16 epizodom.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Maj 28 2017, 19:50
Videla sam i ja juce kod Ruskinja da ce uskoro kraj i da serija ide u 2. sezonu. Doduse i nije moglo drugacije sem da nastave dalje, jer se radnja tek sad zaplice i zahuktava.
Ok, jeste da ima mnogo copy paste ideja i sapunicarskih momenata, ali serija u globalu uopste nije losa. Pa da budem do kraja iskrena, sve mi jeinteresantnija kako epizode odnicu. Ne u onom smislu da sam odusevljena, ali gledam potpuno opusteno, bez fokusiranja na glavni par kao nesto primarno. Cak mi to uopste nije u prvom planu, jer akcenat i nije previse stavljen na njih dvoje pa da se tu sad iscekuje neko njuskanje i cuskanje. Ali likovi su mi intersantni i za sad mi serija drzi paznju.

Sad me bas zanima kako ce Faruk objasniti Sureji prizor koji je zatekla, ono svoje caskanje i smejuljenje sa Begum u njenoj kuci. Verovatno ce po obicaju opet nesto izmuljati i zamazati joj oci, ali valjda ce se i ona uskoro probuditi. Malo je otuzno da svi u kuci znaju ko je Begum i da je Emir njihov sin, a Sureja sedi sa njima za stolim i izgleda kao nevidjena budala. Faruk pokusava da je zastiti od stresa zbog rizicne trudnoce, ali sve sto vise odugovlaci sa istinom laz postaje sve veca, i bojim se da ga Sureja tek onda nece razumeti. A da ne pricam kako ce se osetiti svaki put kad vidi njega, Begum i Emira zajedno... Zato se bojim da ne idu ka tome da ona izgubi bebu, jer time se ovaj trougao sve vise komplikuje...
Ali ako joj Faruk i smulja nesto pa Sureja ostane opet kao guskica u magli, Ipekica ce vec naci nacina da joj dostavi vaznu informaciju. Vec je pokusala da joj ''dobronamerno'' pokaze fotku Begum i Faruka, ali ju je vest o Muratovoj nesreci omela u tome. Ali nece ona sigurno mirovati, jer toliko je zaljubljena u Faruka da vec pocinje da se gubi. Tlo joj se zaljuljalo pod nogama kad je Faruk rekao da on i Sureja odlaze da zive u svojoj kuci... Pa tako Ipek sva zarozana kaze mami da cela Boran tvrdjava moze slobodno da se srusi, ako ona ne bude udisala isti vazduh koji udise i Faruk.... Da se udala za Fikreta samo da bi bila sto blize Faruku, jer je bila ubedjena da ce on shvatiti da se zahebao sto je ozenio zenu koju poznaje 3 dana... Nece ona sad vise ni dete niti je bilo sta drugo zanima osim Farika, pa za sve to izreceno popi od majke jednu zascu samarcinu.... sreca

Faruk je po prvi put doneo vaznu odluku koja se kosi sa maminim zeljama, ali sam odmah znala da ce se to izjaloviti. Misli;a sam da ce on biti taj koji ce se iz nekog razloga predomisliti, ali tu odluku o ostajanju u vili je ipak donela Sureja...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jun 01 2017, 00:41

Sazetak 14. epizode

Topi li se led izmedju Sureye i Esme?

Sureya nestrpljivo ceka objasnjenje za Farukov boravak u Beguminoj kuci. On misli da je pravo vreme da joj kaze istinu . Begum uspeva ds smiri napetost koja se oseca u vazduhu.

Murat se zatvara u sebe zbog svoje nepokretnosti. Esma zeli da zaustavi losa dogadjanja koja su ih snasla nakon nesrece i odlucuje da ublazi posledice.

Da bi dokazao svoje ozbiljne namere Adem upoznaje Dilaru sa svojom majkom. Istovremeno Sureya saznaje da im je on skriveni partner u muzickoj skoli. Izrecene lazi dovode u pitanje odnos povjerenja izmedju prijateljica. Sureya nece tako lako oprostiti Dilari.  

Ipek je zabrinuta zbog poslova koje je Fikret sklopio sa Ademom i odlucuje da razgovara sa Farukom.

Istrazujuci Ademove poslove Faruk otkriva poslove krijumcarenja goriva i preduzima korake.
Zbog rezutata pretresa na brodovima Adem zavrsava u zatvoru. Cekaju ga nove nevolje. ( E on je bas bitan lik fgas  )
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jun 08 2017, 01:23

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jun 08 2017, 01:28
Da mi je neko rekao da ce mi najemotivnija scena prosle epizode biti Sureja i Esma sultanija, mislila bih da bulazni... a ja sam se na tu scenu isplakala kao kisa...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Jun 08 2017, 17:53
Nazalost, kad je dozivela da svom sinu ne moze pomoci, onda je shvatila neke stvari da joj prezive Boran ne znaci apsolutno nista. I meni je scena odlicna, preemotivna placee

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Jun 08 2017, 18:05
Prevedeni delovi iz 14te epizode:

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 369
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Pet Jun 09 2017, 03:04
Sažetak 15. epizode

Esma se suočava sa prošlošću.

Uzrok susreta Esme i Adama postaje prošlost. U vezi sa tim, zbog sinova Esma mora biti jača neko ikada. Fikret je u šoku zbog Adamovog privođenja. Ova situacija još jednom suočava Faruka sa Fikretom. Nakon što Emir čuje razgovor o ocu, ništa više neće biti kao pre. Nakon susreta sa Dilarom, Sureja će se suočiti sa istinom.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jun 10 2017, 19:35
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Jun 13 2017, 21:50

I Sureja konacno saznala istinu..... Ali naravno ne od Faruka.... Klasika kafa
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jun 15 2017, 22:40

Sazetak 16. epizode

Faruk se nasao u skripcu - ne moze vise da izdrzi pritisak tajne sa kojom zivi i Sureya mora saznati istinu.
Dok Esma pokusava da zastiti mir u porodici, Adem odlucuje da zaigra na posljednju kartu i prekida cutanje.
Kad Faruk i Sureya pomisle da se sve konacno sredilo, njihov odnos naci ce se na velikom iskusenju.

A evo ga i 3. fragi

Koliko vidim Sureja je ipak izgubila bebu.... tuzan

Poslednji izmenio ModestyM dana Čet Jun 15 2017, 22:48, izmenjeno ukupno 1 puta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jun 15 2017, 22:45
Zabava za zavrsetak sezone
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jun 17 2017, 00:43
Kao sto sam i ocekivala, Sureja napustila Faruka.... Bravo curo ok

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Sep 02 2017, 18:36
Novi look Asli i Ozija za drugu sezonu

Najava 2 sezone

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 15 2017, 22:45
Serija nastavlja 22. septembra
Najava sezone s prevodom

Prva najava 17. epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Sep 19 2017, 18:32
Evo i druge najave
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Sep 21 2017, 12:16

Ovaj samar je dno dna!!!!   mad72  Zelim Surreyi da nadje nekod dobrog i karakternog muskarca sto Faruk sigurno nije. Kakvo god objasnjenje da smisle za ovaj samar nece moci da se operu, ni scenaristi ni Faruk. Ocigledno su i sami toga postali svesni jer se digla velika galama fanova vezano za ovu scenu pa je na zvanicnom kanalu taj fragi izbrisan i postavljen novi bez samara. Ali sto se mene tice prekasno, steta je vec ucinjena.

Sazetak 17.epizode

Sta ce biti s ljubavlju Faruka i Surreye?
Faruk je dotucen saznanjem da je Surreya saznala tajnu i otisla ne sacekavsi objasnjenje. Dok je on svuda trazi i ne gubi nadu, njegova porodica sa strahom iscekuje vesti o Surreyi. Za Faruka to je najtezi period u zivotu ... suocava se sa istinom o Ademu i oseca da bez Surreye ne moze ni da dise.
Esma se tesko nosi sa novostima vezanim kako za Adema tako i za Surreyu. I jedno i drugo u njoj izazivaju sve veci bes.

Poslednji put izmenio ModestyM dana Čet Sep 21 2017, 12:26, izmenio ukupno 3 puta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Sep 21 2017, 12:19
Snimalo se u Pragu
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Sep 22 2017, 21:29
Bas cu da pogledam onu scenu kad joj lupi samar, znaci zgadio mi se ovaj Faruk, ali zgadio bljak
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Sep 22 2017, 21:36
[You must be registered and logged in to see this link.] canim uopste me ne bi cudilo da su tu scenu izbacili, jer su zbog negodovanja fanova i fragi sklonili brzinom svetlosti. Ali i mene taj deo najvise zanima. Faruk mi je i bez toga bio na negativnoj listi, a ovo je tek za zgrazavanje mad72
Sponsored content

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu