Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 03 2017, 06:44
bljak [You must be registered and logged in to see this link.]

Ova glupost će biti 100% gledana, džabe Kalp Atisi ima orginalniju priču i punoooo orginalnije najave, ovo će biti gledanije, našli su glumicu koja savršeno glumi glupaču i nabildanog frajera.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 05 2017, 14:35
Ateşböceği - Tanıtım Fragmanı | Star TV
I ovo komedija ali simpatična je najava (kad daju ime seriji koje ja ne znam pročitati ) i ljepši su mi par nego Ozge i onaj zalizani nabildani Ayaz br 2 [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 05 2017, 15:23
seeni ::Ateşböceği - Tanıtım Fragmanı | Star TV
I ovo komedija ali simpatična je najava (kad daju ime seriji koje ja ne znam pročitati ) i ljepši su mi par nego Ozge i onaj zalizani nabildani Ayaz br 2   [You must be registered and logged in to see this link.]

Meni se svidja najava, potseca na Visnjicu. I oni se bese sudarili ispred taksija. :D
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 05 2017, 16:40
I mene je onaj sudar ispred taxija odmah asocirao na Visnjicu, a i ova mala je ako se ne varam igrala tamo....
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 05 2017, 16:47
Nije mala igrala u Visnjicu, nego sa Bugrom i Ozge u Ask Yeninde. Bugrinu sestru je tamo igrala.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 09 2017, 18:48
Glumci iz Dayan Yüreğim protestvovali jer im Endemol nije platio iako je serija davnih dana završena...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo je isto priča i za Paramshit, tu su kasnili  s plaćanjem tehničkoj ekipi pa su oni zvali 2x sindikat a pisalo se da i Bariš Falayu nisu plaćali.
Mogu misliti koliko glumaca njihovih i nije plaćeno (ne samo za Endemol već i u drugim ŽNJ produkcijama) a sramota ih protestovati jer su oni  poznate face ..

Endemol tako slavno/silno počeo s Paramshitom, a tako neslavno zavšio...drago mi hgnjd
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jun 10 2017, 07:16
Evo najave serije koju ja čekam Deli Gonul [You must be registered and logged in to see this link.]

Opis radnje, [You must be registered and logged in to see this link.]
šteta što će se seliti za Stambol.
Nadam se da nije komedija luda cura i ukočeni učitelj...
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 12 2017, 02:31
seeni ::Glumci iz Dayan Yüreğim protestvovali jer im Endemol nije platio iako je serija davnih dana završena...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo je isto priča i za Paramshit, tu su kasnili  s plaćanjem tehničkoj ekipi pa su oni zvali 2x sindikat a pisalo se da i Bariš Falayu nisu plaćali.
Mogu misliti koliko glumaca njihovih i nije plaćeno (ne samo za Endemol već i u drugim ŽNJ produkcijama) a sramota ih protestovati jer su oni  poznate face ..

Endemol tako slavno/silno počeo s Paramshitom, a tako neslavno zavšio...drago mi hgnjd

Ajmeee ne mogu da verujem kakvi su jadnici. 4fg4sdfg

Pitam se, koja ce od ovih letnjih koje treba krenuti biti HIT :D

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 12 2017, 22:57
Meni uopće nije bitno koja će biti hit, razočarana sam nedostatkom orginalnosti, svaki dan iskače najava nove komedijice. Možda jedina od Oyku Karayel bude nešto drugačija..Voljela bi da fijasko bude Dolunay ili kako se već serija zove Ozgu Gurel..

Hit će biti ovo  ha ha ha  ha ha ha

***
Deli Gonul počinje 4 jula, nakon finala Kosem, znači utorak..

Molila bih da mi otvorite temu za Deli Gunul i Kalp Atisi da se dopisujem sama s sobom


Poslednji izmenio seeni dana Pon Jun 12 2017, 23:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 12 2017, 23:02
Nemo da baksuziraš, a ja se nameračila na Cana onako hebozovnog uzh3 drt

Ajmeee bu ne ya? Je l' to neka emisija ili serija? patos ha ha ha

Otvaraj teme slobodno, canim. Je l' ima ozet serije? Sličice?
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 12 2017, 23:09
Jelenak ::Nemo da baksuziraš, a ja se nameračila na Cana onako hebozovnog uzh3 drt

Ajmeee bu ne ya? Je l' to neka emisija ili serija? patos ha ha ha

Otvaraj temu čim izađu sličice neke promo. Je l' ima ozet serije?

Pa na koga ti nisi nameračena?? Imaš ti te robe, jedan se otego 10-torica se protegla...I onaj Yusuf snima komedijicu a sigurno se meračiš i na njega...
Nemam ja živaca otvarati temu po onim vašim pravilima zato sam napisala da otvorite vi (kad ste već smislile pravila)

Emisija je valjda neka..
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 12 2017, 23:15
Kalp Atisi obavezno ide na gledanje.... Meni ta serija jedina deluje primamljivo.... A ni ovaj crni nije za baciti i odbacito  uzh3  
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 12 2017, 23:28
ModestyM ::Kalp Atisi obavezno ide na gledanje.... Meni ta serija jedina deluje primamljivo.... A ni ovaj crni nije za baciti i odbacito  uzh3  

Eto super, znači neću se dopisivati sama s sobom na temi. Kopiraju Koreance bit će dobro bar na početku
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jun 12 2017, 23:40
seeni ::

Pa na koga ti nisi nameračena?? Imaš ti te  robe, jedan se otego 10-torica se protegla...I onaj Yusuf snima komedijicu a sigurno se meračiš i na njega...
Nemam ja živaca otvarati temu po onim vašim pravilima zato sam napisala da otvorite vi (kad ste već smislile pravila)

Emisija je valjda neka..

Meračim se ja na svako hebozovno muško izgleda patos
Juso mi nešto pao u bedak, dve serije u sezoni mu propale, u Jagodice da se zakune. A i ova mi se mala što mu je dali za partnerku hič ne sviđa tuzan Njemu treba neka slatka ko Demet :D

Hič nismo strogi sa pravilima, editovala bi ti post. Kako hoćeš
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 14 2017, 06:29
Koliko ih se javlja ovo će biti kao oni protesti za Gezi park, glumaca mi ni najmanje nije žao (niko ama baš niko od ovih osoba nije podržao Nurgul) ali zato jest onih malih radnika koji se za ništa smrzaju ili prže na suncu.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 14 2017, 21:54
[You must be registered and logged in to see this link.] Nemoj da mi nisu isplatili ni Ibru patos
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jun 14 2017, 22:51
Kako znaš da nisu njega?

Evo nove serije "Dva lažova" (ništa ne razumijem šta lažu jedno drugom, nešto vezano i za Ronalda patos )
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 15 2017, 02:02
Ne znam, nego se pitam da nije i on izvisio za lovu gargaretg
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 15 2017, 03:00
seeni ::Kako znaš da nisu njega?

Evo nove serije "Dva lažova" (ništa ne razumijem šta lažu jedno drugom, nešto vezano i za Ronalda patos  )

Njih dvoje kao da su na takmicenju za najboljeg lazova patos
On kaze kako je zavrsio ekonomiju u Londonu, a ona odmah upada da je studirala arhitekturu u Nemackoj...Te baba joj u Francuskoj, te nije u Francuskoj vec negde drugde... On ima neke silne dvorce, tata mu ima bolnicu... Onda kaze kako je uvazeni clan Fenerbahcea, a ona sva odusevljena upada kako obozava taj klub i tako mu shebe koncepciju .... Onda on njoj kako je ne voli i kako mu je samo bilo lepo da sa njom provede leto, jer hbga, mi bogatasi smo takvi... E onda ona njemu kaze kako nije mogla da mu kaze istinu, ali prosle nedelje se verila za Ronalda patos
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Jun 15 2017, 11:51
ModestyM ::
Njih dvoje kao da su na takmicenju za najboljeg lazova patos
On kaze kako je zavrsio ekonomiju u Londonu, a ona odmah upada da je studirala arhitekturu u Nemackoj...Te baba joj u Francuskoj, te nije u Francuskoj vec negde drugde... On ima neke silne dvorce, tata mu ima bolnicu... Onda kaze kako je uvazeni clan Fenerbahcea, a ona sva odusevljena upada kako obozava taj klub i tako mu shebe koncepciju .... Onda on njoj kako je ne voli i kako mu je samo bilo lepo da sa njom provede leto, jer hbga, mi bogatasi smo takvi... E onda ona njemu kaze kako nije mogla da mu kaze istinu, ali prosle nedelje se verila za Ronalda patos

patos patos dobro ovo u svakom slučaju drugačije..
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 16 2017, 12:26
Evo jedne serije gde će glavna likica brzo zbrisati iz serije. Šura i Petro, Farah i Birkan par u novoj O3 seriji koja će ići na FOX-u pod nazivom "Gulizar",
Farah mi je draga bila sve do Kosem, ali toliku nafuranost jedne prosječne glumice, s prosječnom karijerom, nisam vidjela.
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 16 2017, 13:22
Wooow pa ovo je prava serija za mene ooo yeeee

Farah obozavam, Birkana obooozaaavam sreca

Ukusi su razliciti, ali za Farah se nikako ne bih slozila da je prosecna glumica. Mene je kupila u KVP svojom prvom serijskom ulogom i do sada me nije razocarala.

Kosem nisam gledala...
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 16 2017, 14:40
E pa ja sam gledala, to što je imala jednu dobru ulogu ništa ne znači, a pogotovo ne znači da može dignuti nos i umišljeti da je ona super star  i imati stav da je bolja od svih (ne znam šta joj je Timur obećao, šta je ona sebi umislila ali imala je bolji tretman nego iko) u seriji u kojoj glumi fiktivni lik, plus sva ona njena ljepota je nestala. S Kosem je više izgubila fanova nego što ih je dobila.
Cem Yilmaz je najveća zvijezda što se tiče glumaca tamo a opet nije nafuran.

ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 16 2017, 15:19
Ne znam nista privatno o njoj niti se u to udubljujem. Gledala sam je u dve serije i dva filma i meni je fenomenalna. Njen film sa Mehmetom G. i Keremom B. sam bas pre neki dan ponovo odgledala.
Ja recimo Kivanca uopste ne gotivim bas zato sto mi je klasicni naduvenko, ali Kuzeya je odradio maestralno. Zato i pored te antipatije koju imam ne izbegavam njegove serije niti mesam licni utisak o glumcu sa serijskim likom. Za mene je Farah odlicna glumica i znam da me nece razocarati u tom glumackom smislu jer znam sta moze i koliko moze, i sad posle Birkanovog Kerima gde me je odusevio, mislim da ce njih dvoje biti odlicna kombinacija  girl dance

Ali naravno, ukusi su razliciti...
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Jun 16 2017, 19:18
Aaaaaa Farah i Birkan love ok
Jedva cekam, odlicna vest. Ja sam KSvS odgledala tek zimus, tj pratila sam kad god sam mogla i nailazila na tv, Prva Plus je reprizirala i ja slucajno naletela na seriju. Meni su njih dvoje vise legli nego Farah sa Kivom a to sam jos tada pisala kada je krenula serija. Njih dvoje jednostavno nisu imali hemije, oni su posao odradili odlicno ali jednostavno nije bilo iskri medju njima. Nisam im poverovala. Ah moja Loknica, coook mi je drago zbog njega, on je odlican glumac a to je dokazao sa ove dve uloge, uloge Petra i Kerima koje su karakterno skroz razlicite i kompleksne u svakom smislu. Bravo za Birkana aminujem

Sto se Farah tice, ne znam puno o njoj privatno, niti sam je eto sem njene Ajlin koju kao lik obozavam i Sure nigde nisam gledala. Kosem kao i Sulju nisam gledala. Meni je ona odlicna glumica, u moru ovih mladjih vrsna glumica kao i Aras, a oboje su krenuli sa KVP i evo dokle dogurali. Dok ako cemo iskreno, njihova sestra Beren u seriji, ne mogu se setiti imena glumice, nije imala neku uspesnu seriju i ulogu posle a evo i sada glumi u nekoj seriji.

Ocekujem dobru pricu i kompleksne likove od ove serije. girl dance
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 18 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu