Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Žene s broja 13 Empty Žene s broja 13

Uto Nov 27 2012, 23:11
[You must be registered and logged in to see this image.]

ŽENE S BROJA 13


Žanr: drama
Uloge: Ejla Bavčić, Enis Bešlagić, Nada Đurevska, Alena Džebo, Zijad Gračić, Muhamed Hadžović

Opis: Vrhunska serija o četiri zanimljive, raznovrsne žene i njihovim životnim problemima ambicijama i ljubavima. Budući da je svaka od njih svijet za sebe, u njihovoj komunikaciji često zna doći do neočekivanih obrata, prepunih zabune, nesporazuma i puno dobrog i otkačenog humora. Ponekad je teško pomiriti svjetove ljubomorne premijerove žene, Mimi, smotane kleptomanke i ljubiteljice mobitela Mie, usamljene bivše debeljuce i Internet ovisnice Buce i sretno udate žene kapetana duge plovidbe Zaze. Slikoviti karakteri i karakteristični bosanski humor zabavit će vas, nasmijati do suza i zarobiti u šarmantnom i zanimljivom svijetu četiri cool i neobične žene.
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Žene s broja 13 Empty Re: Žene s broja 13

Sre Nov 28 2012, 00:03
super mi je serija. gledao sam je dok sam studirao, išla na Hayatu.
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Žene s broja 13 Empty Re: Žene s broja 13

Sre Nov 28 2012, 00:27
Opet pokušaj sex i grad :D nije loša, i ja sam je gledala, doduše ne redovno, ali znala sam o čemu se radi smajlic
Sponsored content

Žene s broja 13 Empty Re: Žene s broja 13

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu