Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Моя мама против Empty Моя мама против

Uto Okt 06 2015, 17:40


[You must be registered and logged in to see this link.]

Моя мама против


Uloge: Stanislav Bondarenko, Elena Korikova, Sonja Ozerova
Žanr: Melodrama

Opis:
Valentina, mlada i privlačna žena radi kao profesor na prestižnom Moskovskom fakultetu. Njena kćerka Olja ima samo 16 godina a već je studentkinja. Majka i ćerka žive jedna za drugu iako imaju različite karaktere. U njihov miran život pojavljuje se prepreka koja se preokreće u rat. Za sve je kriv mladi apsolvent Pavel.

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Моя мама против Empty Re: Моя мама против

Uto Okt 06 2015, 17:42


seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Моя мама против Empty Re: Моя мама против

Čet Dec 03 2015, 17:05
Evo ja hoću početi gledati. Kakva je serija?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Моя мама против Empty Re: Моя мама против

Čet Dec 03 2015, 20:47

[You must be registered and logged in to see this link.] Gledaj, imas samo 4 epizode. Jako zanimljiva prica. Majka se zaljubljuje u apsolventa a on se vec vidja sa njenom cerkom. Ustvari, sve se to desava u isto vreme spletom okolnosti ali lepo upakovana prican. Nema nekih nebuloza.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Моя мама против Empty Re: Моя мама против

Čet Dec 03 2015, 22:52
Kako ovaj lik ima lijepe uloge, još sve na to ovako lijep. Ovo je treći njegov projekat kojeg sam gledala i najviše mi se sviđa. Naravno kako sam previše kritična našla sam nekih mana ali generalno odlična ocjena, uživala sam ova 3 h. Samo bi da je na kraju vještica mati dobila neku kaznu, koje bolesna žena. Rado ću gledati ako opet prevedete nešto ovako lijepo.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Моя мама против Empty Re: Моя мама против

Pet Dec 04 2015, 09:50

Ima lepe uloge i odličan je glumac. On non stop snima nesto, ali za sad nema ništa modernije. Cekamo film "Zlatni kavez" koji je trebao imati premijeru oktobra ali su nesto odlozili. On ce biti dobar, barem po najavi da se naslutit. Letos je snimio dve serije, jedva je zavrsila emitovanje a druga jos ide. Obe su tipicno ruske serije, smestene u 70-te godine, vreme komunizma. On igrla policajca, razmisljamo da li nju da odradimo.

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Моя мама против Empty Re: Моя мама против

Pet Dec 04 2015, 16:54
Prevodite samo nešto romantično plizz
Sponsored content

Моя мама против Empty Re: Моя мама против

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu