Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Latino novele na Balkanu Empty Latino novele na Balkanu

Uto Avg 13 2013, 21:54
Od septembra na Pinku nam stiže " La Tempestad " - " Oluja " !



Poslednji izmenio Jelenak dana Pon Apr 27 2015, 00:45, izmenjeno ukupno 1 puta
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Latino novele na Balkanu Empty Re: Latino novele na Balkanu

Sre Avg 14 2013, 22:09
Znaci na Pinku nam se vracaju latonosi :2965836:
Ne deluje ovo lose.
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

Latino novele na Balkanu Empty Re: Latino novele na Balkanu

Pet Avg 16 2013, 17:29
Jao ja bi vam preporucila jednog latinosa Zabranjena zena
daje se na Doma tv a ima na [You must be registered and logged in to see this link.]
odavno mi se nije svidela tako jedna latino serija
originalni naziv je la que no podia amar
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Latino novele na Balkanu Empty Re: Latino novele na Balkanu

Pet Dec 27 2013, 09:43

STIŽE NAM "POBUNJENA ZEMLJA"!

Beogradska televizija Studio B emitovaće italijansko-argentinsku mini seriju "Pobunjena zemlja", čija prva sezona ima 7 epizoda od po 100 minuta. U pitanju je raskošna kostimirana drama, snimljena 2010. godine u kojoj glavne uloge tumače Ana Favela, Rodrigo Hirao Dijaz i Fabricio Buči, a jednu od uloga tumači i Umberto Zurita. Serija će se emitovati od 30.12.2013. do 13.01.2014. u terminu od 16:05.

RADNJA SERIJE:

Maremma, druga polovina 19. veka
Dva mladića, koji su odrasli zajedno, dele strast za avanturom i jednu neobuzdanu ljubav prema divljini. Njihovo različito poreklo će ih razdvojiti, ali sudbina će ih ponovo spojiti u ljubavi prema istoj ženi.

Intrigantan romantični trougao, obogaćen misterijom koja ima korene u dalekoj prošlosti. Epska priča o prijateljstvu, ljubavi, lojalnosti, izdaji i osveti ukrašena bogatstvom, ali i siromaštvom i nepravdom.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Latino novele na Balkanu Empty Re: Latino novele na Balkanu

Sre Maj 21 2014, 22:34

Španska serija "Bandolera" od subote na kanalu Pink Soap.
Svakog dana u 17:00, 01:00 i 09:00.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Latino novele na Balkanu Empty Re: Latino novele na Balkanu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu