Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Nov 22 2015, 21:18

Ja mislim da oni sa Kosem nece dugo ici, do juna i tu ce je zavrsiti. Nemaju oni u seriji ni jedno zvucno ime koje bi privuklo gledaoce a i po onome sto sam malo pogledalo ono je ionako kopija Sulje, pocev od spice do muzike, pa kostima ama sve samo drugi glumci. Kako god zelim im da propadnu jer su dosadni sa tim istorijskim sranjima koje je sve samo ne istorijska serija.

E sad sto se tice ove Muratove i Merjine serije, pa ima bolesnica koje ce ovo gledati. Pocele su serije sve da lice jedna na drugu, sve to isto samo drugo pakovanje. Mene je cak muzika jako potsetila na vec nesto sto smo culi u nekoj seriji, samo se ne mogu setiti u kojoj. Sve je ono meni tako bezveze ali to ce Muratovke da progutaju jer njima Murat glumi ocima 4fg4sdfg Mislim ono glumac nad glumcima i tako to fgas
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 23 2015, 00:30
Mene bas zanima zasto se serija zove Kraljica noci patos
Inace, Merjem i onaj pokusaj nekog okretanja 4fg4sdfg
Zena nije nimalo zenstvena, ja nju vidim samo u nekim komedijama
gde bi se mogla onako blesaviti i preglumljavati kako zna. Ona za vise od toga nije.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 23 2015, 13:39
Mipcom se odrzao u Kankunu(Meksiko), Turska je bila pocasna zemlja.
ATV je predstavio za prodaju svoje serije, a izdvajaju Bandite(Mafijasi ne mogu upravljati svetom),
Ukradeni zivot (Crni hleb) love i Slomljeno cvece.

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 23 2015, 14:57
Ukida se i Acil Aşk Aranıyor i oni su se dugo zadržali .

Kraljica noći mene asocira na prostitutku merhaba
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 23 2015, 15:17
Zaboravila sam pitati imali kakvih vijesti o novoj seriji Halita Ergenca? Je li počelo snimanje? Ko mu je partnerica? Znam da je nekada pisano o novembru, a sada sam pogubljena s infosima.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Nov 24 2015, 14:19

Ma, zalosno je uopste zasto su pustili ovakvu najavu, mislim ono okretanje na sta ono lici, pogledaj joj facu pa kosu 4fg4sdfg Strasniloooo glava o zid

[You must be registered and logged in to see this link.] Ne znam uopste za Halita sta se pisalo, kod ruskinja na vk nesto ne nailazim na neku info sem da ce decembra za Moskvu na nekoj izlozbi.

Ja cekam Ibrinu koja ce startati decembra i Cansuinu koja ko zna kad ce startovati. 4fg4sdfg
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Nov 27 2015, 11:15
-Halit će voditi dodjelu nagrada Altin Kelebek.

- Gledam jutros reyting i Kosem u Totalu na 9-tom mjestu u AB su dobri na drugom ali raduje me što nisu uspješni, isto tako Ay yapim nema dobru godinu Analar ve Anneler im je na 22 mjestu u Totalu, 8 u AB-u . A ni Kara Sevda im nije hit, oni me nerviraju što kupuju nagrade, pretpostavljam da će Tubi naštimati Altin Kelebek jer Serenay i Berg su dobijale.

- Meyra će promociju nove grozne frizure imati u januaru, tj tada kažu počinje serija, a KYG se završava

****
-17 navodno najgledanijih turskih serija u svijetu, s tim da je meni nerealno da je Aski Memnu na drugom mjestu a znamo da je u svim našim zemljama pukla, i da je Binbir Gece koja je svima otvorila vrata i bila hit na 8, a da je ispred nje Medcezir. Paramparca jedina od novih na 9-tom mjestu, a ne znam po kojoj računici je Karadayi na 17-tom još pišu o Sirbistanu i Hirvatistanu a znamo da je tu ukinuta jer je lošu gledanost imala a i Hayat u BiH nije otkupio 3 sezonu. A Asi tek na 15-tom mjestu plez oci ispadaju [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Nov 28 2015, 11:11

Ja mislim da je Sila daleko prodavanija serija od Ask i Memnu, tako da bi nju stavila na 3 mestu, pa cak mozda i 2 u radni sa Ezelom. Ne mogu se setiti koliko sezona je prikazano na Prvoj Karadayija al mislim da su emitovali samo prvo sezonu i tu stali, tako da je on puko na Balkanu.

Evo sad Prva vraca turske Ocajne domacice, ici se u terminu od 14h svakog radnog dana.Ali je u udarnom terminu od 20h neko nase sranje, cini mi se.

Hajde vise neka joj daju taj leptir pa nek sjasu s ***** vise i sa tom Tubom. Bogu i narodu su dosadili sa Enginom i njegovom nominacijom u NY il sta je vec. Smucili su mi se po fb 4fg4sdfg Ono stvarno ima da neko voli nekog ali one analize, one bolestije i komentare mislim stvarno, smucili su mi i njega kao glumca pojedinci.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Nov 28 2015, 23:23
Canim, smučila tebi njega kao glumca Tuba ha ha ha thbsgb Inače, mislim da su kod nas dve sezone Karadaji išle, ili su stali negde pred sam kraj druge. Tako nekako.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Nov 29 2015, 12:21
Ja mislim da je 1001 noć gledanija od Sile, mislim da različite distributerske kuće daju različite podatke, 1001 noć, Sulju, AvC i sada Paramparcu i KYG prodaje Global Agency. I sve one idu stopama 1001 noći i Sulje. Silu prodaje druga i zato je ona njima "najprodavanija".

Kod nas u BiH prikazuje se na OBN-u Elif i dosta je gledaju, jeftina, trećerazredna turska serija, ali penzićima se sviđa. Karagul je išla na Hayatu u 20 h ali sad je premještena na 22, a zamijenili su je s Našom malom klinikom koju smo naučili napamet je milion puta bila na Federalnoj. Na Federalnoj ima "Za mog sina" ali ni ona nije u udarnom teminu, nego u pola 6. U večernjem terminu je repriza x milion LZN i Kud puklo da puko, penzići isto gledaju te domaće serije, npr moja nana je ne čita. Na Hayatu drugom programu ima turska Cijena života, Pink BH "Mirna ulica", TV1 reprizira sve turske koje su do sada prikazivali među njima Kuzey Guney. Tako da u BiH ima stvarno puno tuskih serija, ali čini mi se previše, pa nema onog bumm hita, i mislim da je Elif najgledanija.

Mene kako nema na fb spašena sam zaluđenih fanova, informacije saznam samo ako uđem, ali ne ulazim, na temu na forumu nekog glumca
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 30 2015, 07:42
Altin kelebek toliko je bio providan da je smiješno. Nisam pratila, ali na tw su neke arapkinje izbacivale slike. Kao i svake godine došli su uglavnom oni koji će dobiti nagrade, eto toliko je dodjela prestižna. Naštelili su sve moguće za Medcezir, i od 100 serija godišnje drugu godinu za redom manekenka Serenay im "najbolja glumica", pa voljela bi i da su dali Tubi, žena bar ima dugogodišnju karijeru i 10 godina starija je od Serenay. Znala sam da Nurgul neće dobiti, još kad sam vidjela da Ozgur izbacuje slike s njom iz Bodruma znala sam da i Paramparca neće ništa dobiti, na kraju su od toliko nominacija dali im totalno beznačajnu, Cevdetu za najboljeg režisera. Mislim da je jedino mali iz PK zaslužio nagradu, ali istina i nije imao neku konkurenciju jer su malom Osmanu ukidali serije. Ne znam ko je pobjednik u svim kategorijama, ali mi je smiješno kako Serenay glumi iznenađenost, a svi koji su došli znali su da će dobiti neku nagradu. Vjerujem da je ona buduća Kivina partnerica i da je ovo marketing priprema za tu seriju. Ay yapim privatni show u svakom pogledu. Pretpostavljam da sledeće godine neće biti dodjele ako oni ne budu imali kakve solidno uspješne serije.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 30 2015, 10:54


Senci, cekala sam te da opletemo malo po Seri i nagradjenima :D Bas sam pokvarena ooo yeeee :D

E pa ovako, ono sto sam zapamtila.

Glumac/ica: Sera&Caga
Serija: Gunesine kceri (koje su naknadno ubacene 4fg4sdfg )
Rezija: Pojraz i Medcezir
Scenario: Ask Yeninden i Pojraz
Komedija: Ask Yeninden

Tako da su po meni ove nagrade zivi cirkus. Jedini ostecen ovde realno je Pojraz koji je apsolutno zasluzio da ove godine pobere sve nagrade, totalno zasluzno. Ali posto nemaju jaku produkciju i lobi da lobira, dobili su sta su dobili. Bitno da je Sere dobila svoje 4fg4sdfg
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 30 2015, 14:12
Gunešine kćeri najbolja serija? WTF?
Pojraz nebi dobio ni to što je dobio da nije na Kanalu D, ovako morali su malo ispoštovati televiziju koja prenosi dodjelu.
Paramparca je zaslužila nagradu za muziku, imaju najslušaniju pjesmu iz serije i mislim da je pjesma koja je najviše preuzimana, ali eto.
A i Ask Yeniden, nema scenario im je, nemam riječi, odjednom je skup gluposti dobar.
I da dodam, Serenay je bila grozna, nisam vidjela niti jedne slike gdje je lijepa, frizura i faca grozni.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 30 2015, 14:14
I da dodam, od svih njihovih dodjela nagrada, najbolja mi je bila jedne godine u Antaliji, kada su bile ekipe svih nominiranih serija, ne samo oni koji pobjeđuju, tada je Keno dobio nagradu, i Mejra (pa se poslije ubijala), znam da je bila i ekipa Merhameta i onako baš je ličilo kao pravo jer su došli svi.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 30 2015, 14:22
Seeni da je pravde prilikom dodeljivanja, Pojraz bi dobio još i nagradu za najbolju seriju. Ne slažem se sa tobom da ne bi dobili nagradu da nisu na Kanalu D. Od njihovog scenarija trenutno nema boljeg, samo je sramno što se uz njihov scenario pominje i scenario za AY. Ali eto, verovatno u kategoriji komedije.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Dec 04 2015, 16:53
Ne kažem da oni nisu zaslužili nagradu, jesu, nego činjenica je da ne bi dobili ni to da nisu na Kanalu D jer su morali malo ispoštovati televiziju koja prenosi dodjelu. Jednostavno ovo je očito neka privatna dodjela nagrada, očito je po dominaciji godinama jedne te iste produkcije, PK radi mala produkcija i zaobišli bi oni njih u širokom luku da je serija npr. na Show tv, bez obzira na gledanost i scenarij. Jer ovdje se očito ne gleda kvalitet nego nešto drugo.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Dec 04 2015, 20:33

Ay Yapim produkcija drzi sve u rukama i njihove serije moraju dobiti, pa ma koliko druge bile bolje. Oni realno po meni od Ezela nemaju ni jednu kvalitetnu seriju tog ranga, tako da drze monopol. Opasan je Kerem, gura se svuda i svuda svoje gura.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Dec 11 2015, 00:25
Analar ve Anneler u prevodu "Mame i Majke" se ukida sa devetom epizodom. Umesto nje verovatno krece nova serija Yeter sa Pelin, tema nasilje nad zenama.



Sto se tice Kosem, Beren je pocela sa pripremama, verovatno se pojavljuje u sedmoj epizodi..


I Hatirla Gonul se ukida, kraj je sa 13.epizodom.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Dec 11 2015, 22:29

Offf be, ziva nisam nakon ove najave ljub

helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Dec 17 2015, 22:27
Kara Ekmek zavrsava emitovanje sledece nedelje,
sa 37.epizodom. Verovatno bez privedenog kraja..
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Dec 19 2015, 17:50
Bome počeli su završavati /ukidati sreca KYG završava za 2 epizode tj. 50-tom, nakon nje počinje Mejra i Murki
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Dec 19 2015, 17:50
I Belcim vam je na naslovnici čok kisela, ali ona ni ne može biti drugačija.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Dec 19 2015, 19:12
Ay yapim navodno nece emitovati Beyaz Gece na ATV-u, vec ce
potraziti drugi kanal. Razlog je ukidanje njihove serije Mame i majke.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Dec 20 2015, 12:39

Cansu vise nije u igri za Beyaz Gece, rekla bih.

Senci, ne volim je ni ja. Ona je meni stvarno odvratna zenska, bezlicna totalno i umisljena da je velika glumica. Ali volem Ibru, pa cu je gutati na jedvite jade zbog njega.

Jedva cekam serija da mu pocne. ooo yeeee

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 04 2016, 18:21
Kako znaš da Cansu nije u igri? Ja mislim da taj cijeli projekat nije u igri čak ni za proljeće, a za jesen naletila danas članak i Ay yapim najavljuje Kivinu, Caginu i Kenanovu seriju. Ona može jedino biti Kivi partnerica, mada mislim da će oni Serenay uzeti, Cagatay je mlad, s Kenom je već bila, a vjerujem da se i Tubiška i Berg vraćaju, pa vidjet ćemo kako će oni upariti te svoje glumce. [You must be registered and logged in to see this link.]

****

Ima li kakvih lijepih vijesti o ukidanjima? ooo yeeee
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 12 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu