Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Jan 05 2016, 14:46

Pa rekla je da ima novi projekat u onom intervjuu.

Da, Keno, Kivo i Caga se vracaju od septembra. Kivina i Cagina ce ici na Star tv a Kenina se ne zna jos uvek. Njegove uvek idu na ATV ali sad posle one serije sto ukinuo ATv gde Sinemka glumila, i navodno Ay Yapin rekao da nece vise da saradjuje sa tom tv kucom, neznam gde ce onda. A Keno mozda se i predomisli, kao X puta do sad. :D

Ne verujem da ce Keno snimati sa Tubom, pa nju su mu nudili i odbio je navodno za Karadayi.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Jan 05 2016, 18:54
A Keno je rekao neće u serije koje dugo traju, bit će da to njegovo neće traje samo godinu dana hehe
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Jan 05 2016, 23:03

On to reko jos oni protesti kad su bili pa poreko :D
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 06 2016, 00:02
helenna27 ::Kara Ekmek zavrsava emitovanje sledece nedelje,
sa 37.epizodom. Verovatno bez privedenog kraja..

Moram da se ispravim, serija ima snimljen kraj.


Serije o kojima se najvise pricalo, pisalo, tokom decembra..
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Eve donus, Poyraz Karayel, Kirgin Cicekler,
Kara Ekmek, Paramparca, Kara Sevda, Analar ve Anneler, Arka Sokaklar i Kiralik ask.

Za celu 2015. godinu

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nova Endemolova serija, Zimsko sunce.. Najava nista ne otkriva posebno o radnji,
rekla bih da su ovo dva blizanca, jedan bogat, drugi siromah.. I dalje vec vidjene
i klasicne price radi Endemol, nista novo..

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 06 2016, 12:23
Još jedna Endemolova za koju navijam ukidanje, mada mi je ovaj glumac drag. Ova ženska s čudnim obrvama Asli Enver?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 06 2016, 12:44

Sve ce one da potraju mesec, dva i hajd ukidanje pa dolaze nove. :D

Ah, samo Ibrica da mi potraje, da ga gledam sto duze. ooo yeeee
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 06 2016, 16:41
Što se mene tiče želim ti da uživaš u Ibri cijelih 7 epizoda plez još kako ti bude beskičmenjak kao Ciho ima da se nauživaš...
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 06 2016, 18:36
Mehmet Gunsur se jos uvek ne vraca serijama i snima samo filmove.
Ali trenutno priprema internet serijal, pod nazivom "Kanaga". Najava serije
ce biti objavljena u petak, a uskoro bi trebalo da pocnu i epizode..
Radnja ce biti oko fizicara koji pokusava da pronadje svog oca.

[You must be registered and logged in to see this image.]


edit: najava je vec izasla..

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jan 08 2016, 00:21

seeni ::Što se mene tiče želim ti da uživaš u Ibri cijelih 7 epizoda plez još kako ti bude beskičmenjak kao Ciho ima da se nauživaš...

Nemoj da mu slutis propast, pu pu lool
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Jan 12 2016, 20:45
Ne znam ko ovu curu gura, ali očito ima neke dobre veze. Fehriye zvana "sve mi smeta" je nova Kenina partnerica u seriji [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 13 2016, 12:07

Samo se nadam da ce to biti neka savremena, moderna serija. Dosta je vise snimao te serije od pre Tvrtka I :D
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 13 2016, 14:05
Đe nađe Tvrtka I ahhahaha Cura nije imala uspješnu seriju od Lišća, ni u Turskoj ni u svijetu i sada je naštimaju Keni. Ja bi voljela da on konačno počene glumiti zrelije uloge, s zrelijim glumicama, a s obzirom da su mu našli Fehriye opet će biti neki momak od 40 ljeta.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jan 22 2016, 20:22
Šta se dešava s Kanalom D, nikad lošije gledane serije nisu imali a nikad manje ukidanja.
Prva žrtva ove godine im je “Hayat Mucizelere Gebe”, valjda nedjeljom išla, ali imaju još kandidata, niti jedan dan nisu prvi. Nisu valjda spremili novih koliko imaju prostora.
Kad se sjetim da su ukinuli Sultan a bila 4-5 a sad im to vrhunac, jer su im PK i KV dosta oslabile.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jan 22 2016, 21:22
Seeni, prva žrtva je Bir deniz hikayesi koja je isto ukinuta sa osam epizoda. Ovo je druga žrtva :D Za KV ne znam, ali Pojrazu je gledanost solidna s obzirom da ide u sredu kada Dirlis Ertgrul uzima skoro 14% gledanosti, potom su tu i Eve Donsu i Kara Sevda, te mislim da su i Inadina Ask prebacili u sredu. Sve te serije imaju svoju publiku i sve su gledane. Pojraz uvek ima oko 5-6% gledanosti. Nikad oni nisu ni imali iznad 7%, mada zavisi u kojoj kategoriji. Neka od epizoda koje su emitovane januara, ne mogu tačno da se setim koja, možda i prva, imali su preko 7% gledanosti u AB i bilo je dosta članaka o tome kako im je to rekordna gledanost do sada u toj kategoriji. Jedino im je GK opala na oko 3-4% u odnosu na leto, i koliko sam upućena promeniće joj termin za subotu kad se GS završi. Valjda je Kanal D spustio loptu sa serijama, imaju malo serija ove sezone, a neke su već i otkazane. Do leta možda emituju još jednu, eventualno dve.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jan 22 2016, 22:12
Ma ne kažem da je PK loš, ali za njihove standarde bar kakvi su prije bili jest. Znam da kad je bio Kuzey Guney na drugom mjestu to je bilo loše, pisalo se o lošem reytingu serije. Gunešine kćeri bi davnih dana ukinuli.
Onako govorim, prošle godine je ATV bio slab, ove godine su dobri skroz, imaju onu ponedjeljkom što je gledanija od Paramparce (ne znam kako se zove), serija bez imalo marketinga odlična, pa EDHO utorkom, sad četvrtkom Yeter.
Mislila sam na prvu žrtvu u 2016. godini,a bilo ih je znam i u 2015...
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jan 22 2016, 22:36
Seeni, onda sam te pogrešno shvatila. Mislila sam da misliš na pređašnji rejting za PK, a ne za Kanal D uopšte. U tom slučaju si u pravu. Ranije su svi generalno imali mnooogo gledanije serije. Sad kad neka pređe iznad 10% to je čudo. A što se tiče žrtvi, ja ih uvek posmatram od septembra kad sezona počne. Prošle godine su prvu žrtvovali BAG sa samo osam epizoda, pa HY sa 13 i na kraju je došao PK koji se zadržao. Ne mogu da se setim da li su posle puštali još nešto... Tu je i SM koji je trajao do leta sa ukupno 26 epizoda.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jan 23 2016, 07:41
Nova serija ''Göç Zamanı'' počinje na Star-u 30 januara (subota) . Glume: Vahide Perçin, Talat Bulut i Tibet Saran.
Šta sve neće smisliti da privuku pažnju.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Preteška mi serija izgleda za subote

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Jan 24 2016, 13:27
Da li će se meni ispuniti želja?

[You must be registered and logged in to see this link.]

vidjet ćemo....
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 25 2016, 00:30

Ooo Senci, ima masala da castis ako bude, hajde drzim pesnice ooo yeeee
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jan 28 2016, 22:14
Ništa od čašćenja do daljnjeg, Ozcan kaže nisu ni razgovarali o tome....ali dobro je bar nije rekao da neće s njom u seriju...

Što bi rekli Turci šok šok šok ili ti meni draga ukidanja, doduše za ovu se nemam razloga radovati, ali ukidanje je ukidaljne ooo yeeee Inadina Ask koja ide na Fox-u završava 32. epizodom [You must be registered and logged in to see this link.]

Zanima me i koliko će dugo Star držati Kosemicu, koliko je Tims jak, a i Meyrina kraljica ima velike šanse za 13 epizoda, zeznuo se i Star i O3 makli KYG koji jest nebuloza ali bio im je gledaniji
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Feb 16 2016, 14:19
“Kış Güneşi” sa Şükrü Özyıldız i Aslı Enver počinje 23. februara u utorak na Show tv aBd će da propadne...

Slatka osveta uskoro na Kanalu D, mislim da će ova ići ponedjeljkom sad kad su makli Gunešice. Glumi netalentirana Leyla Lydia Tuğutlu, ali želim im uspjeh ako budu išli ponedjeljkom, razlog poznat vesticaa
Najava bezveze, ali nekad su ove sladunjave serijice dobro palile
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Feb 17 2016, 00:12

Najava za Slatku osvetu ko za neku kulinarsku emisiju patos
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Feb 17 2016, 00:21
Nova serija uskoro počinje na TRT1!

Nova serija pod nazivom "Ko od nas nije voleo" uskoro počinje na TRT1. Glavnu ulogu imaju Selen Soyder i Can Yaman (nju znamo iz "Reakcije" a njega iz serije "Ljubav iz inata") Emre Karayel, Devrim Yakut i td. Priča o ljubavi koja je završena zbog nerazumevanja i prevare pre 35 godina. Scenaristi su Aypan Dikmen i Basak a režiser Metin Balekoglu.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Feb 29 2016, 00:09
Još jedna nova serija koja starta marta na FOX, u produkciji Avsal Film "Srce nikad neće zaboraviti".
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Apr 16 2016, 14:42
Promenili su naziv serije
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 13 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu