Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Budalica
Budalica
Broj poruka : 15
Points : 20
Datum upisa : 19.05.2018

Cao, drugari :)) Empty Cao, drugari :))

Sub Maj 19 2018, 23:33
Pozdrav svima hst

Dugo vas citam i pratim pa sam evo resila da vam se pridruzim. Sjajna ste ekipa sa puno informacija, pogotovo administratorka [You must be registered and logged in to see this link.] koja je prava enciklopedija sto se tice dobrih serija. Koju god je preporucila, dopala se i meni. Svaka cast i moderatorkama, takodje pune informacija i uvek to rado podele na temama. Ono sto mi se posebno svidja to je kako je forum uredjen, ta urednost, pedantnost. Sve je na svom mestu. Svaka cast, devojke. aminujem Mnogi vam forumu mogu pozavideti. Ostanite takve, vas rad se vidi i ceni. flowers
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cao, drugari :)) Empty Re: Cao, drugari :))

Pon Maj 21 2018, 13:19
Dobro nam dosla flowers

Hvala punooo na ovako lepim recima, drago nam je (u ime celog tima koji vodi forum) da vam se dopada ono sta radimo i kako vodimo forum. Necemo se uobraziti posle ovih pohvala, no primamo mi i kritike. hmjjf
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Cao, drugari :)) Empty Re: Cao, drugari :))

Sre Jun 13 2018, 23:12
Budalica ::Pozdrav svima hst

Dugo vas citam i pratim pa sam evo resila da vam se pridruzim. Sjajna ste ekipa sa puno informacija, pogotovo administratorka [You must be registered and logged in to see this link.] koja je prava enciklopedija sto se tice dobrih serija. Koju god je preporucila, dopala se i meni. Svaka cast i moderatorkama, takodje pune informacija i uvek to rado podele na temama. Ono sto mi se posebno svidja to je kako je forum uredjen, ta urednost, pedantnost. Sve je na svom mestu. Svaka cast, devojke. aminujem Mnogi vam forumu mogu pozavideti. Ostanite takve, vas rad se vidi i ceni. flowers
Sa zakasnjenjem od mesec dana welcome Slican utisak sam imala kao i ti kad sam otkrila ovaj forum. super S jedne strane mi je zao sto vise ljudi ne zna za njega, sa druge strane plasim se ko sve moze da dodje u ovu oazu normalnih, pametnih, tolerantnih i duhovitih ljudi. poklooon
@ Jelenak je moja najbolja forumska drugarica i da svi napuste ovaj forum ja cu ostati s njom da se dopisujem. zagrljaj
Budalica
Budalica
Broj poruka : 15
Points : 20
Datum upisa : 19.05.2018

Cao, drugari :)) Empty Re: Cao, drugari :))

Sre Jun 13 2018, 23:55
[You must be registered and logged in to see this link.] Divna ste ekipa i jako mi je drago sto sam deo ovog foruma. zagrljaj
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Cao, drugari :)) Empty Re: Cao, drugari :))

Sub Jun 16 2018, 12:14
welcome
Sponsored content

Cao, drugari :)) Empty Re: Cao, drugari :))

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu