Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Trač partija uz kaficu

+15
Kiky22
Avijenda
ModestyM
SmizLa
mikana
Jeca^__^
Miss.Funkcionerka
Lilip
Sunci
Jovana ECOE
S.N.O.B
Melly
Majček
Eysanica
Jelenak
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Trač partija uz kaficu

Pon Okt 29 2012, 16:36
First topic message reminder :

Ovde možemo o svemu i svačemu brbljati, opušteno uz kaficu na vašem omiljenom forumu. merhaba coffeee2 kafa



Trač partija uz kaficu  - Page 18 Stock-10


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Mar 15 2017, 20:38, izmenio ukupno 2 puta

Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Sub Jun 24 2017, 23:48
@Kiky22 mi kako smo krenuli, još ćemo i indijske serije početi da gledamo, dleko bilo. patos ajdepopepope Ja sam se u svet turskih serije u ovih godinu i po dana baš uputila, jer sam pored PŽ, čitala sve moguće teme i ako te serije nisam pratila, pa sad znam i ko je Tuba, ko je Čaga...eto čak i nadimke. A da ne pominjem da sam i uhoda postala, jer Birkana i Burcu pratim i na fb i na instagramu i da sam zbog njih silne turske stranice stavila na početni ekran. Znači opasno sam zaglavila. fgas Udarili me Turci u glavu izgleda. zvezde broji

A sva srća imamo i dobre učitelje @ModestyM i @Jelenak, pa nas usmeravaju na pravi put, da mi gledajući svakakve turske gluposti stvarno ne stignemo do indijskih serija. dre
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Ned Jun 25 2017, 10:48
Trač partija uz kaficu  - Page 18 Graphics-coffee-977680

Vidim ja @Kiky22 i @Avijenda cure moje drage da cete se i vas dve opasno navuci na Turke. Tako to obicno pocinje, jedna po jedna serija, onda druzenje... i tome nikad kraja. Eto, ja sam vam najbolji primer za ono sto se kaze nikad ne reci nikad. Kada su prvi put krenule kod nas na tvu rekla sam da ja to nikad necu gledati, cak se i podsmevala onima koji se zaludjuju, a vidite me sad. Ne znam vise ni sama koliko sam ih odgledala.... Ali to je jos i dobro, zamislite da smo zaglavile na indijskim ko moja komsinica, jos dodje na kaficu i krene da mi prepricava a serija ima 135555 epizoda patos
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Ned Jun 25 2017, 22:44
Ma ja sam se već navukla smajlic gotovo je, nema mi pomoći oci ispadaju Pogledala sam ja i par filmova turskih (ti si mi poslala u link) a PŽ je bila ulaznica za sve tursko. Sad osim baklave, volim i turske glumce (bome svaka nova serija izbaci nekog novog dasu), a i glumice su im lipe. Bome da sam znala da imaju ovoliko ljepotana davno bi ja već bila u svemu turskom patos A moram se pohvalit da već i baratam s nekim zavidnim znanjem trač rubrika patos naravno vi ste doprinijele tome ooo yeeee Pratim ja pratim, a najviše svoga loknicu, jel se i on ovo ljeto ženi s onom koščatom žirafom 4fg4sdfg nadam se da se predomislio ma nemoj
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Ned Jun 25 2017, 23:04
joj devojke pa šta ovo bi? aaaaaaaaa Ništa od Birkana i Farah u novoj serij? Pa šta da gledam od jeseni? tuzan
http://despine.net/ipak-nista-od-zajednicke-serije/

Ova serija Kalp Atışı ne deluje loše, sad sam videla treću najavu. U petak počinje? Možda jedina od ovih letnjih koje bi mogla da bude ozbiljnija i kvalitetna, samo ako nešto ne zeznu.
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pon Jun 26 2017, 08:41
kod turaka ništa nije sigurno, to sam i ja već naučila, totalno su aljkavi 4fg4sdfg al valjda će se pojavit nešto što će nam držat pažnju hmjjf
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pon Jun 26 2017, 17:56
Na zalost nista od spoja Birkana i Farah i serije kojoj sam se toliko obradovala gshs Mislila sam da cu taman malo da odmorim do jeseni, a onda ponovo aktivno druzenje uz jednu dobru seriju, ali na zalost lazna uzbuna. Citam na fb da je ona odbila ulogu, ako opet nisu neke lazne objave. Sad sam jos ubedjenija da me posle PZ nista nece zainteresovati, jer ove letnje serije su neka druga prica. I meni @Avijenda Kalp Atışı deluje primamljivo, jedino sto ne mogu live da gledam, ali zato mogu Dva lazova koja krece u utorak 4.07 a i ona mi deluje interesantno.

@Kiky22 canim ne spominji mi zirafu molim te. Nema sanse da se loknicavi predomisli, pa njih dvoje vec sad kao da su u braku. Ali bice to tuzan dan za nas.... ufff ne mogu ni da ih zamislim nene
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pon Jun 26 2017, 19:22
Stvarno šteta, jer sam se baš obradovala što ću imati šta da gledam od jeseni, kad ono ništa. Ali valjda će se naći neki dobar projekat.

A Birkančić nam već živi sa ovom, tako da kao i da su venčani. gshs Zgrabila ga je ova u svoje čeljusti i neće ga pustiti da samovoljno ode, osim ako njoj nešto ne dune (u vidu nekog drugog muškarca - takav je glas bije, nije do mene i moje ljubomor - stvarno gargaretg ), pa ga ostavi. Ja navijam za neku takvu opciju, pa ćemo lako mi sa tešenjem Birkana. mjfk
Eee, a ja stvarno nisam videla neko obaveštenje o datumu venčanja ili nešto slično, čak ni slike sa veridbe nisam videla, ako je veridbe bilo...možda njima boravak u istoj kući predstavlja sve to, pa možda i ne bude ništa od onih običaja i cermonija?

Ma neka se i venčaju, možda bi to bila bolja varijanta nego ova vanbračna zajednica, i onako u Turskoj brakovi, posebno između glumačkih parova, traju po par meseci. kfisdos
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pon Jun 26 2017, 20:43
E @Avijenda canim moja, pozlatila ti se ova poslednja recenica lool
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pon Jun 26 2017, 23:38

Nije Farah odbila, vec je Ranini demantovao pisanja na twiteru, to je i preneseno u clanku sa slikom. Lazna uzbuna, vest i bas mi je krivo. Bas sam se obradovala toj seriji tuzan

Sta cemo, paticemo se sa ovim letnjim preko leta pa valjda nesto na jesen bude kvalitetno, mada trenutno od ovoga sto se nudi, meni se nista ne svidja. Caga i Neslihan, Kenan i Truba navodno. Jedino onaj moj Ibra ako se smiluje i uzme nesto kasvetno da snimi... videcemo tek ce krenuti avgusta pisanja za nove jesenje serije. Ima jos vremena dotle da nas zaludjuju ovim letnjim :D

Ja cu baciti pogled na sve ove pa cu odlyciti sta cu gledati ooo yeeee
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jun 27 2017, 09:30
Ma bit će serija sigurno......pa turci to štancaju kao po traci :D samo daj bože da bar jedan ubode i bude približno dobra PŽ hmjjf

I meni je žao Birkana i Farah, al opet ko zna.....turci su to svašta još može bit, već sam naučila da su totalno nepouzdani i neodgovorni, dalek je deveti mjesec ko zna možda ih na kraju i spoje ljub

@Jelenak ovo Truba mi je koma, dobro me nasmija ha ha ha patos

@ModestyM @Avijenda tužna zajedno s vama, loknica nam je skroz sluđen, ona žirafa prakticira jogu, pa je i njega vjerojatno sjogirala patos al mi bi bile tužne da je i bilo s kojom drugom gshs šta´š mi smo sebične i samo bi ga za sebe sds
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jun 27 2017, 10:14
uhh @Jelenak i ja bih volela da vidim Ibru u nekoj novoj dobroj seriji. Od Milisti ga nigde više nisam gledala. Znam da je imao i neku novu seriju, ali su je zbog lošeg rejtinga brzo ukunuli, pa nisam ni stigla da počnem da je gledam. A Ibro nam ovih dana baš sija pa bi bilo baš dobro da malo tog sjaja i energije usmeri i na neki projekat, da malo obraduje i nas.


@Kiky22 tu si upravu. Meni sve što je žensko, a nalazi se pored njega, smeta. fgas Ali ova mi se nešto posebno ne sviđa. nene Mada ko zna, možda nam ni Birkančić nije neka cvećka, pa je lonac našao poklopac. gargaretg U svakom slučaju, ja mislim da oni neće još dugo. lutfen uzh3 Da bude malo Birkančić slobodan, pa da se kao malo nadam, kao odem na odmor do Istanbula i slučajno ga sretnem i ono klik - ljubav na prvi pogled, kao u serijama. patos Hahah ala sam prsla,vidbudale  ali eto materijal za novu seriju.
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 19:48
@Kiky22 @Avijenda @Jelenak

Ja pocela da gledam Milost, pa ako neka zeli da mi se pridruzi bice mi cooook drago girl dance
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 19:54
ModestyM ::@Kiky22 @Avijenda @Jelenak

Ja pocela da gledam Milost, pa ako neka zeli da mi se pridruzi bice mi cooook drago girl dance

Di gledaš ??? imam vremena mogu i ja ooo yeeee
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:01
Evo @Kiky22 ovde  http://www.saprevodom.net/category/serije/turske/milost/

Davno sam jos odgledala prvu epizodu i sinoc resim samo da se podsetim, a zavrsim sa 5 odgledanih epizoda. Hajde pocni pa da zajedno komentarisemo  ooo yeeee jer stvarno je super serija i znam da ce ti se svideti.
Ima ovde i tema serije u Arhivi tr serija pa lepo mozemo tu da komentarisemo smajlic
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:04
joj hoću i ja. Kako vam zavidim što poprvi put gledate seriju, ajde videću da malo na preskoke odgledam ep. pa da vam se pridružim u komentarisanju. ooo yeeee
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:10
Večeras krećem ooo yeeee pa dokle stignem kafa

Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:16
@Willow evo predloga za jednu po meni ok krimi seriju, ja sam je odavno gledala i prve dve sezone su mi bile baš dobre. Ali i oni ne znaju da se zaustave kad treba, pa kad vide da im ide dobro, samo štancuju epizode. Ovi su se bar zaustavili na 4 sezone.

http://www.imdb.com/title/tt1637727/?ref_=nv_sr_1

Ja više i ne znam šta sam sve odgledala od ovog žanra, pa ne mogu ni da se setim šta me je oduševilo, a šta razočaralo.
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:22
@Willow evo još jedan prijedlog ako niste gledali. smajlic

http://www.imdb.com/title/tt2741602/
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:26
Jooooj cure moje drage super!!!!

@Kiky22 canim odmah pisi utiske. Ja sam odgledala vec 5 epizoda pa necu nista da komentarisem dok ti ne pocnes da gledas...

Komentarisacemo ovde ooo yeeee
https://brbljaonica.serbianforum.info/t658p475-merhamet-vol-2

Hvala na predlozima, ali kako sam navalila na Turke ne znam kako cu sve da postignem patos
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:28
@Kiky22 gledala sam i stvarno uživala. Ovde je imalo svega. meni je Rejmond genijalan, e on je od FBI agenata napravo samo takve debile. Ali mi je zato Tom. dre Izašla je serija i sa njim u glavnoj uloz, ali je još nisam odgledal.
http://www.imdb.com/title/tt5592230/?ref_=nm_flmg_act_2
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:34
Joooj @Avijenda moja ja bi se trebala klonirat da odgledam sve što bi htjela patos s obzirom da su me sad ovo turci smuvali, ovo sve ostalo pati 4fg4sdfg Al Blacklist je vrijedilo gledat ooo yeeee

@ModestyM naravno dok odgledam bar prvu bacam utisak ooo yeeee
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:38
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:39
@Kiky22 isti slučaj je i kod mene. Evo pokušavam da se uklopim i da vam se pridružim u gledanju Merhameta, ali teško da ću uspeti i na preskakanje. Jedva uspevam i neke nove da odgledam, sve nešto odlažem, ali mi se Merhamet baš gleda i evo ubijam se planirajući kad i kako da je uklopim.
da uživam u Narin i Firatu, ali i u Deniz, Baburu, Aliju, kako su samo oni bili komični.
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:42
Od svih ovih novih serija koje se nude KA mi je za sada najbolja i na njoj cu se zadrzati. Cekam jos sledeci ponedeljak da pocnu Dva lazova, da vidim kakva je ali ne ocekujem nista woow tako da ne verujem da ce mi drzati paznju... Znaci za sada Milost i KA...
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Uto Jul 04 2017, 20:48
ModestyM ::@Kiky22 canim imas i ovde seriju  https://vk.com/videos209017896?section=album_51744686

hvala @ModestyM ovo mi je draže od prevoda.net girl dance

Odoh gledat pa dokle uspijem merhaba

@Avijenda kad stigneš ti se priključi, bilo bi čudno da bez tebe nešto kometiramo mjfk
Sponsored content

Trač partija uz kaficu  - Page 18 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu