Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Merlose Place Empty Merlose Place

Pon Nov 26 2012, 01:22
[You must be registered and logged in to see this link.]

Melrose Place
je [You must be registered and logged in to see this link.] koja se originalno emitirala na programu mreže [You must be registered and logged in to see this link.] od 8. jula 1992 do 24. maja 1992. Seriju je stvorio [You must be registered and logged in to see this link.], a producirao [You must be registered and logged in to see this link.]; predstavljala je [You must be registered and logged in to see this link.] njihovog velikog hita [You must be registered and logged in to see this link.] odnosno drugu seriju [You must be registered and logged in to see this link.]. Radnja je bila smještena u stambenu zgradu na adresi 4616 Melrose Place u [You must be registered and logged in to see this link.]
i pratila živote njenih stanara koji su bili u 20-im godinama života i
nastojali započeti razne poslovne karijere. Serija se na programu
održala sedam sezona i odlikovale su brojne promjene glumačke postave; [You must be registered and logged in to see this link.], koji je tumačio lik [You must be registered and logged in to see this link.], bio je jedini koji je nastupao u svih sedam sezona.

Godine 2009. je snimljena njen nastavak, tzv. [You must be registered and logged in to see this link.], ali je zbog slabe gledanosti skinuta s programa nakon samo jedne sezone.

U [You must be registered and logged in to see this link.] je emitirana na programu [You must be registered and logged in to see this link.], a u [You must be registered and logged in to see this link.] na programima [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.].
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Merlose Place Empty Re: Merlose Place

Pon Nov 26 2012, 02:06


Znaći nova sezona je bila sranje, ni nalik onoj staroj seriji a tako sam je volela ...
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Merlose Place Empty Re: Merlose Place

Pon Nov 26 2012, 02:12
Na početku odlična, ali kasnije se svašta izdešavalo, mnogo toga su promenili.
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Merlose Place Empty Re: Merlose Place

Pon Nov 26 2012, 02:17
znam za ovaj MP, koji sam i gledao. Taj novi shit me ne zanima. Jedan je MP

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Merlose Place Empty Re: Merlose Place

Pon Nov 26 2012, 02:20


dal ima negde stare sezone da se pogledaju?
Beverli su pre 2 godine repriziraju na HRT1 ili 2 ujutru oko 9 sećam se ...
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Merlose Place Empty Re: Merlose Place

Pon Nov 26 2012, 12:43
Nedavno sam naletila na ovu novu sezonu na nekom kanalu,veze nemam kom,bezveze mi je,nije mi se dopala,ne može se porediti sa starim MP.
Sponsored content

Merlose Place Empty Re: Merlose Place

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu