Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
koreja
koreja
Broj poruka : 4
Points : 12
Datum upisa : 05.03.2017

The K2 Empty The K2

Pon Mar 13 2017, 23:18
[You must be registered and logged in to see this link.]

Žanr: Akciona, drama, melodrama, politička drama
Tv mreža: tvN
Broj epizoda: 16
Uloge: Ji Chang-Wook, Yoona, Song Yoon-A, Cho Seong-Ha

Sadržaj: Begunac traži pravdu. Kim Đe Ha (Ji Chang Wook) je bivši plaćeni vojnik poznat kao “K2” koji se iznanada nalazi u bekstvu kada je lažno optužen da je ubio svoju devojku dok je služio u Iraku. Vraća se u Koreju i dobija posao kao teloranitelj Čoi Ju Đine (Song Yoon Ah), vlasnice JSS privatne firme za obezbeđenje i supruge kandidata za predsednika Koreje, Đang Se Đuna (Jo Sung Ha). Kim Đe Ha koristi svoj novi posao da isplanira osvetu Parku Kvan Suu, vođi aktuelne vladajuće partije za koga Kim Đe Ha veruje da je naredio ubistvo njegove devojke. Kada Kim Đe Ha dobija nov zadatak, da čuva Go A Nau (Yoona), Đang Se Đunovu tajnu vanbraćnu ćerku, između njih dvoje se rađaju osećanja. Ali, šta se dešava kada je osoba koja najviše želi da naudi Go A Nai njegova šefica i saveznik u osveti? "K2" je južnokorejska serija snimljena 2016. godine u režiji Kvaka Đung Hvana. (Kwak Jung Hwan).





Seriju sa prevodom na srpski jezik možete pratiti  [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

The K2 Empty Re: The K2

Pet Sep 22 2017, 22:11
Aaaaaa moj Wookie ljub
Odgledala sam seriju bez daha, odlicna akciona drama. Jedino mi glavna glumica nesto nije legla, sva je nekako njanjava ali je on zato bomba. Ima prelepi osmeh. Iv jaooooo

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

The K2 Empty Re: The K2

Uto Okt 31 2017, 20:16
Upravo gledam njegovu seriju Healer, sjajna je, a on je tako divan. :D
[You must be registered and logged in to see this link.] preporuka za tebe, ako nisi gledala. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

The K2 Empty Re: The K2

Uto Okt 31 2017, 20:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Willow ::Upravo gledam njegovu seriju Healer, sjajna je, a on je tako divan. :D
[You must be registered and logged in to see this link.] preporuka za tebe, ako nisi gledala. :D

Odgledala ja sve njegove, Wooki je moj ljubimac pored Ji Sunga ljub
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

The K2 Empty Re: The K2

Uto Okt 31 2017, 20:21
[You must be registered and logged in to see this link.], kraljica si :D, ja sam mislila da sam opsjednuta korejskim serijama, ali ima neko gori i od mene. :D
Gledaš sad trenutno nešto? :D

Još jedna preporuka, ako nisi [You must be registered and logged in to see this link.] isto se oduševila. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

The K2 Empty Re: The K2

Uto Okt 31 2017, 20:56
Ja krenula letos sa Doctors, pa Secret i onda se redjale same ooo yeeee
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

The K2 Empty Re: The K2

Uto Okt 31 2017, 21:10
Haha tako i ja i navukla se. :D Zapravo prve su mi bile one istorijske Dong Yi, Yi San... i onda sam se konačno zaljubila pogledavši Descendants of the Sun. dre Kasnije su došle Goblin, Falling for Innocence, Fated to Love You, Good Doctor, Oh My Ghostess, Secret, Something About 1 Percent, The Master's Sun i sad sam trenutno na Because This Is My First Life i While You Were Sleeping koja je prosto divna. love
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

The K2 Empty Re: The K2

Uto Okt 31 2017, 21:27
Willow ::Haha tako i ja i navukla se. :D Zapravo prve su mi bile one istorijske Dong Yi, Yi San... i onda sam se konačno zaljubila pogledavši Descendants of the Sun. dre Kasnije su došle Goblin, Falling for Innocence, Fated to Love You, Good Doctor, Oh My Ghostess, Secret, Something About 1 Percent, The Master's Sun i sad sam trenutno na Because This Is My First Life i While You Were Sleeping koja je prosto divna. love

Da, prosto samo otkrivaš sve bolje i bolje.
Od ovih navedenih sam pogledala jedino Descendants of the Sun i Secret. Ova glavna glumica iz DOFTS ima prelepu seriju What Winter, The wind Blows. Prejaka drama, sa odličnom pričom. Preporuka za gledanje ok E da, pogledala sam i Falling for Innnocence, ali me nešto nije oduševila. Slabo je to bilo, nešto je tu nedostajalo meni. Inače tog glavnog sam gledala u Cruel sity, koja je prejaka serija i priča. To isto obavezno da pogledaš.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

The K2 Empty Re: The K2

Uto Okt 31 2017, 22:40
Gledala sam i tu, mada mi se nije dopao glavni glumac, ali da, sve ostalo je bilo dobro. :D
Falling for Innocence je mene baš kupila, volim takve priče, a on mi je bio savršen. :D
Hvala za preporuku, odmah sam išla da vidim o čemu se radi i djeluje mnogo zanimljivo. :D

Moja preporuka ti je Goblin, to je na vrhu lista, kultna serija u Koreji :D plus While You Were Sleeping, taman sad da kreneš, stići ćeš kad se budu prikazivale zadnje epizode, ima još 6 do kraja. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

The K2 Empty Re: The K2

Uto Okt 31 2017, 23:23
Od zanrova pored kostimiranih, istorijskih ne volim isto ni sci&fantazy, a Goblin kao i mnoge druge su tog zanra. Ali hajde, nikad ne reci nikad lol!
Sponsored content

The K2 Empty Re: The K2

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu