Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Burçin Terzioglu

+7
Antonija
Ivana Iva
Blazica
Sunci
S.N.O.B
Majček
Melly
11 posters
Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Burçin Terzioglu

Sre Jul 25 2012, 19:19
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Burçin Terzioğlu


Burçin Terzioğlu (Istanbul, Turska - 9. mart 1980.) turska je filmska i televizijska glumica. Najpoznatija je po ulozi Azad Karaeski Kırgız u turskoj TV seriji Ezel.

Uloge:
Poyraz Karayel (2015)
Merhamet (2013 - 2014)
Ezel Azad Karaeski Kırgız (2010)
Ey Aşk Nerdesin - Zelis (2009)
Çemberin Dışında - Laçin Sürmen (2008)
Fırtına - Zeynep (2006)
Anne babamla evlensene (2005)
Kadın isterse - Demet (2004)
Aliye - Ümit (2004)
Melekler Adası - Ceren (2004)
Taştan kalp - Özlem (2003)
Kınalı Kar - Pınar Beyoğlu (2002)
Üzgünüm Leyla (2002)
Sırılsıklam (1998)
Çiçek taksi - Sinem (1995)
Mahallenin Muhtarları (1992)
Menekşe Koyu (1991)
Fazilet (1990)
Yeniden Doğmak (1987)
Çıplak Vatandaş (1985)
Patron Duymasın (1985)

Blazica
Blazica
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 33
Points : 33
Datum upisa : 18.12.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Uto Dec 25 2012, 22:53
To moram podijeliti. Priča mi moja frizerka koja baš i ne gleda turske serije, ona je više za meksiko i slične, ali gledala je Ezela s mužem, njoj nikako kraj nije jasan jer nije navikla da kraj ne bude sretan. Uvod je takav jer žena nema pojma o događanjima i ne zna imena glumaca i ona priča za jednu djevojku kako joj je lijepa da ima jednu posebnu ljepotu i kaže znate kao ona ujakova kćer u Ezelu, ona ima tu posebnu ljepotu, ne onu svakodnevnu.

Burčin ima samo jedan "feler", a to je da je Muratova žena i to neke nikako ne mogu prihvatiti i onda je blate gdje stignu i kako stignu, a kaže cura koja je razgovarala s njima, da Murat može biti sretan da ima takvu ženu.
Želim joj puno uspjeha s novom serijom i žao mi je da više nije plava, baš mi je bila zgodna s tom bojom kose.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Uto Dec 25 2012, 23:48

Pa da, Muratova najveca mana je sto je ozenio nju a ne "nevinu i cednu". Burcin ima prelep osmeh jaooooo

Mislim da se ofarbala zbog uloge, i meni je onako lepsa ali sam je vec na slikama navikla kao plavusu. jaooooo
Sunci
Sunci
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 150
Points : 150
Datum upisa : 15.11.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Čet Dec 27 2012, 19:52
da da slazem se Burcin i Cansu imaju specificnu lepotu, nisu "obicne lepotice" koje su dosadne :D , I osmeh a i zube ima lepe ali ono sto se o tom osmehu pise i njenim zubima je stvarno ....
hehehe "nevina i cedna" bolje da ne pisem dalje jer mnoge stvari tj istina se zna u Turskoj ... a i kod nas ko zeli znati istinu a ko zeli cuti "bajku" neka ih
Imala je bas lepu frizura na veridbi Sinel Kobal, ali naravno nasli joj odmah primedbe cak i za sandale ... ma one tamo su posebni slucajevi :affraid:
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pet Dec 28 2012, 02:11


Stvarno dušice patos Znači otišle kolektivno u aut lol!
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sub Feb 02 2013, 22:54


[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Feb 13 2013, 20:43
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ivana Iva
Ivana Iva
Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 28.01.2013

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sub Feb 16 2013, 00:46
Pozdrav drage moje Ezelovke posetite nas na stranici Burcin Terzioglu Yildirim Balkan Fans Club.Pozdav svima koji podrzavate Burcin
Ivana Iva
Ivana Iva
Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 28.01.2013

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sub Feb 16 2013, 00:54
A sada Laku noc i lepe snove zelim svima,jos ne znam dobro da se snadjem na forumu ali trudicu se da dok imam vremena da budem sa vama.Veliki pozdrav i lepe snove zelim svima. :26tzedgb:
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pon Feb 18 2013, 19:54
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Feb 27 2013, 18:58
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Feb 27 2013, 19:00
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Feb 27 2013, 19:07


ENGLISH TRANSLATION OF INTERVIEW IN HURRIYET/KELEBEK 27-2-2013

WITHOUT MY FAMILY AND FRIENDS I WOULD HAVE NO ENERGY

Most recently an emotion that we do not think about or feel is "Merhamet (Mercy)" .....With the release of a series titled with this emotion, it has brought to surface what this feeling entails, so we decided to ask Burçin Terzioğlu who portrays the character of Deniz

?~" Merhamet" being the story of a woman, how did that effect your decision in taking on this role?

BT~First I will start with the title being "Merhamet. At first I found it unusual, because this is not an emotion that has been discussed most recently. We probably do not live in a era of mercy. In an era were mercy is not the topic of day, to have a series where its life story is that of merciless....when first reading the screenplay the story does not seem like that of a absolute woman, but when viewed from the outside it is a story that effects the female emotions. The pain that woman adhere to, the way they try to remain upright and strong that is what is appears to from the outside looking in.

?~The story is very realistic....

BT~Yes, the story is truly heart wrenching. Very much a story of Turkey, and very much a story of its people. It is truly possible that even today on some back streets these situations still exist. Woman still suffering with this pain, woman still being stabbed, and children still being beaten. That is why I feel that this story was right to be brought to the screen at this time. The foundation is strong, standing firm, a Turkish story....nothing being exaggerated.

?~The viewers are really being affected while viewing the series. During shooting does the story also effect the cast and crew emotionally?

BT~Yes, actually there have been times that members of the cast and crew cry

?~Which scene was the most tearful?

BT~The scene where Şadiye was picking up the bread from the floor and eating it...

Knowing what is right and wrong, and seeing that things are not going in the right direction is truly bothersome. Narin, Şadiye....all of them go through some very difficult times.



DENİZ IS AN EXAMPLE OF A VERY STRONG WOMAN

?~You mentioned before that we were not in an era of mercy. What is your example of mercilessness?

BT~Being merciless is something that is happening to everyone and everything. Having mercy is not actually feeling sorry for someone or something it is totally different. It is putting yourself in the shoes of that person before you, sharing their pain, having empathy for them.....There are many things that upset me, it has gotten to the point when watching the news I find myself crying at times. Whether it be animal rights, human rights, war. Truly being human is letting your soul become merciful.

?~ Let’s discuss the character of Deniz....when you first started portraying her, what was your first feeling of thoughts of her?

BT~I believed deeply about the strong bond she has with Narin. Even their arguments and fights are friendly....they have a very strong bond, and that for me was uplifting. Deniz having lost her family at a very young age, and being able to remain strong inspire of this; being able to share her loneliness with Narin was very enlightening......Even though she is strong she is also very lonely.....I truly feel that Deniz is a good example of a strong woman.

?~This character is very different from any others you have portrayed....

BT~True....Deniz with all her different traits was very attractive to me; she is very different from both who I am and very different from anyone that I have portrayed in the past....A woman who is very energetic, always upbeat, someone who walks with her emotions in the open without hesitation. If she wants to scream she screams, if she wants to jump she jumps she has no boundaries. She is a very different person, and Deniz was very attractive to me, and this has also become very difficult for me. Until getting her down pat I had a difficult time.

?~What trait was the most difficult for you?

BT~The fact that she speaks without taking a breath. That upbeat tempo was very tiring. I am a more calm and tranquil person. I before to listen rather than speak. I like to first think about what I am going to say before speaking. But Deniz is nothing like that. Her margins are so short, the moment she arrives she starts speaking regardless of where she is, or who is in her presence. That tempo was very tiring for me....she is full of energy, very hyperactive, cannot sit still, more female yet more of a woman.

SHE LIVES BOTH LOVE AND FIGHTING ON A HIGH NOTE

?~ Is portraying Deniz still difficult for you?

BT~No, until I got comfortable it was difficult, but after the second episode we get along just fine.

?~Deniz has weakness when is comes to romance, how were you able to adapt?

BT~This was also very difficult and very far from the truth for me. Four times a days, she fights, breaks up, 15 minutes later when she see him again she makes up and forgets everything that happened, and her love starts to grow again. She lives fighting, breaking up, and love on a big scale. All of her emotions are very real, there is nothing difficult for her. This situation takes me to another level.

?~OK, why do you think that Deniz is this way?



BT~Her being unstable probably stems from the fact that she lost her family at a very young age, and lived with her uncle and sister. Her sister goes overseas to continue her education, and how close she was with her uncle is unknown. It is probably for this reason in my opinion, that she falls in love very quickly, and tires very quickly as well.

?~Can the bound between Deniz and Narin being broken because of a sister?

BT~One is a biological sister the other is a sister that she has chosen. Of course the relationship of blood is very important, but true friendship is very difficult to establish. A person can have many acquaintances but a true friend is maybe one or two. A sister is also very important, but Narin came into Deniz’s life in a very stressful period, and had her sister been by her side she would have been able to share her difficulties with her but she was not there...

I WOULD HAVE NO ENERGY HAD IT NOT BEEN FOR MY FRIENDS AND FAMILY

?~What is it about Deniz that you say will never change?

BT~Of course there have been changes in her from the time that she met Narin while attending university, she has become more mature, their bond had become tighter. But there are some things that will never change. Her understanding of the friendship bond will never change, that is for certain, and her upbeat energy and her craziness will not change as well.....

?~It seems that friendship’s that develop while attending university remain for a lifetime...is there a similar situation in your own life?

BT~My closest friend has been in my life for 17 years. We have been friends since our freshman year in high school. That time period is usually a easiest for a person. Life is good, clean, your view things more positively. As we get older work, career, family and other responsibility take hold, and you sometimes cannot find even enough time for yourself. That is why the friendships that start while studying usually last a lifetime.

?~Are you able to spend enough time with your friends and family as well as yourself?

BT~Yes I am. I get all my energy from them, even a single hug makes all the difference. When not on the set, if I do not spend time with family and friends I lose all my energy.

I AM NOT ALWAYS CALM THERE IS A CRAZY SIDE TO ME AS WELL

?~Are you always this calm?

BT~Of course not, there are times that I go off as well (laughing)

?~You seem to find peace as home and at work.....

BT~I enjoy spending time at home, really, I love my home.....after a rough day whether on or off the set, when I return home I am awed. I watch movies, cook, I prefer spending time at home that outdoors.

?Are you saying that after a long day on the set you go home and cook dinner?

BT~No, when I return home from the set, I remove my makeup and lay down. I don’t have the energy at that point. But on my days off, cooking for me is a form of therapy.

?~What is the best thing that you know how to cook?

BT~I cook a variety of meals, I love to cook therefore they are all good.

?~You have said that Deniz is more feminine, how are you in comparison?

BT~I am definitely more masculine....Deniz enjoys flirting, getting all dressed up, putting on makeup is the first thing she does when she wakes up. In my normal life I do not do any of these things.

?~In a previous interview you had said that you were ready to have a child, are you still planning this?

BT~This is not something that you plan, that is obvious. Planning something like this is in advance is like being at a negotiation....I do not think that is right, we will see it is fate...

I NEEDED TIME TO REST

?~Before starting “Merhamet” you took some time off for rest, is this true?

BT~Yes this is true, I took 1 1/2 years off after “Ezel”

?~What did you do during that time off? Was this something you did intentionally?

BT~Yes, I did this intentionally. I had to spend some time with family for health reasons. For this reason, I took the time to spend with my family and my husband....I also needed time to rest, I was tired. Before starting a new project I needed to take a break.

?~Why?

BT~Because you leave all your emotions on the set, and when off the set you feel empty. Before preparing for a new role, you need to stock up again.



English Translation is the property of Burcin Terzioglu International Fan Club and cannot be reporoduced or copied in part or whole without written authorization.....

preuzeto sa fb stranice [You must be registered and logged in to see this link.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pet Mar 08 2013, 23:16
Sutra joj rođendan :D
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Ned Mar 24 2013, 00:08
Burçin Terzioglu Yildirim ~ Prevod intervjua HURRIYET /27-2-2013

~BEZ MOJE PORODICE I PRIJATELJA JA NE BI IMALA ENERGIJU ~



Vecina emocija o kojoj mi ne mislimo i ne osecamo je "Merhamet (Mercy)(Milost)''.....Sa izdavanjem serije sa ovim emocijama,dovelo je na povrsinu ono sto ovo osecanje podrazumeva,tako da smo odlucili da pitamo Burçin Terzioğlu koja glumi lik Deniz.



~? "Merhamet" je prica о zeni, како је to uticalo na vasu odluku da preuzmete ovu ulogu?~



BT~ Prvo cu poceti sa naslovom sada ''Merhamet''.U pocetku mi je bilo neobicno,jer ovo nije emocija o kojoj je bilo reci nedavno.Mi verovatno ne zivimo u eri milosti.U eri milost nije tema dana,imati seriju gde zivotna prica jeste nemilosrdna....kada se prvi put cita scenario prica ne izgleda kao da je od apsolutne zene,ali kada se gleda spolja je prica koja utice na zenske emocije.Bol koji ta zena drzi,nacin na koji ona pokusava da ostane uspravna i jaka da je ono sto je cini sa spolja izgleda unutra.



~? Prica je vrlo realna....



BT~ Da,prica je zaista srceparajuca.Veoma mnogo prica o Turskoj,i veoma mnogo prica o njenom narodu.Zaista je moguce da i danas u nekim sporednim ulicicama ove situacije i dalje postoje.Zena i dalje pati od ovog bola,zena izbodenih jos uvek,i dece koju jos uvek tuku.Zato smatram da ova prica i treba da bude prikazana na ekranu u ovom trenutku.Fondacija je jaka,ugledna firma,Turska prica...nije nista preterano.



~? Gledaoci su zaista pogodjeni dok gledaju seriju.Tokom snimanja da li prica utice na glumce i ekipu emocionalno?



BT~ Da,stvarno je bilo vremena da se clanovi ekipe i glumaca rasplacu.



~? Koja scena je bila najvise tuzna?



BT~ Scena kada je Şadiye pokupio hleb sa poda i da jede...Znajuci sta je ispravno a sta pogresno,i videti da stvari ne idu u pravom smeru zaista smeta.Narin, Şadiye....svi oni prolaze kroz neka veoma teska vremena.



DENIZ JE PRIMER VRLO JAKE ZENE



~? Pomenuli ste pre toga da nismo bili u eri milosti.Koji je vas primer nemilosrdnosti?



BT~ Biti nemilosrdan je nesto sto se desava svima i svemu.Imajuci milost zapravo nije osecaj zaliti nekoga ili nesto sto je potpuno drugacije.To je stavljanje sebe u cipele tog lica pred vama,deleci bol,imati saosecanja za njih....Postoje mnoge stvari koje me uznemire,sve do tacke kada gledajuci vesti ja placem ponekad.Bez obzira da li su u pitanju prava zivotinja,ljudska prava,rat.Zaista ljudsko bice pusta svoju dusu da postane milostiva.



~? Hajde da razgovaramo o karakteru Deniz....kada ste prvi put poceli predstavljajuci je,sta je bio vas prvi osecaj sta ste mislili o njoj?



BT~ Ja sam duboko verovala o snaznoj vezi koju ona ima sa Narin.Cak i njihovi argumenti i svadje su prijateljske.....one imaju veoma jaku vezu,i to je za mene bilo uzdizanje.Deniz izgubivsi svoju porodicu u veoma ranom uzrastu,i biti u stanju da ostane jaka inspirise na ovo;biti u stanju da podeli svoju samocu sa Narin je vrlo prosvetljujuce.....Iako je ona jaka ona je veoma usamljena.....Ja zaista osecam da je Deniz dobar primer jake zene.



~? Ovaj karakter se veoma razlikuje od svih ostalih koje ste prikazivali.....



BT~ Istina....Deniz sa svim svojim razlicitim osobinama je veoma atraktivna za mene;ona se veoma razlikuje od obe i veoma se razlikuje od bilo koga koga sam predstavljala u proslosti....Zena koja je vrlo energicna,uvek optimista,neko ko hoda sa svojim emocijama u otvorenom,bez oklevanja.Ako zeli da vristi ona vristi,ako zeli da skoci ona skoci ona nema granice.Ona je veoma drugacija osoba,i Deniz je bila veoma atraktivna za mene,i to je takodje postalo veoma tesko za mene.Do dobijanja aplauza imala sam tezak put.



~? Koja osobina je bila najteza za vas?



BT~ Cinjenica je da ona govori bez uzimanja daha.Taj optimisticni tempo je veoma zamoran.Ja sam vise mirna i spokojna osoba.Ja radije volim slusati nego govoriti.Volim da prvo razmislim o tome sta cu da kazem pre nego sto izgovorim.Ali Deniz nije nista slicno. Njene marze se toliko kratke,i trenutak kad je stigla ona pocinje govoreci , bez obzira na to gde je ona, ili ko je u njenom prisustvu.Taj tempo je bio veoma naporan za mene....ona je puna energije,veoma hiperaktivna,ne moze da sedi mirno,vise zenstvena,vise zensko.



ONA LJUBAV PRETVARA U VELIKU DNEVNU BORBU



~?Da li je opisujuci Deniz jos uvek tesko za vas?



BT~ Ne,dok se nisam navikla bilo je tesko,ali nakon druge epizode smo se zajedno slagali dobro.



~? Deniz ima slabost kada je u pitanju romantika,kako ste uspeli da se prilagodite?



BT~ To je takođe veoma teško i veoma daleko od istine za mene.Cetiri puta dnevno,ona se bori,razbija,15 minuta kasnije,kada ponovo vidite sta ona cini i zaboravlja sve sto se dogodilo,i njena ljubav pocinje ponovo da raste.Ona zivi od borbe,razbijanja,i ljubavi na velikoj skali.Sve njene emocije su veoma realne,ne postoji nista tesko za nju.Ova situacija me vodi na drugi nivo.



~? U redu,zasto mislite o Deniz na ovakav nacin?



BT~ Njena nestabilnost proizilazi iz činjenice da je ona izgubila svoju porodicu u veoma ranom uzrastu,i zivela je sa njenim ujakom i sestrom.Njena sestra ide u inostranstvo da nastavi skolovanje,i koliko je ona bila sa svojim ujakom je nepoznato.Verovatno se iz tog razloga po mom misljenju,da se ona zaljubi veoma brzo,i umara se veoma brzo, kao dobro.



~? Moze li veza izmedju Deniz i Narin da bude pokidana zbog sestre?



BT~ Jedno je bioloska sestra a drugo je sestra da je ona izabrala.Naravno,odnos krvi je veoma vazan, ali istinito prijateljstvo je veoma tesko uspostaviti.Osoba moze imati mnogo poznanika,ali pravi prijatelj je mozda jedan ili dva.Sestra je takođe veoma vazna,ali u Narin zivot je dosla Deniz u veoma stresanom periodu,i da je njena sestra bila pored nje ona bi bila u stanju da podeli svoje probleme sa njom,ali ona nije bila tamo....



JA NE BI IMALA ENERGIJU DA NIJE BILO MOJIH PRIJATELJA I PORODICE



~?Sta je to sto ste rekli da Deniz nikada nece promeniti?



BT~ Naravno, tu su promene u njoj iz vremena kada je ona upoznala Narin dok pohađaju univerzitet,ona je postala zrelija, njihova veza postala zategnutija.Ali postoje neke stvari koje se nikada neće promeniti.Njeno shvatanje prijateljstva,veza koju nikada neće promeniti,to je sigurno,i njena žestoka energija i njeno ludilo neće promeniti , kao i .....



~?Izgleda da to prijateljstvo koje razvijaju dok pohađaju univerzitet ostaje za ceo život...postoji li slična situacija u vašem životu?



BT~ Moj najbliži prijatelj je u mom životu 17 godina.Mi smo bili prijatelji od naše prve godine u srednjoj školi.Taj period je obično najlakši za osobu.Život je dobar, čist,vaš pogled na stvari više je pozitivan.Kada dobijemo posao,karijera,porodica i druge odgovornosti zazive,i ponekad ne možete naći ni dovoljno vremena za sebe.Zato prijateljstvo koje počinje tokom studiranja obično traje doživotno.



~? Da li mozete da provodete dovoljno vremena sa svojim prijateljima i porodicom, kao i za sebe…..



BT~ Da mogu, dobijam svu energiju od njih, cak i samo jedan zagrljaj prouzrokuje znatnu promenu. Kada nisam na setu, ako ne provodim vreme sa porodicom i prijateljima gubim svu energiju.



~? Da li si uvek ovako mirna?



BT~ Naravno ne, postoje vremena da se otkacim dobro ( smeh)



~? Izgleda da nalazis mir u kuci i na poslu.....



BT~ Uzivam da provodim vreme kod kuce, zaista , volim svoj dom…nakon teskog dana da li na ili van seta, kad se vracam kuci ja sam zadovoljna. Gledam filmove, kuvam, vise volim provoditi vreme u kuci nego napolju.



~?Da li vi kažete da posle dugog dana na snimanju odete kući i kuvate večeru?



BT~ Ne, kad se vracam kuci sa seta skidam sminku i lezem. Nemam energiju u tom trenutku. Ali u slobodno vreme, kuvanje za mene je oblik terapije.



~? Sta je najbolje sto znate skuvati?



BT~ Ja kuvam raznovrsne obroke,volim da kuvam zato su svi oni dobri.



~? Vi ste rekli da je Deniz vise zenstvena, kakvi ste u poredjenju?



BT~ Definitnvno sam vise muskobanjasta. Deniz uziva da koketira, da se lepo oblaci, smikanje je prva stvar koju ona uradi kad se probudi. U mom zivotu ne radim neke od ovih stvari.



~? U prethodnom intervju rekli ste da ste spremni imati dete, da li i dalje to planirate?



BT~ To nije nešto što planirate, to je očigledno.Planiranje nešto ovako unapred je kao da ste na pregovorima....Mislim da to nije dobro, videcemo to je sudbina.



TREBALO MI JE VREMENA ZA ODMOR



~? Pre pocetka ''Merhameta'' uzeli ste malo vremena da se odmorite, da li je to tacno?



BT~ Da to je tacno. Godinu i po dana sam pauzirala nakon Ezela.



~? Sta ste radili u tom periodu ?Da li je to nesto sto ste namerno uradili?



BT~ Da,namerno sam to uradila. Provela sam neko vreme sa familijom iz zdravstvenih razloga. Iz tog razloga vreme sam provodila sa svojom porodicom i suprugom….Takodje mi je bilo potrebno vreme da se odmorim, bila sma umorna. Pre pocetka novog projekta bio mi je potreban odmor.



~? Zasto?



BT~ Zato sto ostavite sve svoje emocije na setu, i kad ste van seta osecate se prazno.Pre pripreme za novu ulogu,potrebno je nakupiti ponovo.



Burçin Terzioglu Yildirim Balkan Fans Club
Sunci
Sunci
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 150
Points : 150
Datum upisa : 15.11.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pon Mar 25 2013, 21:20
Hvala puno za prevod, super je stranica....hvala adminu te stranice i divim joj se na hrabrosti da je zapocela pratiti Burcin....jednostavno "zabranjeno " je nju ceniti i gotiviti na nasim prostorima :D
Ivana Iva
Ivana Iva
Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 28.01.2013

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pon Mar 25 2013, 21:53
[You must be registered and logged in to see this link.] Pozdrav devojke evo jos jednog intervju koji se treba prevesti :D
Ivana Iva
Ivana Iva
Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 28.01.2013

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pon Mar 25 2013, 21:56
Prelepa je Burcin  :4245354:
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pon Mar 25 2013, 22:37


Ivancice cekamo i taj prevod ooo yeeee
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pon Mar 25 2013, 23:07
Sunci, u potpunosti se slažem smajlic Svaka čast Ivana, samo nastavi, pa nek' crknu dušmani :2478963:
Ivana Iva
Ivana Iva
Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 28.01.2013

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Uto Mar 26 2013, 23:25
Ma ti dusmani nisu normalni,jao kako se spustaju tako nisko i samo traze svadje,uh uzasni su stvarno ne mogu verovati da takvih osoba ima i da samo napadajui niko ne valja samo njihova bellisima.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Uto Mar 26 2013, 23:49

Ona im je svetinja :2478963: Glumica i lepotica kakve nema u svetu, svi joj treba zavideti lol!

Sve mogu da razumem, ali da izmisljaju sve one priče o tolikoj navodnoj ljubavi nje i Murata e tu mi stvarno nisu jasno još vrh vrhova da žele Burcin srmt kako bi ovo dvoje bili zajedno, mislim šta reći o takvim osobama, nevidjeno zlo 4fg4sdfg
Ivana Iva
Ivana Iva
Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 28.01.2013

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Mar 27 2013, 13:14
Uzas zivi,zele svima zlo a pisu kako na njihovoj stranici vlada ljubav,da vlada ljubav prema napadu na glumice koje mnogo bolje glume od bellisime.A nema im bellisime pa se unervozile sakrila se u misju rupu jer od sramote izaci ne sme na beo dan a one krive Burcin i za to.Meni nikako nije jasno sta je Burcin kriva pa je mnogi mrze ne mogu to da shvatim,meni je postala draga bas zbog toga jer dok je svima trn u oku to znaci da vredi.A krivo im sto ne mogu ici na Muratov rodjendan pa se podigle da ratuju sa svima hahahaaa meni su bas smesne.[You must be registered and logged in to see this image.]
Sunci
Sunci
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 150
Points : 150
Datum upisa : 15.11.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Mar 27 2013, 16:14
Pozeleti nekome smrt je nesto najstrasnije .... a pri tom sebe velicaju kako su one dobre, fine...

Nemojte tako cure, pa zar nije "najbolja" glumica propade joj i druga serija od svega 4 koliko ih je snimala (Asi joj je donala to da postane poznata zahvaljujuci Muratu ali i to moze donekle ne zivi se od stare "slave" pa zato i rade ovo da je non stop povezuju sa njim, prosto receno slepa se cura, za onu prvu seriju nemam pojma kako je prosla niti me zanima ali ne verujem da je nesto bitna i ta)....zar nije "najlepsa" niti jednu modnu reviju nije radila, niti nesto reklamirala sem Pantena ali i to je izgubila, zar nije "riba" udata za Oncu koga ni ja ne bih pogledala pa makar ostala neudata .... sve u svemu jako puno razloga da budemo sve "ljubomorne" na nju :2478963:
Samo neka nas ostave na miru i neka prestanu da olajavaju ne smao Burcin vec sve glumice znaci sve...


Burcin zaista blista u novoj seriji, rejting serije je super i zelim joj sve najbolje i da uspe prevazici sve ovo sto pisu o njoj a posebno sto zna za takva piskaranja....ali nije bitno sta kaze nego ko kaze, te pojedinke nisu vredne pomena, pune su zla i zavisti pa se nekontrolisano po drustvenim mrezama ponasaju jedino hvala Bogu ovde ih nema i na jos nekim mestima...
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Mar 27 2013, 23:35
Draga Ivana, ne trudi se da ih shvatiš, bolest ne bira! :2478963:
Ivana Iva
Ivana Iva
Broj poruka : 16
Points : 16
Datum upisa : 28.01.2013

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Čet Mar 28 2013, 22:34
U pravu si Melly nisu one vredne ni da se pomenu,jer ne vide nista sem sto im njihova adminka servira a to su  lazi i manipulisanje,pa eto neka veruju lazima i zive u proslom vremenu,mi zivimo u realnosti i mislimo svojom glavom,a one  neka pisu sta hoce samo dokazuju koliko su zlo.
Sponsored content

 Burçin Terzioglu - Page 2 Empty Re: Burçin Terzioglu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu