Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Cansu Dere Vol.1

+7
tacatac
Sunci
Melly
S.N.O.B
Majček
Jovana ECOE
Jelenak
11 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Cansu Dere Vol.1

Sub Maj 26 2012, 01:03
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]


Cansu Dere je turska glumica i model rođena 14.10.1980. godine u Ankari.

Školovala se u Izmiru, a studirala je i Sveučilište za arheologiju u Istanbulu.

Bila je Miss Turske 2000. godine, no turska vlada joj je zabranila odlazak na finalni izbor, jer se održavao na Cipru u grčkom dijelu Nicosie. Kao model, nosila je revije najpoznatijih turskih modnih dizajnera kao što su Hakan Yildirim, Cengiz Abazoglu, Umit Unal, Arzu Kaprol i Ozlem Suer, a i nastupila je i na nekoliko modnih revija u Parizu 2002. i 2003. godine.

U glumačkoj karijeri ostvarila je nekoliko protogonističkih uloga u serijama Sila, Guz Yangini, Metro Palas i Ezel, te u filmovima Son Osmanlı Yandım Ali i Acı Ask.

Filmografija:

Muhtesem Yuzyil (2012)
El Yazisi (2011)
Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm (2011)
Yahsi bati (2010)
Ezel (2009)
Aci ask (2009)
Sila (2006)
Son osmanli yandim ali (2006)
Kabuslar Evi (2006)
Guz Yangini (2005)
Alacakaranlik (2005)
Metro palas (2004)


Poslednji izmenio Jelenak dana Ned Apr 26 2015, 23:44, izmenjeno ukupno 1 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pon Jun 03 2013, 01:24

Novi intervu sa Cansu (poslala sam Mine na prevod) ...

[You must be registered and logged in to see this link.]
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pon Jun 03 2013, 16:33
Cansu Dere # Ceyda Düvenci # Deniz Çakır # Selma Ergeç # Barış Falay danas na Taksimu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Jun 04 2013, 00:06


Evo ga prevod ovog zadnjeg intervjua ... hvala našoj Mine na prevodu zagrljaj

Cansu kaze da nije pre bila u francusku, da joj je prvi put ali da je sve ispalo lepo. sve je tamo lepo organizovano i nije imala nikakvih problema, pre crvenog tepiha imala je proba haljina i njoj je vec prva dobro stojala i dobro se oseca u nju.

imala je tremu ali bez treme ne bi bilo dobro. sve je tako lepo organizovano reportage slike itd da jedino sto treba da uradis je da hodas. novinari su mnogo vise uzbudjeniji i smeskas se dog ih gledas,

moja profesija je hodanje tako da bila sam relax na tepihu, slikaju me od moje 17 godine,. strane mediju su se zanimali za mene zbog serija koje su se prosirili svuda,

prosle godine bila je u maroko i dog sam bila tamo na tv bile su i Ezel i Sila kod njih i svi te prepoznavljaju tako i u Atini pre neki dan sve nase seriji na tv u.

nada se da ce jednog dana biti na tepiho zbog filma i kaze da je to sigurno drugacije osecanje.

nije krenuala na ovaj put sa nadom da joj ovo otvori neke vrati ali ipak je to prvi put da loreal koristi tursko lice.

cita redovno scenarije ali jos nema nesto csto joj se svidja,
jos sam na pocetku puta i karijere radim i sa starjim glumcima koji se uvek i dan danas spremaju za ulogu
ne pita se dali ce ceo zivot da radi ovaj poso ali za sada joj je dobro ovako i izgleda kao da sam glumica vec dugo ali ustvari nije tako dugo

kad bira scenario radi to polako ne zuri joj se, istrazuje kako skim itd vazno je da se oseca covek dobro

dobro je biti oprezan u zivotu
sa prijateljima je drugacije, ima covek stare prijatelje, nove, poznanice, ali prav prijatelj to je drugo i teze naci


ne pravim se da sam cool ili da se trudim, takav mi je karakter ne mogu da ga menjam, desavaju se i lepe i lose stvari u zivotu i uvek gledam kad su lose u pitanju kako da ih prevazidjem. bazno je imati stablilnost ali kad vidim u kakvom svetu zuvimo i sve sto se desava sve je teze

sve me pogadja zar ima malo stvari, ubistva na primer navikli smo se i kad cujem brojeve izgleda nam ko da ih malo ima a najgore su dejce smrti

ja sam vaga i znam koje su njene karakteristike ali ne verujem bas


navikla sam da ljudima izgledam hladna izdaleka ali kad me upoznaju kazu uvek uopste nisi kako smo te zamislili, neznam zasto delujem tako mozda jer ne volim da pricam o mom zivotu i volim da budem udaljena malo od ljude koje ne poznajem

ne pravim lepa jela ali mogu ako sam raspolozena i ako pravim osobi kojoj volim

ne volim nista slatko, cak mi je muka kad ga vidim, volim jela iz EGE ( deo u turskoj) a to je sigurno zbog porodice, bila sam jednom na casove kuvanja bilo je interesantno ali nije za mene

Sila mi je bila teska serija ali je vrlo cenim, ljudi u Mardin i dalje nose ono na kosu i pamte me, zelim otici uskoro za drugarima, u grckoj su me skoro napravili reportazu za Sila posle toliko godina bas je bilo lepo iznenadjenje. sa silom sam naucila puno stvari koje nisam znala i ona mi je doprinola mnogo toga

ne volim shopping

moja ideja odmora je drugacija, imaju puno zemlje koje treba posetiti i price koje treba cuti

kuca mi je tamo gde zivim i trenutno je to u Istanbulu

u torbi imam uvek sminku ali najvaznija mije kosa, nije da koristim nesto speciajlano, hranim se zdravo pijem vodu itd, inace nijedan produkt nemoze uticati na ljude ako se oni sami sebe ne ponasaju dobro

neznam sta je tajna mog hoda

nisam se nikad igrala sa sminkama ko mala mislim da svako treba ziveti u svoje godine

prvi put su me nasminkali sa 17 kad sam pocela sa manekenstvom, pre toga se nisam uopste sminkala
tacatac
tacatac
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Points : 52
Datum upisa : 14.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Jun 04 2013, 12:45
HVALA NA PREVODU !!! hvala
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Jun 06 2013, 13:44
Mislim da se mine malo zbunila :D Cansu je bila u FR i prije ,tačnije živjela je tamo .
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Jun 06 2013, 15:08

Možda mislila na Kan, da u Kanu pre toga nikada nije bila gargaretg
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pon Jun 10 2013, 12:18
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pon Jun 10 2013, 12:23
HaberTurk, 2.6.2013.


Šta misliš o Kanu?

Nikada ranije nisam bila na jugu Francuske.Ovo je nešto posebno.Mesto je toplo i prijateljsko a arhitektura je neverovatna.Srećna sam da sam ovde.

Kako si se pripremala za crveni tepih?

Nisam imala previše vremena za pripremu.Snimala sam reklamu za L'Oréal Paris u Atini i direktno sa snimanja sam došla ovde. Sve je organizovano veoma profesionalno ,stvari tako funkcionišu već godinama.Ovde sam birala haljinu i izabrala sam prvu koju sam probala.To je haljina Alberte Ferretti u kojoj sam se osećala odlično.To je najvažnije jer sve dolazi iznutra,ukoliko ste nezadovoljni to se uvek oseti.

Da li si imala tremu?

Doživljaj nije potpun bez doze pozitivne treme.Zapravo,imala sam tremu jer sam se pitala kako će sve izgledati.Bilo je dosta stranih novinara,ali sve je bilo savršeno.Sve je bilo odlično organizovano,na meni je samo bilo da prošetam,što mi na kraju krajeva i nije tako strano.Fotografi vam daju takvu energiju,osećaj je neverovatan.Zasmejavali su me svo vreme.

„Prepoznavali su me zahvaljujući uspehu naših serija“

Da li si ti je to što si bila model pomoglo na crvenom tepihu budući da je „šetanje“ bilo tvoj posao?

Bianca Balti je išla ispred mene,i iskustvo sa piste mi je pomoglo da održavam odgovarajuću distancu.Ne znam,moguće da je meni bilo lakše nego drugima.Takođe sam nosila haljinu u kojoj sam se osećala izuzetno prijatno,verovatno je i to uticalo.Slikaju me još od 17 godine,tako da se osećam udobno u ovakvim situacijama.

Strani mediji su se takođe interesovali za tebe?

To nije moj uspeh.Naše serije su izuzetno dobro prihvaćene u nekim zemljama u poslednjih par godina.To ih je zainteresovalo.Ezel,Sila i Veličanstveno stoleće su zaslužni za to.Neverovatan je interes za naše serije na Balkanu i Bliskom istoku.

Bila si u Maroku prošle godine?

Da,prošle godine sam putovala u Maroko zbog snimanja.U to vreme su tamo istovremeno emitovali i Ezela i Silu.Isti slučaj je bio kada sam bila u Atini ove nedelje,veliko je interesovanje za turske serije,Veličanstveno stoleće,Karadayı,Sever Jug,sve ih možete gledati.Tako da je to opšti uspeh svih koji su na ovim projektima radili.

„Svaki dan zahvaljujem na ovakvom životu“

Da li sanjaš o danu kada ćeš ovde doći sa svojim filmom?

Doći sa sopstvenim filmom i prošetati ovde je potpuno drugačiji osećaj,svakako da bih i to volela.

Šta ti donosi poseta Kanu?

Otvara mi vrata svakako.U mom slučaju je L'Oréal prvi put za zaštitno lice odabrao jednu Turkinju,što je posebna čast.

Da li da očekujemo novi film ili seriju u sledećoj sezoni?

Čitam dosta scenarija,ali me još uvek ništa nije zainteresovalo.

Da li ti nedostaje set?

Najviše mi nedostaje zanimljiv scenario.On donosi takvo uzbuđenje s kojim ništa ne može da se poredi.Najvažnije je da radite ono što volite...Zbog toga sam zahvalna svakog dana.Poznajem ljude koji rade poslove koje ne vole i vidim koliko su nesrećni zbog toga.

„Ne mislim da je moj životni put vezan samo za glumu“

Kako vidiš glumu?

Kao način života.Radila sam sa najvećim umetnicima i videla sam da oni žive svoj poziv.Osećate uzbuđenje u vezi s ovim poslom bez obzira na godine i iskustvo koje imate.

Da li si od onih koji kažu"želim da ovo radim do kraja života“ ili si od onih koji govore „spreman sam sutra sve da napustim“?

Ne mogu reći do kraja života.Ono što trenutno radim,radim iz ljubavi,zbog uzbuđenja i to ne bih da izgubim.Ne znam šta će mi život doneti ali pokušavam da uživam najviše što mogu u onome što imam.Iako izgleda da je prošlo mnogo vremena, glumom se zapravo bavim kratko vreme.

Svi tvoji projekti ostvaruju dobre rejtinge.Kako biraš šta ćeš da radiš,koji je kriterijum?


Nisam nestrpljiva.Kada biram projekat trudim se da to radim mirno i da stvarno osetim da je to ono pravo.Takođe biram da radim sa pravim ljudima. Zadovoljstvo je raditi sa ljudima sa kojima delite iste poglede na stvari.To su neki od kriterijuma,ali ne primenjujem to kao neki plan ili program,jednostavno,stvari biram spontano.

„Dobro je biti obazriv“

Veoma si obazriva,zašto?

Takve sam prirode.Ne želim da budem nagla,bolje je biti obazriv.

Da li si takva i kada biraš prijatelje?

Morate birati ljude kojima ste okruženi.Moji prijatelji su uglavnom iz detinjstva,od ranije,sada je teže stvoriti prava prijateljstva.

Kada si poslednji put sklopila neko važno prijateljstvo?

Pre 6 godina sam upoznala Boncuk Yilmaz na snimanju Sile i postali smo jako bliski prijatelji.

Za večerom si rekla da imaš „šesto čulo“.Koji si horoskopski znak?


Vaga sam,podznak ne znam,ali znam osnovne karakteristike svog znaka.

Veruješ li u horoskop?

Ne verujem u ono što ne razumem,ali znam o tome dovoljno da mogu da započnem neku konverzaciju (smeh)

Za tebe govore da izgledaš kao hladna,ali da si zapravo topla i pristupačna osoba.Kako ti gledaš na to?

Navikla sam se na to,da mi ljudi govore „očekivali smo da si potpuno drugačija“.Ne znam zašto je to tako,ali ne mogu da se menjam.

Jesi li dobra kuvarica?

Ne.Lepo je kada ljudi umeju lepo da kuvaju,volela bih da i ja to umem.

Šta kuvaš najbolje?

Slatkiše ne umem da spremam.Možda mi najbolje ide egejska kuhinja...Tamo je moja porodica i volim sve u vezi tog područja,muziku,hranu...Jedno vreme sam išla na kuvarske radionice,bilo je veoma zabavno,ali nažalost nisam mogla da nastavim.

„Tim Burton je ovde?“

Da li postoji neki režiser ili glumac koga si htela da sretneš u Kanu?

Nisam došla da bih upoznala nekog režisera,ovde sam došla kao običan čovek.Kako god,Tim Burton je ovde?Znam da postoje ljudi koji žive svoj posao 24 časa,ali ja nisam takva.Tim Burton je ovde?(smeh) Želela bih da razgovaram sa Michaeoml Hanekeom.Pratim njegove intervjue i volela bih da mu postavim nekoliko pitanja.

Šta bi pitala?


Pitala bih o pristupu muzici u njegovim filmovima,zašto ne koristi muziku.Priča je uvek odlična,ali ja volim da čujem i muziku koja je prati.

Prisustvovali ste mnogim festivalima.Da li neki možete uporediti sa Kanom?

Još od studentskih dana pratim Istanbul Film Festival. Zlatni leptir je nešto nalik Kanu,ali nažalost,nijedan nema organizaciju ni blizu onoj koju Kan ima.

„Sa Silom nije bilo lako,ali još uvek cenim ono što mi je donela“


Silina kuća je još uvek u Mardinu,Silin nakit za kosu je i dalje jako popularan...

Nisam bila u mogućnosti da odem tamo jako dugo.Želim da sa prijateljima opet odem.Ali Sila jeste i dalje voljena i popularna...Čak je Grčka tv ekipa nedavno dolazila da radi intervju sa mnom povodom Sile,i sama pitanja su izazvala neobičan osećaj.

Veoma važna serija za tebe,prva glavna uloga...

Zbog nje sam doživela toliko divnih stvari.Upoznala sam divne ljude,njihove živote... Veoma sam srećna što sam prihvatila tu ulogu.Nekada je umelo da bude teško,ali znam da cenim ono što mi je donela.

„Ne volim kupovinu“

Leto stiže.Da li imaš planove za odmor?Bodrum,Cesme?

Tragam za drugačijim odmorom,volim da svaki put bude neobičan i različit od onog pre...Toliko toga još imam da vidim i u svojoj zemlji i širom sveta,toliko priča koje treba doživeti...

Ne voliš kupovinu?

Ne mogu reći da uživam u tome.Često kupim ono što prvo ugledam.

Odrasla si u Ankari i Izmiru,živiš u Istanbulu.Koji je tvoj grad?

Dve godine sam provela između Ankare, Izmira, Istanbula i Mardina,i na kraju dana moja kuća mi je bila veoma bitna.Sada živim u Istanbulu i ne osećam da sam došljakinja.

„Ne znam šta je tajna načina na koji hodam“

Šta uvek imaš u torbi?

Maskara,svetli ruž i rumenilo su dovoljni. Kosa mi je veoma važna.Pošto sam menjala boju nekoliko puta,neophodno je da bude zdrava.Zdrava dijeta je takođe veoma bitna.Ne postoje magični preparati.Nega je bitna,ukoliko pijete dosta vode i hranite se zdravo,rezultati neće izostati.

Držanje i hod su takođe veoma bitni...uvek privučeš pažnju svojim hodom...Postoji li neka tajna formula?

Kada si zadovoljan sobom,tvoja garderoba,frizura,šminka, ti pristaju još bolje.Nikakve druge tajne nema.

Kada si bila devojčica,da li si kradom uzimala maminu šminku?

Nisam radila takve stvari,smatram da sve treba da dođe u svoje vreme.Isto tako ne osuđujem one koji jesu.

Kada si se našminkala prvi put?


Sve se za mene promenilo kada sam počela da se bavim modelingom sa 17 godina.Pre toga se nisam šminkala.

(prevod by sambth)
tacatac
tacatac
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Points : 52
Datum upisa : 14.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pon Jun 10 2013, 21:47
S.N.O.B-e , tebi i naravno SAMBTH HVALA za ovaj novi prevod intervjua. hvala



Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Sre Jun 12 2013, 17:41
Nove slicice na kojima je bozanstvena prosto Iv

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pon Jun 17 2013, 02:22
Spisak onih koji su učestvovali u protestima, izmedju ostalih tu je i naša Cansu.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pet Jun 21 2013, 00:39
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pet Jun 21 2013, 18:09
Kad će više nove fotkice i video za reklamu koju je snimala u Grčkoj za Loreal? gjsgn

Ovih dana kao da je u zemlju propala, nikakva slikica, nikakva novost.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pon Jun 24 2013, 02:26
Evo jedne novosti, Cansu je bila na vencanju scenarista Ezela, Pinar i Kerema pored Barisa, Sarpa, Murata i Burcin.

Nadam se nekoj slicici  sa tog vencanja. ooo yeeee
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Jun 25 2013, 18:45
Intervju za Ukrajinsku TV ,21.6.2013.

S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Jun 25 2013, 18:47
Predivna je. zagrljaj

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeca^__^
Jeca^__^
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 148
Points : 160
Datum upisa : 19.04.2013
Hobiji : ...
Omiljeni citat : Svako ubija onoga koga voli.

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Jun 25 2013, 22:00
A joooj kako je tu slatka, ljepša je bez šminke, odavno je nisam vidjela ovako slatku sreca
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Jun 27 2013, 02:21
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Čet Jun 27 2013, 03:16
Evo ovog intervjua u pisanoj formi i prevod zahvaljujuci sambth...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Na osnovu mog skromnog znanja ruskog,voditeljka prvo hvali njenu skromnost,to koliko je prijatna i pristupačna,zatim pominje da govori engleski i francuski i da ima želju da Ukrajinu obiđe sa aparatom u rukama.
Novinarka je pita kako je odlučila da postane glumica,Cansu govori kako je postala model sa 16-17 godina pa su joj i ponude da se bavi glumom došle od producenata koje je sretala u tom poslu,i da nije imala nameru da se bavi time,već arheologijom.Potom govore o hrani(opet ),pominje da ne puši,ne pije,voli povrće,da kupi kesten na ulici,tako nešto
Novinarka je pita da li zna šta Sila znači na ukrajinskom,pošto Cansu odgovori da ne zna,objašnjava joj da to znači snaga,moć a Cansu kaže da joj je to baš zanimljivo i objašnjava značenje te reči na turskom.
Novinarka je potom pita da li je i ona kao Sila vezana za zavičaj,ali više ne uspem pohvatati
Uglavnom pominju još i paparace,Cansu kaže nešto u fazonu da ne puši i ne pije pa verovatno misli na to da je ne mogu uhvatiti u nekoj neprijatnoj situaciji  ali da svejedno nije prijatno.Govori i o tome da voli da fotografiše,koje zemlje je posetila i da bi volela i da dođe u Ukrajinu.

I na kraju ovaj pozdrav na ukrajinskom,kako je jezik izlomila


by sambth
tacatac
tacatac
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Points : 52
Datum upisa : 14.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pet Jun 28 2013, 20:00
Cansu ponovo putuje svetom: [You must be registered and logged in to see this link.]

tacatac
tacatac
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Points : 52
Datum upisa : 14.11.2012

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Pet Jun 28 2013, 20:02
Otišla je u Salvador,bahia i Brazil
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Sub Jun 29 2013, 00:48
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Sub Jun 29 2013, 01:10
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Sub Jun 29 2013, 18:36
[You must be registered and logged in to see this link.]

Iz Kana sa fanom jaooooo 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Uto Jul 02 2013, 02:40
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Cansu Dere Vol.1 - Page 18 Empty Re: Cansu Dere Vol.1

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu