Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Burçin Terzioglu

+7
Antonija
Ivana Iva
Blazica
Sunci
S.N.O.B
Majček
Melly
11 posters
Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Burçin Terzioglu

Sre Jul 25 2012, 19:19
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Burçin Terzioğlu


Burçin Terzioğlu (Istanbul, Turska - 9. mart 1980.) turska je filmska i televizijska glumica. Najpoznatija je po ulozi Azad Karaeski Kırgız u turskoj TV seriji Ezel.

Uloge:
Poyraz Karayel (2015)
Merhamet (2013 - 2014)
Ezel Azad Karaeski Kırgız (2010)
Ey Aşk Nerdesin - Zelis (2009)
Çemberin Dışında - Laçin Sürmen (2008)
Fırtına - Zeynep (2006)
Anne babamla evlensene (2005)
Kadın isterse - Demet (2004)
Aliye - Ümit (2004)
Melekler Adası - Ceren (2004)
Taştan kalp - Özlem (2003)
Kınalı Kar - Pınar Beyoğlu (2002)
Üzgünüm Leyla (2002)
Sırılsıklam (1998)
Çiçek taksi - Sinem (1995)
Mahallenin Muhtarları (1992)
Menekşe Koyu (1991)
Fazilet (1990)
Yeniden Doğmak (1987)
Çıplak Vatandaş (1985)
Patron Duymasın (1985)

Sunci
Sunci
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 150
Points : 150
Datum upisa : 15.11.2012

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Uto Dec 31 2013, 18:47
Zalosno...neka pociva u miru
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Uto Jul 01 2014, 04:34

Burčin i Murat se razveli!

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sub Maj 02 2015, 02:53
Iz emisije Beyaz Show 17.04.2015. godine:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio abandoned2829 dana Ned Sep 11 2016, 22:17, izmenjeno ukupno 1 puta
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sub Maj 02 2015, 02:55
Na fotošutingu za Woman's Health:

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pon Maj 04 2015, 15:06
Ilker i Burcin na kafi. Moram da kazem da su njih dvoje meni prelep par.

[You must be registered and logged in to see this image.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pon Maj 04 2015, 15:44
I meni, canim, navijam da budu zajedno i u privatnom životu. ooo yeeee
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Jun 24 2015, 21:14
A ona nije više s ovim likom iz serije (i iz tvog potpisa)?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Jun 24 2015, 21:50
Ma uhvaceni su na aerodromu sa Ilkerom, ima slika.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Čet Jun 25 2015, 01:22
Pametna žena, kao što kažu "jedan se otego, drugi se protego". Super su mi što se ne eksponiraju puno već kada ih "uhvate", jer mi ovi što se previše eksponiraju a u istom su projektu liče na reklamu.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Čet Jun 25 2015, 18:23
Seeni, ja mislim da oni i dalje poriču vezu. smajlic Mada, mislim da je sda svima jasno. Jer par puta su uhvaćeni zajedno i porekli su sve.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Jul 29 2015, 00:21



Poslednji izmenio abandoned2829 dana Ned Sep 11 2016, 22:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Čet Avg 06 2015, 13:54

jaooooo
[You must be registered and logged in to see this image.]
Filis
Filis
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 253
Points : 253
Datum upisa : 25.08.2013
Hobiji : Nekoliko
Omiljeni citat : Don't walk behind me; I may not lead. Don't walk in front of me; I may not follow. Just walk beside me and be my friend.
Camus Albert

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Čet Avg 06 2015, 17:09
Ubozavam je. Sjajna glumica!
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Ned Sep 06 2015, 21:51

[You must be registered and logged in to see this image.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Sre Dec 02 2015, 19:24
Sa 42. dodele nagrade "Zlatni leptir":

- Bili smo i ranije na dodelama... Ali kao što znate ovo je najprestižnija turska nagrada. (Onda kaže ovom čoveku: Pređi sa neke strane, ne može ovako. - Ali onda bi bilo naopako. - U redu) Da, prvi put smo na dodeli nagrada "Zlatni leptir". Došli smo kao ekipa. Izgleda mi da ćemo večeras uživati. Još uvek nismo ušli unutra, ali... Mi smo dobro raspoloženi, došli smo kao ekipa.
- Serija je veličanstvena.
- Mnogo vam hvala.
- Mada ne mogu uvek da je gledam. Kako vam je na setu?
- Na setu je odlično, stvarno imamo sreće. Možda to svi kažu, ali mi smo stvarno uvek zajedno kao što vidiete. Zajedno smo na setu, zajedno smo van seta. Hvala im, došli smo kao ekipa. Rezultati nisu važni, već je uspeh to što smo od toliko serija mi jedan od nominovanih. Želim svima uspeh, i već sada čestitam svima.
- Hvala vam. Gospođo, zašto ćutite?
- Ne, ne mogu da se mešam u razgovor. Sve ekipe i svi kandidati su dobri, mi smo srećni kao ekipa. Mi smo uvek zajedno. Hteli smo da večeras dođemo kao ekipa serije "Pojraz Karajel" pa ćemo videti.
- Da li vam je trebalo mnogo vremena da se spremite za ovu nagradu?
- Normalno. Oko sat, sat i po.
- Kad se pripremate onda je prednost biti glumica, zar ne? Navikli ste već da se brzo presvlačite i šminkate. Možda ima prednosti.
- Moguće.
- Hvala vam.
- Hvala vama.



Poslednji izmenio abandoned2829 dana Ned Sep 11 2016, 22:21, izmenjeno ukupno 1 puta
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Čet Jan 14 2016, 22:20
Ilker i Burcin na dodeli nagrada Elle i Avon Kadin oduleri

[You must be registered and logged in to see this image.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pon Feb 29 2016, 17:48


[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio abandoned2829 dana Ned Sep 11 2016, 22:22, izmenjeno ukupno 1 puta
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Pet Mar 11 2016, 22:17
Burčin Terzioglu - Romantična i jaka! (Martovski broj časopisa ALL Turska)

Jedan od časopisa koji privlači najviše pažnje u svom sektoru, ALL napravio je reportažu sa Burčin Terzioglu, zvezdom serije “Pojraz  Karajel” koja se emituje sredom uveče na Kanalu D. Snimanje za martovski broj ovog časopisa odvilo u radionici fakulteta lepih umetnosti Mimar Sinan. Glumica koja je pozirala u ovom magičnom umetničkom ambijentu odgovorila je na pitanja o svojoj struci i sebi. Pred vama je ta reporataža.


Udahnula si život različitim likovima, koji se međusobno razlikuju, a opet su realni. Šta je hrana za tvoje glumačko umeće?
Pre svega ne treba izgubiti percepciju života, treba se ponekada izgubiti u uličnoj gužvi, provoditi vreme sa različitim ljudima, posmatrati i opažati njihovo ponašanje. Tako se proširava tvoje znanje. Žena svakako u sebi nosi mnogo različitih priroda. Što više živiš, imaš više životnog iskustva i knjiga tvog života postaje sve obimnija. Onda otvoriš i pročitaš ono što ti treba. Oslanjaš se na ono osećanje koje najviše odgovara liku iz scenarija. Mozak i srce su dve različite jedinice koje usmeravaju ženu. To što mogu da glumim prave žene vezano je samo sa tim što sam i sama žena.

Koja je tajna uspeha “Pojraza Karajela?”

“Pojraz Karajel” je projekat u kome se prepliću drama i komedija, i to je projekat u kome je sve dobro uklopljeno. U našoj priči čak i u svetu mafijaša postoje momenti koji mogu da nasmeju gledaoce, baš kao što je i u pravom životu.  Iza toga se krije uspešan tim pisaca. Ethem Ozišik je uspešan pisac. Svaki put kada pročitam neku epizodu, osetim poštovanje prema njemu.


Šta mislite o položaju žena u našoj državi?
Da li postoji razlika između žena po kulturi i regionima u kojima žive? Da, ovde se pravi ta razlika. Iako smo rođene na istom tlu, okolnosti pod kojima se rađamo su drugačije. Postoje devojčice koje su primorane da se sa svojih 15 godina udaju za brata od strica, potom one koje nemaju šta da jedu i piju zato što imaju po desetoro braće i sestara, koje imaju prava na ograničeno obrazovanje samo zato što su devojčice  ili uopšte nemaju to pravo, koje se prodaju za miraz kao da su roba, koje su tretirane kao da im je jedina svrha u životu da rađaju decu, one koje misle da moraju da čiste, one kojima je nametnuto da su snovi i misli greh. One žive i umiru u tim granicama, zar to nije nemilosrdno?
U redu, ne moramo da idemo toliko daleko. Dovoljno je da oslušnemo vrisak iz susednog naselja. Postoje glupi muževi koji tuku svoje žene zbog časti, manijaci koji misle da je žena voljna zlostavljanja samo zato što nosi mini suknju, muškarci koji tuku žene samo zato što su one fizički slabije od njih. Ne mogu se nabrojati sve teškoće koje žene podnose. Znate li zašto sam jaka, slobodna i stojim uspravno? Zato što imam oca koji je ponosan što ima ćerku, majku koja me je uvek podržavala, brata koji zna da čast postoji zapravo u mozgu. Imam porodicu koja je dala sve od sebe kako bih stekla dobro obrazovanje i imala svoju profesiju, koja mi je u svakoj prilici stavljala do znanja koliko je važno stajati na svojim nogama.

Da li si moderna feministkinja ili staromodna? Koji su tvoji favoriti među jakim ženama, živim ili istorijskim ličnostima?
Zalažem se za jednakost između muškaraca i žena i asimilaciju tih nejednakosti, ne svrstavam sebe u moderne ili staromodne feministkinje. Spremna sam da do kraja branim taj svoj stav. Moje omiljene jake žene o kojima sam čitala, istraživala jesu  Coco Chanel, Marie Curie, Indira Gandhi.

Reportaža: Bağlan Keskin
Fotofrafije: Ayten Alpün
Modna urednica: Nazlı Alaca
Šminka: Melis İlkkılıç
Frizura: İbrahim Zengin

Izvor: [You must be registered and logged in to see this link.]
Prevod: Despine Tim
Sponsored content

 Burçin Terzioglu - Page 4 Empty Re: Burçin Terzioglu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu