Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jeca^__^
Jeca^__^
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 148
Points : 160
Datum upisa : 19.04.2013
Hobiji : ...
Omiljeni citat : Svako ubija onoga koga voli.

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Priča bez kraja...

Pon Jun 03 2013, 15:43
First topic message reminder :

Sami pišemo scenario.

Treba da dovršite ovu rečenicu i da započnete novu, a druga osoba će da nastavi tamo gdje ste vi stali i da ponovo započne novu rečenicu, kako bi sledeća osoba nastavila...

Jednog dana Kenan je došao bijesan kući. To je bilo zbog toga što...

Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Re: Priča bez kraja...

Sub Jun 08 2013, 13:28
Već joj je bio suviše blizu usana...Cansu se trgla-Ne,Kenane,ne mogu,ja sad vodim drugi život,suviše je bio bolan rastanak s'tobom,ne mogu opet prolaziti kroz to.A tu je i Kerem..

Kerem im se približavao.

Kenan: Šta ti on znači?
Kerem im je već došao.Cansu je ćutala i gledala u Kenana,sve dok Kerem nije rekao...
Jeca^__^
Jeca^__^
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 148
Points : 160
Datum upisa : 19.04.2013
Hobiji : ...
Omiljeni citat : Svako ubija onoga koga voli.

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Re: Priča bez kraja...

Sub Jun 08 2013, 16:36
Majček ::Već joj je bio suviše blizu usana...Cansu se trgla-Ne,Kenane,ne mogu,ja sad vodim drugi život,suviše je bio bolan rastanak s'tobom,ne mogu opet prolaziti kroz to.A tu je i Kerem..

Kerem im se približavao.

Kenan: Šta ti on znači?
Kerem im je već došao.Cansu je ćutala i gledala u Kenana,sve dok Kerem nije rekao...

Cansu, molim te, objasni više ovom idiotu da ne treba da se miješa tamo gdje mu nije mjesto i da nas pusti na miru više....jer ako ti nećeš, ja ću, a vjeruj mi da neću biti nimalo prijatan.

Cansu nije znala šta će reći, bila je nekako zbunjena cijelom situacijom, a obojica su očekivala da će stati na njihovu stranu.
Kenan: Cansu?...( par sekundi ćutnje ) Ok, shvatio sam, ako je on zaista to što ti želiš, onda ti neću smetati više...

I Kenan ode....Cansu je sa suzama u očima gledala u Kenanovo auto koje odlazi... Kerem tada reče:
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Re: Priča bez kraja...

Sub Jun 08 2013, 22:02
Jeca^__^ ::
Majček ::Već joj je bio suviše blizu usana...Cansu se trgla-Ne,Kenane,ne mogu,ja sad vodim drugi život,suviše je bio bolan rastanak s'tobom,ne mogu opet prolaziti kroz to.A tu je i Kerem..

Kerem im se približavao.

Kenan: Šta ti on znači?
Kerem im je već došao.Cansu je ćutala i gledala u Kenana,sve dok Kerem nije rekao...

Cansu, molim te, objasni više ovom idiotu da ne treba da se miješa tamo gdje mu nije mjesto i da nas pusti na miru više....jer ako ti nećeš, ja ću, a vjeruj mi da neću biti nimalo prijatan.

Cansu nije znala šta će reći, bila je nekako zbunjena cijelom situacijom, a obojica su očekivala da će stati na njihovu stranu.
Kenan: Cansu?...( par sekundi ćutnje ) Ok, shvatio sam, ako je on zaista to što ti želiš, onda ti neću smetati više...

I Kenan ode....Cansu je sa suzama u očima gledala u Kenanovo auto koje odlazi... Kerem tada reče:



Kerem tada reče: Priznaj sebi, meni ne moraš jer znam, osećam da ga još uvek voliš.
Cansu: Idemo Kereme. ..... Cansu okreće glavu i seća se Kenanovog odlaska i njegovog pogleda sa suzama u očima.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Re: Priča bez kraja...

Sub Jun 08 2013, 22:47
Kerem tada reče: Priznaj sebi, meni ne moraš jer znam, osećam da ga još uvek voliš.
Cansu: Idemo Kereme. ..... Cansu okreće glavu i seća se Kenanovog odlaska i njegovog pogleda sa suzama u očima.


Кerem nije odustajao-Cansu moraš da odlučiš,ne možemo više ovako,ne ide.Ako voliš njega,ja te puštam,slobodno idi,ne želim te prisiljavati.Cansu?

Ali ona ga nije slušala uopšte,mislila je samo na Kenana.
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Re: Priča bez kraja...

Sub Jun 08 2013, 23:58
Kerem: ja ne želim da budem sa ženom koja voli drugog muškarca, ne želim a ljubiš mene, a misliš na drugoga, to je poniženje, volim te i zato te pustam da budeš srećna. Cansu je i dalje samo plakala, znala je ona koga voli, ali bila je previše ponosna.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Re: Priča bez kraja...

Ned Jun 09 2013, 19:44
Nakon nekog vremena...

Cansu je u svom stanu,neko joj zvoni na vrata.Ona otvara.Na vratima je stajala žena,mlada,zgodna,dotjerana.-Vi ste Cansu?-rekla je,-ja sam Narin,Kenanova sestra.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Re: Priča bez kraja...

Sub Avg 31 2013, 17:30
Majček ::Nakon nekog vremena...

Cansu je u svom stanu,neko joj zvoni na vrata.Ona otvara.Na vratima je stajala žena,mlada,zgodna,dotjerana.-Vi ste Cansu?-rekla je,-ja sam Narin,Kenanova sestra.
... Znaš Cansu, imam nešto da ti kažem. Sve ovo što se desilo sa Kenanom u zadnje vreme ima veze sa tobom.
Cansu: Molim! Sa mnom!
Jeca^__^
Jeca^__^
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 148
Points : 160
Datum upisa : 19.04.2013
Hobiji : ...
Omiljeni citat : Svako ubija onoga koga voli.

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Re: Priča bez kraja...

Sub Avg 31 2013, 20:18
Narin: Pa no ko?? Nemoj mi se ti pravit bletava. Sve ja znam, sve, sve ljutasam
Tiiiii, tiii si njega nagovorila da diluje drogu...misiš ti ja ne znam  aaaa?
 oklagijaa
Sponsored content

Priča bez kraja... - Page 2 Empty Re: Priča bez kraja...

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu